320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Noh, suures plaanis Netflix ju töötab ilma vajaduseta enda sisu müüa kaablifirmale. Ehk netikaabel ja mis iganes jääb oluliseks, et tagada veebikvaliteeti, AGA sisutootjal ei ole mingit vajadust hakata müüma kaablifirmale sisu. Nad saavad kliendini muudmoodi ka.

    Sama asja teine ots on see, et ma tahaks isiklikult Telialt ainult netti, aga nad ikka topivad mulle seda kuradi digiboksi ja muud paska kaasa. Ma nagu reaalselt ei vaja seda. Loogika oleks, et ma maksan Teliale lihtsalt kaabli ja neti eest, ülejäänud paketid tellin vastavalt enda soovidele - spotifyst muusika, netflixist filmid, Go3-st telekanalid ja viaplayst mingi spordi. Elu lill ja asi ok, aga praegu pean ma justkui sunniviisiliselt tellima mingi telepaketi, et mul kindlasti oleks ETV+, mingid suvalised venekeelsed kanalid ja kogu muu pask, mida ma mitte kunagi ei vaata.

    Ma kipun pigem arvama, et sinnasuunas ka vaatamine läheb ja Viaplay pole ka mingit motivatsiooni seetõttu praegustel tingimustel enda toodet kaablitele pakkuda.
    Huvitav, ma ütlesin Teliale, et tahan ainult netti ja sain ka ainult neti. Kõik ülejäänu toimib läbi tahvli + chromecasti, kus siis go3, netflix, viaplay, youtube, spotify, kodijne. Töötab ideaalselt ja ei leia mingit põhjust, miks peaks mingit digiboksi eales enam vajama.

    Kommentaar


      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
      Huvitav, ma ütlesin Teliale, et tahan ainult netti ja sain ka ainult neti. Kõik ülejäänu toimib läbi tahvli + chromecasti, kus siis go3, netflix, viaplay, youtube, spotify, kodijne. Töötab ideaalselt ja ei leia mingit põhjust, miks peaks mingit digiboksi eales enam vajama.
      Mul elisa. Telia hind on nii putsis, et mul on nett koos digiboksiga odavam, kui Telias lihtsalt nett. Et, noh, ma peaks siis maksma kolm korda peale, et saaksin lihtsalt neti?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Mul elisa. Telia hind on nii putsis, et mul on nett koos digiboksiga odavam, kui Telias lihtsalt nett. Et, noh, ma peaks siis maksma kolm korda peale, et saaksin lihtsalt neti?
        Ehk mingi hetk mul tuli küsimus, et dafuq ma maksan tele ja neti eest 29 eurot, kui ma saaks samaväärse neti läbi Tele2 mingi 16 eest. Helkasin, Elisa hakkas jubedalt tõmblema ja pakkusid sama asja kohe samuti 16 eest. Lapse emal on Telia, maksab umbes samaväärse asja eest 40. Noh, see on umbes sama retakas firmavalik, kui "mul on Apple'i kõige uuem telefon, millega ainult helistan, istun FB-s ja teen paar pilti instasse, aga nii tunnen end paremini".

        Kommentaar


          On veel mõni riik Euroopas kus sel hooajal saab Meistrite Liigat/Euroopa Liigat/Conference Liigat ainult voogedastuses näha? Või oleme pioneerid sel teemal?
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            On veel mõni riik Euroopas kus sel hooajal saab Meistrite Liigat/Euroopa Liigat/Conference Liigat ainult voogedastuses näha? Või oleme pioneerid sel teemal?
            Siit on kaks sammu selleni, et nasfal lendab ta haussi ja nõuab ERRilt rahaeraldust.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Lapse emal on Telia, maksab umbes samaväärse asja eest 40. Noh, see on umbes sama retakas firmavalik, kui "mul on Apple'i kõige uuem telefon, millega ainult helistan, istun FB-s ja teen paar pilti instasse, aga nii tunnen end paremini".
              Elisa: "Sinu aadressil saame hetkel pakkuda üle õhu teenuseid."

              Majja tuleva kaabli omanik määratleb retaka valiku.
              20 LEGEND

              Kommentaar


                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                On veel mõni riik Euroopas kus sel hooajal saab Meistrite Liigat/Euroopa Liigat/Conference Liigat ainult voogedastuses näha? Või oleme pioneerid sel teemal?
                Eesti it-tiiger ju, kõik tibens!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Siit on kaks sammu selleni, et nasfal lendab ta haussi ja nõuab ERRilt rahaeraldust.
                  väga huvitav saab olema näha vaatajanumbrite võrdlust eelmise hooajaga. võib olla tõesti olen ma liialt skeptiline antud projekti suhtes
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vtp Vaata postitust
                    Elisa: "Sinu aadressil saame hetkel pakkuda üle õhu teenuseid."

                    Majja tuleva kaabli omanik määratleb retaka valiku.
                    Oh, käisin tänu sellele jaurule tele2 saidil ja seal on täitsa tibens pakkumine praegu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                      väga huvitav saab olema näha vaatajanumbrite võrdlust eelmise hooajaga. võib olla tõesti olen ma liialt skeptiline antud projekti suhtes
                      No mulle muidugi meeldiks, kui kogu jalka tuleks rõõmsalt TV3 kätte tagasi ja elu oleks lill, aga pikas plaanis kipun arvama, et viaplay mängib pikas plaanis õiget mängu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        No mulle muidugi meeldiks, kui kogu jalka tuleks rõõmsalt TV3 kätte tagasi ja elu oleks lill, aga pikas plaanis kipun arvama, et viaplay mängib pikas plaanis õiget mängu.
                        üldises pildis ei ole küsimus rahas. kes ei olnud nõus varem maksma TV3 Spordi eest ei maksa seda ka nüüd. küsimus on ikkagi kasutajamugavuses ja harjumuses. Ma ju ise maksin Portugalis spordikanalite eest 25-30 eurot kuus, aga selle eest sain ka sisu. Eestisse tulles polnud enamus endale huvitavat jalkat telekanalitel ja tuli striimidega leppida. Kui aga tuli võimalus vaadata telekast, siis loomulikult võtsin vastava kanali.
                        Pigem ma arvan et igasugu piraatstriimid lähevad jälle moodi. Mõni üksik võib otsida ka muud lahendust, kus hind kõrgem, aga sisu hoopis rohkem. Aga eks ootab need vaatajanumbrid ära
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Kas see on juba avalik info, mis järgmistest (MM2022 järel) jalka suurturniiridest saab?
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                            üldises pildis ei ole küsimus rahas. kes ei olnud nõus varem maksma TV3 Spordi eest ei maksa seda ka nüüd. küsimus on ikkagi kasutajamugavuses ja harjumuses. Ma ju ise maksin Portugalis spordikanalite eest 25-30 eurot kuus, aga selle eest sain ka sisu. Eestisse tulles polnud enamus endale huvitavat jalkat telekanalitel ja tuli striimidega leppida. Kui aga tuli võimalus vaadata telekast, siis loomulikult võtsin vastava kanali.
                            Pigem ma arvan et igasugu piraatstriimid lähevad jälle moodi. Mõni üksik võib otsida ka muud lahendust, kus hind kõrgem, aga sisu hoopis rohkem. Aga eks ootab need vaatajanumbrid ära
                            Noh, suures plaanis mingi 40+ harjumuste pärast ilmselt keegi ei võitlegi, vaid pigem sellepärast, et kuidas olla järgmise maksva põlvkonna seas võitja. Nooremad maksavad contenti eest lihtsamalt ja nemad ei istu niivõrd teleka, vaid voogedastuse (telefonid jms) taga. Seega on igasugu kaablifirmad ja meiesuguste undamine, kes igasuguse "mulle ei meeldi" või "miks ma pean kaks klikki teistpidi tegema" peale streami otsima hakkavad, turundusosakondi nii väga ei koti.

                            Kommentaar


                              kas kuskil on mingi juhend, mida peab lihtne maksejõuline!!! inimene tegema, et siis seda striimi vaadata?

                              netflixi jaoks on telekal puldil nupp, seda oskan.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                kas kuskil on mingi juhend, mida peab lihtne maksejõuline!!! inimene tegema, et siis seda striimi vaadata?

                                netflixi jaoks on telekal puldil nupp, seda oskan.
                                See on lihtne, aga kuna pole antud asutuse töötaja, siis ei hakka seda kirjutama. Aga käib üldiselt kiiremini, kui telekapuldil nusserdamine (just see skrollimine, et telekas mängib asi X, samal ajal lehitsed äpis asju ja kui miskit põnevamat leiad, siis vahetad pilti). Ehk ainus erisus ongi see, et puldi ja teleekraani asemel kasutad programmi valimiseks mobiiltelefoni.

                                See jaur "ma ei oska ja mulle ei meeldi" meenutab veidi ühe ajalehe toimetust aastal 2017, kus prinditi valmis lugu välja, pandi lauale ja sealt siis toimetaja võttis selle lugemiseks. Seejärel pandi püsti elektrooniline programm, kus kirjutaja saatis loo süsteemi ja sealt sai toimtaja selle kohe enda arvutist lahti teha ja parandused sisse viia. Sellepeale jaurasid vanemad korüfeed, et neil on nüüd rohkem tööd ja selle eest peaks rohkem palka saama. Ehk siis fullretard hädaldamine.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X