320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis asi mis asi, pilt hakib. Telefonis, arvutis, telekas, igalpool.

    Kommentaar


      Täna saabus Viaplay vaatajauuring tavaliste tüüpküsimustega Pidid ju kokku pakkima ennast ja turult lahkuma...

      Kommentaar


        Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
        Täna saabus Viaplay vaatajauuring tavaliste tüüpküsimustega Pidid ju kokku pakkima ennast ja turult lahkuma...
        Vaatajauuringu automaatse laialisaatmise skript on tööle jäänud. Unustati.

        Kommentaar


          Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
          Täna saabus Viaplay vaatajauuring tavaliste tüüpküsimustega Pidid ju kokku pakkima ennast ja turult lahkuma...
          Tuli jah. Vastasin, lihtsalt lõbu pärast. Ostku ometi paremaid filme!
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Ainult ühes värgis on Viaplays praegu selgus, raha lihstalt põleb. Põhjamaades tahetakse veel kuidagi ellu jääda, Hollandist ikkagi nüüd eemaldutakse. Aga noh, teenus veel jookseb

            Kommentaar


              Ei saa sellest parastamisest aru. Parim teenus, mis turul kunagi olnud kliendi jaoks.

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic Vaata postitust
                Ei saa sellest parastamisest aru. Parim teenus, mis turul kunagi olnud kliendi jaoks.
                Ei olnudki mõeldud parastamisena, lihtsalt selline seis neil ongi. Mul veidike kartus, et see juhe võidaksegi suhteliselt lühikese etteteatamisega välja tõmmata. Tegelikult ikkagi hämmastav naiivsus/õppetund teistele üritajatele.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic Vaata postitust
                  Ei saa sellest parastamisest aru. Parim teenus, mis turul kunagi olnud kliendi jaoks.
                  Parim? Mulle idee meeldib, mida viaplay pakub aga reaalsuses on teenus sitt, kehv kvaliteet nii helis kui pildis, olematu kasutajatugi ja soov enda teenust parandada on null.

                  Jääb loota, et Go3 võtab teenuse üle ja pakub seda kõike tänapäevaste standardite järgi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Herr Vaata postitust

                    Parim? Mulle idee meeldib, mida viaplay pakub aga reaalsuses on teenus sitt, kehv kvaliteet nii helis kui pildis, olematu kasutajatugi ja soov enda teenust parandada on null.

                    Jääb loota, et Go3 võtab teenuse üle ja pakub seda kõike tänapäevaste standardite järgi.
                    Ehk siis sa oled Eestis enne viaplayd saanud paremat teenust ja paketti spordi vaatamisel? Kust ka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic Vaata postitust

                      Ehk siis sa oled Eestis enne viaplayd saanud paremat teenust ja paketti spordi vaatamisel? Kust ka
                      Siin on ilmselt erinevus teenuse sisus ja kvaliteedis. Sisu üle ma isiklikult ei nurise. Kui ikkagi on õigused üle kanda mingit tippliigat (või ka Saksa esiliigat), siis kantakse üle kõiki mänge, mitte valikuliselt (üks punkt Setantasportsi kahjuks). Seega valiku üle ei nurise. Siin aga nurisetakse ülekannete kvaliteedi üle ja kasutajatoe puudulikkuse üle ning need mõlemad on tõesti probleemiks. Olulisim on see, et uus teenusepakkuja ei teeks kompromisse sisu osas (ehk siis kui on õigus mingit liigat üle kanda, siis seda ka kantakse üle, mitte et peab mõnd selle liiga mängu vaatama kusagilt piraatstriimist, sest legaalselt seda mängu ei pakuta). Ja tahaks loota, et kvaliteet tuleb parem kui Viaplayl.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cyrusvk Vaata postitust

                        Siin on ilmselt erinevus teenuse sisus ja kvaliteedis. Sisu üle ma isiklikult ei nurise. Kui ikkagi on õigused üle kanda mingit tippliigat (või ka Saksa esiliigat), siis kantakse üle kõiki mänge, mitte valikuliselt (üks punkt Setantasportsi kahjuks). Seega valiku üle ei nurise. Siin aga nurisetakse ülekannete kvaliteedi üle ja kasutajatoe puudulikkuse üle ning need mõlemad on tõesti probleemiks. Olulisim on see, et uus teenusepakkuja ei teeks kompromisse sisu osas (ehk siis kui on õigus mingit liigat üle kanda, siis seda ka kantakse üle, mitte et peab mõnd selle liiga mängu vaatama kusagilt piraatstriimist, sest legaalselt seda mängu ei pakuta). Ja tahaks loota, et kvaliteet tuleb parem kui Viaplayl.
                        Nõus. Ja et see jumala eest ei oleks kallim kui 7€.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Mina olen rahul nii kvaliteedi kui sisuga. Väikesi nurinaid on, aga olen paraku üpris veendunud, et sellise ulatusega mind huvitavat sporti ükski teine keskkond pakkuma ei hakka.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Peale suve läks mu LG TV app suht pekki, aga tõesti lai valik mänge samal ajal on ikka väärt asi. Ma ei mäletagi millal viimati pidi Manu mängu kuskil striimipõrgus vaatama.

                            Kommentaar


                              Ma olen Viaplayga muidu väga rahul, tiptop kvaliteet ja muidugi vaata kõike mis hing ihkab. Aga see, et Eesti koondis (ja ilmselt) suurturniirid tagasi ETV manu lähevad, on super.

                              Kommentaar


                                Kiidame siis ka vahelduseks. Hea on tõesti et on olemas nii paljudele mängudele striimid, kommentaariga või mitte, vahet pole. Lisaks meeldib instant highlights, nt poolajal saad kätte kõik vahepeal teistes mängudes toimunud ja järelevaatamise võimalused ka kiita mudiugi. Bugide arv on ka vähenenud lately, loodetavasti suund on sama, kui see kogu asi üldiselt elus veel püsib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X