320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lugesin LHV foorumist, et Rootsis tõsteti spordipaketi hinda klientidele 49euri pealt 63eurole.
    Eelmine aasta tellisin Viaplay CL REHAmängude ajaks. KUidas nüüd on, kas need on ikka kommentaatoritega või saab platsihelisid või rumeenia keelt kuulda?
    EI tea, millal tuleb aeg, et koondise mängud ka raha eest

    Kommentaar


      Rootsis on neil ilmselt piisavalt kodumaist sisu ka, et selle eest makstakse. Mingi kohalik hokiliiga, käsipall jms Eestis läheks raskeks nii palju hinda tõsta, sest neid FA kapi, divari ja Inglise rägbi huvilisi pole piisavalt.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Ma kõlan nagu keskmine Reformi poliitik, aga Eestis ongi Viaplay ja taoliste teenuste subscription odav. Soomes, Rootsis, Briti saartel- alla 45€ Sa legaalselt Premmi ei näe.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
          Ma kõlan nagu keskmine Reformi poliitik, aga Eestis ongi Viaplay ja taoliste teenuste subscription odav. Soomes, Rootsis, Briti saartel- alla 45€ Sa legaalselt Premmi ei näe.
          Selle eest saad VP tulede ja viledega? Või pead muud kanalid ja lisad juurde ostma?
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

            Selle eest saad VP tulede ja viledega? Või pead muud kanalid ja lisad juurde ostma?
            Soomes 44,99 ning hind sisaldab sporti ja sarju-filme.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Telekanaleid?
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Soomes-Rootsis saab Viaplay voogedastuse ja telekanalid ka nt kohaliku Telia kaudu tellida.

                https://www.telia.se/produkt/all-spo...kl-allsvenskan - 749 sek (ca 67 eur) / kuu
                https://kauppa.telia.fi/kauppa/teliaplay?channelpackage=LIIGA_PASSI_C_MORE_TOTAL_ V_PREMIUM&intcmp=mtv-kanavapaketti-viihde-urheilu-vpremium-modaali-tvo - 69,90 eur / kuu

                kuna nendes pakettides on mitu platvormi ühes, siis need hinnad ei tundugi võrdluses lõpuks enam nii kallid. pakette on seal mõistagi rohkem kombineerimiseks. väga ei hakanud süvenema.

                Kommentaar


                  Aitäh.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    No meie Viaplays on lisaks spordile ka igausugu muud manti, seriaale ja filme vms. Võiks ka teha ainult spordipaketi ja siis muu jama.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                      No meie Viaplays on lisaks spordile ka igausugu muud manti, seriaale ja filme vms. Võiks ka teha ainult spordipaketi ja siis muu jama.
                      meie viaplayl pole telekanaleid ega integratsiooni teiste platvormidega, kus vaatajad on. suhteliselt nurgatagune asi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas El President Vaata postitust

                        meie viaplayl pole telekanaleid ega integratsiooni teiste platvormidega, kus vaatajad on. suhteliselt nurgatagune asi.
                        Ega nad pole seda kunagi väga vist tahtnud teha ka? Selleks vist peabki see Live sisu ja muu olema eraldatav - sest muidu on õiguste värk küsimuseks, kus Telial võibolla pole selle seriaal/filmi õigusi mis Viaplay pakub jne.

                        Kommentaar


                          Tänane soomlane on küll kohe selline oiiii! vend.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                            No meie Viaplays on lisaks spordile ka igausugu muud manti, seriaale ja filme vms. Võiks ka teha ainult spordipaketi ja siis muu jama.
                            väga näiline see kõik, tegelt on täielik tühjus. Valik täielik juust, nii sarju, kui filme. Pole nad viimasel ajal sinna midagi uut lisanud

                            Kommentaar


                              nõme, kui OJ valib endale just selliseid mänge, mida oleks eriti äge kvaliteetse soomekeelse kommentaari ja stuudioanalüüsiga nautida ⚽️

                              Kommentaar


                                Algselt postitas El President Vaata postitust
                                nõme, kui OJ valib endale just selliseid mänge, mida oleks eriti äge kvaliteetse soomekeelse kommentaari ja stuudioanalüüsiga nautida ⚽️
                                89% kindel, et eelnev öeldud roti, vabandust, kalevipoja poolt, kes soomes senti saeb ja eesti viaplayd striimib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X