320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pooli mängul viskas veakoodi.
    a teistel mängudel sama nikastus.

    Kommentaar


      Ei lase laive vaadata. Kellelgi veel sama keiss? Eile juba hakkas

      Kommentaar


        nii Android TV kui WebOS peal hetkel toimib

        Kommentaar


          Olen ma ainuke, kellel jalgpallimängude mingi 85minutist kuni lõpuni hakib? ManUtd mängud viimased 2 nädalat pluss tänane Arse vs City. Iga kord sama jama, muidu jookseb ilusti ja mängude lôpp hakkab vihaga hakkima.

          Kommentaar


            Täna kõik toimib, a N Liverpooli euromängu ajal viskas veakoodi .

            Kommentaar


              Algselt postitas golgolgol Vaata postitust
              Olen ma ainuke, kellel jalgpallimängude mingi 85minutist kuni lõpuni hakib? ManUtd mängud viimased 2 nädalat pluss tänane Arse vs City. Iga kord sama jama, muidu jookseb ilusti ja mängude lôpp hakkab vihaga hakkima.
              Manu mängu hakkimine nüüd küll kuidagi telepildiga seotud pole.

              Kommentaar


                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust

                Manu mängu hakkimine nüüd küll kuidagi telepildiga seotud pole.
                Sellise loogika järgi vôttes tekib küsimus, kuidas hr ElNino9 mänge üldse näinud on.

                Kommentaar


                  Telekas toimis laiv, aga telefonis viskas Haalandi pildi ette ja laiv ei toiminud. Õnneks sai vaadatud ja Arse võitu nähtud.

                  Kommentaar


                    Jumal tänatud, et see Rootsi saast siit turult kaob. Isegi koondise mängu ei saa teleka äpist korralikult lõpuni vaadata ilma, et lõpus hakkaks pilt hanguma ja seda korduvalt (ka peale seda, kui oled mängust välja läinud ja uuesti selle käima pannud). Pidin mängu arvutist lõpuni vaatama, sest äpp suutis taas oma taset meelde tuletada.

                    Kommentaar


                      Kas valikmängude tipphetki enam ei pandagi üles? Eelmise koondiseakna aegu veel olid.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Dannar andis teada, et Ungari koondisel ei ole kahjuks kasutada Viktor Orbanit. Tõesti kurb, oleks tahtnud näha kuidas taat platsil ringi loivab. Aga ju siis tal tähtsamaid tegevusi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lenc Vaata postitust
                          Dannar andis teada, et Ungari koondisel ei ole kahjuks kasutada Viktor Orbanit. Tõesti kurb, oleks tahtnud näha kuidas taat platsil ringi loivab. Aga ju siis tal tähtsamaid tegevusi.
                          Dannaril oli kunagi ka Gene Wilder Sheffield Unitedi peatreener. Ja isegi, kui Karim Ait-Fana on juba ammu suurest jalgpallist taandunud ja õieti väga kõrget lendu ei teinudki (nimi tõelistele vanadele Ligue 1 gurmaanidele), siis vahest jõuab ikka Rayan Ait-Nouri eest Wolvesi särgis platsile. Aju teeb selles ametis igasugu huvitavaid trikke, nii et ise ei pane tihti tähelegi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Epic Vaata postitust

                            Dannaril oli kunagi ka Gene Wilder Sheffield Unitedi peatreener. Ja isegi, kui Karim Ait-Fana on juba ammu suurest jalgpallist taandunud ja õieti väga kõrget lendu ei teinudki (nimi tõelistele vanadele Ligue 1 gurmaanidele), siis vahest jõuab ikka Rayan Ait-Nouri eest Wolvesi särgis platsile. Aju teeb selles ametis igasugu huvitavaid trikke, nii et ise ei pane tihti tähelegi.
                            Glen Rice, sunnik, on ka tulnud.

                            Kommentaar


                              Huvitav kas täna näeb ilma hakkimiseta. Ma arvan, et mitte. Pasahunnik õnneks kaob.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas HR1 Vaata postitust
                                Huvitav kas täna näeb ilma hakkimiseta. Ma arvan, et mitte. Pasahunnik õnneks kaob.
                                Mis asi sul hakib? Mul pole Viaplayga mingit probleemi olnud ammusest ajast, ainult siis kui neil see üks nädal koguaeg see Rootsi feed sisse jooksis vms.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X