320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Redman Vaata postitust
    Äppis jäävad striimid laadima, aga pilti ei tule. Installisin uue rakenduse, midagi ei muutunud. Mis tegema peaksin?
    Kus äpp jookseb, kas Android või LG TV?

    Kommentaar


      Viaplay kasutajad viiakse Go3-le üle märtsi jooksul. Hiljemalt alates 2024. aasta märtsist saavad Viaplay tellijad Eestis, Lätis ja Leedus oma lemmik Viaplay spordisisu vaadata Go3 televisioonis oma tellimuse raames. Samal ajal lõpetab Viaplay platvorm oma tegevuse Balti regioonis.
      Huvitav, mida see tähendab - "viiakse üle"? Ilmselt siis lihtsalt Viaplay läheb pimedaks ja öeldakse, et ostke Go3? Jube vastik hakata jälle asju keset hooaega muutma.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Viaplay kasutajad viiakse Go3-le üle märtsi jooksul. Hiljemalt alates 2024. aasta märtsist saavad Viaplay tellijad Eestis, Lätis ja Leedus oma lemmik Viaplay spordisisu vaadata Go3 televisioonis oma tellimuse raames. Samal ajal lõpetab Viaplay platvorm oma tegevuse Balti regioonis.
        Huvitav, mida see tähendab - "viiakse üle"? Ilmselt siis lihtsalt Viaplay läheb pimedaks ja öeldakse, et ostke Go3? Jube vastik hakata jälle asju keset hooaega muutma.
        Tänapäeval on tavaline, et ühe keskkonna kasutaja kaudu saab autentida sisse logimise teise keskkonda. Ma kujutan ette, et Go3 keskkonna sisselogimise menüüsse tekib alampunkt "logi sisse Viaplay kontoga" ning siis luuakse sulle automaatselt Go3 konto ilma et peaksid seda eraldi ostma. Aga see on puhtalt minu ettekujutus asjast, ei pruugi tegelikkusele vastata.

        Kommentaar


          FUCK YES! Go3! Mul on Viaplay ainult tänu sellele, et Premier League vaadata, aga see on viimased x-kuud olnud peamiselt ainult soome või muus keeles ning jõle närvi on ajanud. Go3 puhul on mul aastapakett, sest läbi selle vaatan vajadusel ka telekanaleid nutitelerist jm, nüüd siis on jalgpall ka seal - kõik lõpuks ühes kohas. Massive win!

          Kommentaar


            Mul üpris ükskõik, mis selle asja nimi on, kellele ma maksan. Mul pole kahjuks aimugi, kas see Go3 on sama mugav kui Viaplay, mida olen kenasti telekaäpist vaadata saanud.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Mul üpris ükskõik, mis selle asja nimi on, kellele ma maksan. Mul pole kahjuks aimugi, kas see Go3 on sama mugav kui Viaplay, mida olen kenasti telekaäpist vaadata saanud.
              Go3 on samamoodi kõigis nutitelerites ja Androidi boxis nähtav. Iseasi, et see pildikvaliteet on oluliselt sitem kui Viaplay teleriäpis.

              Kommentaar


                Tundub, et Bundseliga on juba kadunud Viaplay kavast.

                Kommentaar


                  Eile uuendasin oma viaplayd, kaart kaotas kehtivuse. Ja täna siis selline uudis. Olin väga rahul tegelikult kvaliteediga. Omal valitud ajal ülekanded, tagantjärele vaatamine. Go3s vanasti nagu nii ei saanud. Ei hakka nimesid nimetama, aga mõni Eesti kommentaator oli selline, et panin mute peale. Lihtsalt asjatundmatuse tõttu mis puudutab jalgpalli teadmisi. Soome kommantaatorid ja stuudio mulle väga sobis ! Kahju

                  Bundesliga on tõesti kadunud, muu nagu alles. Väga huvitab kas mul tasub siis jätkata viaplayga 12.99 kuus või teha pikaaegne go3 millega saan telekanalid ka kaasa 13.49? Kvaliteet siis päriselt telekas kehv ? Mul suur korralik telekas ka, viaplay kandis nagu enamvähem kvaliteedi välja. Jätkaks siis pigem viaplayga kui kvaliteedis, mind see muu sisu nii väga ei huvita go3s. Kas NBA highlightsid on go3s ja mängud laivis? Wrc?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lenc Vaata postitust

                    Go3 on samamoodi kõigis nutitelerites ja Androidi boxis nähtav. Iseasi, et see pildikvaliteet on oluliselt sitem kui Viaplay teleriäpis.
                    BS. Go3 FHD vs. Viaplay HD.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust

                      BS. Go3 FHD vs. Viaplay HD.
                      Nüüd sa ajad küll ise BS-i. Viaplay on juba ammu nutiteleris FHD ja 50hz. Samas kui Go3 on udusem pilt ja 25hz. Ning see kaadrisagedus on põhiline, kus on kvaliteedivahe.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lenc Vaata postitust

                        Nüüd sa ajad küll ise BS-i. Viaplay on juba ammu nutiteleris FHD ja 50hz. Samas kui Go3 on udusem pilt ja 25hz. Ning see kaadrisagedus on põhiline, kus on kvaliteedivahe.
                        Kui ma ca. aasta tagasi tarbisin Viaplay teenust siis oli pilt täiesti udu ja sel ajal jooksis kvaliteedi/HD teema igasugu foorumitest läbi. Piltlikult öeldes oli jalgpallil saba taga. Võib olla nüüd on parem.
                        Go3 parim valitav kvaliteet on 5.5 Mbs mis vastab FHD @ 60 FPS. Striimimise kaadrisagedus on tegelikult dünaamiline ja sõltub ühenduse kvaliteedist ning võib olla 30-60 FPS vahel. Fikseeritud kaadrisagedus tuleb antennist.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
                          Go3 parim valitav kvaliteet on 5.5 Mbs mis vastab FHD @ 60 FPS. Striimimise kaadrisagedus on tegelikult dünaamiline ja sõltub ühenduse kvaliteedist ning võib olla 30-60 FPS vahel. Fikseeritud kaadrisagedus tuleb antennist.
                          Ära aja jama. Konkreetse videostriimi kaadrisagedus ei ole kusagilt otsast dünaamiline. Kui sul on valitud "automaatne" kvaliteet, siis tõesti võib sul muutuda videostriim mida edastatakse (vastavalt ühendusele), aga mul on konkreetselt valitud kõige kvaliteetsem videostriim (see 5 Mbs) ja seal pole 60 fps-ist haisugi.

                          E: Võtsin praegu konkreetselt brauseris lahti Go3 Sport 1 kanali striimi ja meediafaili metadatas on selgelt kirjas, et kaadrisagedus on 25:

                          go3_fps.png
                          Lisatud failid

                          Kommentaar


                            Algselt postitas RedDog Vaata postitust
                            Tundub, et Bundseliga on juba kadunud Viaplay kavast.
                            Tegelikult on see järjekordne sigadus Viaplay poolt. Mul samuti uuenes just kuu võrra Viaplay pakett ja tellin seda peamiselt Metsa mängude pärast (Premier ei huvita ja näpuotsaga jälgin mingeid muid asju Viaplayst). Kuna Setanta omandas nüüd ka siin Bundesliga õigused, siis teades nende stiili, ei kavatse nad B2 eriti üle kanda (vaid üksikud mängud) ja karta võib, et ka Bundesliga 1 võib olla mitte 100% kaetud (ei viitsinud kontrollida, kuidas selle nädalavahetusega on). Viaplay ei arvesta absoluutselt klientidega, sest sellised muudatused tuleks läbi viia vähemalt kuu aega ette teatades, kuna mõni võibolla tellibki Viaplayd üksnes Bundesliga pärast ja nüüd on 13 eurot lihtsalt maha visatud.

                            Eks ma vaatan selle Sitaplay pealt siis veebruaris selle raha eest mõnd filmi, mida ammu on plaanitud vaadata ja siis aidaa tellimus.

                            Kommentaar


                              Ma ka üsna hiljuti uuendasin, kuna kaart aegus. Sea kari.

                              Kommentaar


                                Niimoodi üleöö kadumine on küll kummaline. Pühapäeval oli veel Bundesliga olemas ja selle nädala alguses minu meelest ka hailaidid. Ma ei tea, kas hailaitidega on nüüd üldse lõpetatud, sest üleeilsete ja eilsete premieri mängude omi ka pole.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X