320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    On kellegil kogemusi miks philipsi TV’s viaplay pilt nö vilgub - on pilt ees siis korra mitte ja siis jälle.. igapäev see erinev. Teiste tv’s seda muret pole, kas äppi enda viga vms?

    Kommentaar


      Algselt postitas Ramm Vaata postitust
      On kellegil kogemusi miks philipsi TV’s viaplay pilt nö vilgub - on pilt ees siis korra mitte ja siis jälle.. igapäev see erinev. Teiste tv’s seda muret pole, kas äppi enda viga vms?
      Mul on Philipsi Android TV'ga vahel see teema, et korra näitab pilti ja siis läheb kotti ära. Just spordi puhul. See juhtub suhteliselt harva, aga tavaliselt siis, kui on suur soov midagi vaadata...

      Mul aitab see, kui võtan mingiks ajaks teleka vooluvõrgust välja. Siis ta laeb ennast uuesti nö nullist üles ja siis töötab ka äpp normaalselt edasi.

      Kommentaar


        Kui Järvela ühe korra veel seda "Hopsassaa-tidirallalaaa" kriiskab, siis ma löön teleka puruks... Sa einole 9-aastane plika krt

        Kommentaar


          Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
          Kui Järvela ühe korra veel seda "Hopsassaa-tidirallalaaa" kriiskab, siis ma löön teleka puruks... Sa einole 9-aastane plika krt
          See on just lahe Viga on sinus.

          Kommentaar


            Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
            Kui Järvela ühe korra veel seda "Hopsassaa-tidirallalaaa" kriiskab, siis ma löön teleka puruks... Sa einole 9-aastane plika krt
            tänapäeval ikka igaüks ise ütleb mis ta sugu ja vanus on! Istu sisse tagurlane!

            Kommentaar


              Järvela ju suht tagasi tõmmanud üldises võtmes. Väga okeilt laseb viimasel ajal.

              Kommentaar


                Tipphetkedel liialdamine/suurustamine on endiselt teemaks, aga ju arvab et loob nii lisaintriigi vaatajates. Mina keeraks paar tooni veel maha, aga jah, asi seegi, mis praegu.

                Muide t2na pilt ei kukkunud 2ra ja heli pysis. M2rkimisv22rne.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic Vaata postitust
                  Järvela ju suht tagasi tõmmanud üldises võtmes. Väga okeilt laseb viimasel ajal.
                  Siit saab ainult paremaks minna.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Meistrite liigat võiks ikka 2inimest korraga kommenteerida, kuidagi igav koguaeg sama inimese mula kuulata
                    Madridista

                    Kommentaar


                      Algselt postitas luisfigo7 Vaata postitust
                      Meistrite liigat võiks ikka 2inimest korraga kommenteerida, kuidagi igav koguaeg sama inimese mula kuulata
                      Poolfinaalidest peaks Jürgenson tagasi olema.

                      Kommentaar


                        Nalja teete? Monaco-Leverkuseni lisaaja asemel hakati hoopis barca-manu soojendust näitama.

                        Kommentaar


                          täiesti perses

                          Kommentaar


                            ainuke mäng, mis läheb lisaajale ja pandi kotti? ‍♂️‍♂️‍♂️



                            keegi vaatas laivis? pandi licc ära?
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              pandi ära jah.

                              Kommentaar


                                Mina vaatasin laivis. Väga hea andmine. Ja siis lambist lülitati ümber. S*ta ajab keema. Ma ei maksa sellise jama eest kümnekas kuus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X