320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vtp Vaata postitust
    Mulle tundus just, et pilt oli palju sujuvam kui nt go3 premmi ülekannetes. Jõnksu ka ei märganud.
    Kvaliteet ei ole kiita, aga palju sujuvam on tõesti. Premier League’i ei kannata Go3-st üldse vaadata. Iga stream pakub neist 5x sujuvamat pilti. Nendest ütlen lähiajal lahti, sest aasta on 2021, aga Viaplay’le annan veel kindlasti võimaluse.


    Ütlen ausalt, et neid Soccerneti vendi ei jõua ega viitsi kuulata. Voolaid on väga tipp-topp, aga Järvela ja Elissaar on juba Soccerneti endagi streamis mul mute või max 10-20% hääle peal. Räuskavad ja ajavad kelbast.

    Kuressaare mängude ajal käin korraks võileiba tegemas, kuulen Kasperit räuskamas, jooksen teleka ette, et äkki mingi väga hea moment oli vms, ja näen, et põhimõtteliselt mingi Rasmus Saar lõi 40m pealt auti. Ja sedasi 20x mängu jooksul. “Oi-oi-oi-oiii!”

    Oti võtab see “Erikorrespondent” (käisin kopeerimas, sest see next level wannabe sõna) kommentaatorina hästi kokku ja ma rohkem ei lisagi. ALO-TV peal paneks ka mute peale.

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      Unitedi mängu kommentaar oli enamvähem ok. Nata palju ajas mängijaid sassi, see jäi vb silma. Aga muus osas aus värk. Pildikvaliteet jah kuidagi... et noh, vana teema, et maksad ausalt teenuse eest, mille puhul suvalisel striimil on parem kvaliteet. Hakkimisi endal olulisi ei olnud tho. Aga savi, sest isegi headel streamidel see viga, et 2x mängu jooksul min peab refreshima ja selle kebo vältimise pärast võib juba maksta.

      Hinna pärast väga ei vigise, 2 snussipaki või 3 westonsi eest saab kuu aega sporti vaadata. Teises teemas selgub, et suvalise ex-flora mängija onlyfans isegi kallim kui aus teenus.
      Aa ja mida unustasin mainida, kuid mis mängu ajal kohe torkas silma positiivselt oli see, et ei ole seda wannabe Martin Tylerit, kus iga söödu peale: "Pogba... back to Maguire... back to de Gea (pikem paus, sest de Gea võttis aega)... Bissaka... Pogba... PASS TO SHAAAW... SHAAAW...SHAAAW" kelbast. Et kui midagi ikka ei toimu, siis ei ole vaja eetrit ka tühjalt täita. Mitmetel kommentaatoritel see kuidagi nii südames (vt ka vana raadiokommentaator Tiisler). Et kui midagi ikka ei toimu ja passid keskväljal ja tagasi, siis ei ole vaja igat tegevust kommenteerida.

      Kommentaar


        Kvaliteet on veits kõikuv küll Viaplayl, aga loodame, et asi on kasvuraskustes. Järvela räuskamist on aga iga mänguga aina raskem kuulata. Aga huvitav on see, et info selles, et CL jm on Viaplays on ammu, aga eile kirjutas mingi 3 inimest mulle, et kust vaadata saab?
        Mia san mia

        Kommentaar


          Sai vaadatud läbi Android boxi eile õhtul CLi, jäi silma see mikrojõnks.

          Kvaliteet võiks ka saada muuta vms. Praegu paneb auto peale ja see sõltub internetist.

          Järvelast nii palju, et see röökiv emotsioon on vahest hea, aga oleneb ka mängu käigust. Kui lõugad 5:0 pealt, siis suht lamp ja striimi peale läheb kiiresti ära.

          Kommentaar


            Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
            Sai vaadatud läbi Android boxi eile õhtul CLi, jäi silma see mikrojõnks.

            Kvaliteet võiks ka saada muuta vms. Praegu paneb auto peale ja see sõltub internetist.

            Järvelast nii palju, et see röökiv emotsioon on vahest hea, aga oleneb ka mängu käigust. Kui lõugad 5:0 pealt, siis suht lamp ja striimi peale läheb kiiresti ära.
            Järvela kommentaarist. Et tundub, et Järvela kui kõige ajakirjanduslikult haritum spordikommentaator on seda tööd tegemas ka hästi akadeemiliselt. Ehk siis lähtub üheselt, et milline peaks olema klassikaline spordireportaaž - täpselt mängus sees, kirjeldab täpselt seda, mis väljakul toimub ja igasugu kõrvalisi "jalgpallijutte" võimalikult vähe. Ehk siis pildiliselt väga täpselt selline, kus lähed suvalisel hetkel pildi peale ja saad kohe aru, mis toimub. Aga saad ka rahulikult sõpradega möliseda ja ekraani mitte vaadata, et siis täpselt õigel hetkel pilk sinna pöörata. Veidi meenutab tehniliselt arvutimängude loogikat ehk iga mängusituatsiooni kohta on selge häälekõrgus, lause jne.

            Selle lähenemise viimase aja kiitjad on olnud Joosep Susi suvise EMi ajal Soccernetis ja ETV stuudios. Viimases jalkas kirjeldas sama Schwede https://sport.ohtuleht.ee/1043174/re...kalkuni-naitel

            Tundub, et Susi&Schwedel on kõige enam pinnuks silmas Tarmo Tiisler ja tema vahepealsed "jalgpallijutud".

            Kommentaar


              Ei tea kas viaplay käsi oli mängus aga tavapärased toimivad striimid olid maas ja ei jäänudki muud üle, kui 3.33€ välja käia. Kümpat kuus ilmselt selle eest nõus välja käima poleks.

              Kommentaar


                Tänased mängud siis:

                19:40 Besiktas - Dortmund (Vaher)
                19:40 Sheriff - Donetsk (Voolaid)
                21:55 Brugge - PSG (Lulla)
                21:55 Inter - Real Madrid (Järvela & Jürgenson)

                Teised mängud staadioniheliga.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Vist sooviti mõni aeg tagasi siin teemas tagasisidet Elisa uuele Android-digiboksile. Kuna nad peale käisid, siis võtsin prooviks ja ...

                  ... kogemuse põhjal ei soovita.

                  Olen olude sunnil (ainus kaabel, mis majja tuleb) viimased ca kaks aastat kasutanud Telia teenuseid ja kuigi nendega on ka üksjagu probleeme olnud, siis praegu ollakse üle nii kasutusmugavuselt, töökindluselt kui ka ... noh, ega õieti midagi Elisa kasuks ei räägigi. Saaksin küll kuuarvest 5 eurot maha ja võimaluse Viaplayd lihtsamalt tarbida, aga see ei kaalu üles miinuseid.

                  Samas eelmises elukohas tuli majja ainult Elisa kaabel ja seal olin nende pakutavaga väga rahul. Seega ärge võtke ühte kogemust puhta kullana, kui on võimalik, katsetage ise ära. Võibolla sattus mulle lihtsalt vigane boks või olen ise kilplane

                  Kommentaar


                    See Highlights vms valik on hea minusugusele, kellel suht ükskõik kes-kus mängib. Näeb kohe väravaid ja momente.
                    -e- ja need inglise keelsete kommentaaridega kah, mitte staadioniheliga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ivar5lepik Vaata postitust
                      Vist sooviti mõni aeg tagasi siin teemas tagasisidet Elisa uuele Android-digiboksile. Kuna nad peale käisid, siis võtsin prooviks ja ...

                      ... kogemuse põhjal ei soovita.

                      Olen olude sunnil (ainus kaabel, mis majja tuleb) viimased ca kaks aastat kasutanud Telia teenuseid ja kuigi nendega on ka üksjagu probleeme olnud, siis praegu ollakse üle nii kasutusmugavuselt, töökindluselt kui ka ... noh, ega õieti midagi Elisa kasuks ei räägigi. Saaksin küll kuuarvest 5 eurot maha ja võimaluse Viaplayd lihtsamalt tarbida, aga see ei kaalu üles miinuseid.

                      Samas eelmises elukohas tuli majja ainult Elisa kaabel ja seal olin nende pakutavaga väga rahul. Seega ärge võtke ühte kogemust puhta kullana, kui on võimalik, katsetage ise ära. Võibolla sattus mulle lihtsalt vigane boks või olen ise kilplane
                      Ole spetsiifilisem. Mul on praegu "vana" Elisa boks ja ma olen rahul. Mis asjad on sitad?
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Kas CL tipphetki ei tule viaplaysse? Nii nagu näiteks bundesligal on. Eile sai veidi jälgitud Chelsea - Zenit mängu. Mu meelest küll Kasper täitsa ok vana. Võimalusel võiks olla kaks kommentaatorit mängudel, aga no ma saan aru, et mänge palju ja ei ole neid kommentaatoreid nii palju.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Ole spetsiifilisem. Mul on praegu "vana" Elisa boks ja ma olen rahul. Mis asjad on sitad?
                          Tehnilise poole pealt nii mõnelgi korral boks ei käivitunud - andis ebamäärast sahinat. Kui käivitus, siis konfigureerimine lõppes nii mõnigi kord erroriga. Väidetavalt andis kohati errorit ka keset kasutamist, selle peale pole ise sattunud. Võibolla on see nii tark boks, et ei tohiks koos teleriga üldse välja lülitada - sel juhul läheb rubriiki "mina, kilplane", aga ...

                          Sisulise poole pealt oli HD-kanaleid vähem võrreldes Teliaga ja järelvaatamine jama - sundis mind vaatama konkreetset saadet, kusjuures kellaaja järgi öisest kordusest, mitte ei näidanud salvestatud ajas telepilti (ehk siis mängib ette S1 E2, mitte telekanali vahemiku 20.00-21.00). Paraku oli kanal otsustanud selle öise korduse asemel mingi teise programmi peale lükata ja nii jäigi nägemata.

                          Vahemärkuse korras on ka Telia järelvaatamisega kohati probleem, kus saated ei ole neile ettenähtud ajal või mõni minut varem/hiljem. Näiteks võrgu EM-i puhul tuli pea alati ülekannet vahetada, et lõppu näha. Aga vähemalt on see võimalik.

                          Menüü võrreldes Teliaga on aeglasem ja kuigi infot kuvab justkui rohkem, on see kohati ebatäpne (näiteks pühapäevasel PL mängul oli suurelt kavas kirjas Levadia - Kalju ja alles täpsustuses Paide - Levadia).

                          Ja noh, olen kasutanud ~viis päeva. Natuke liiga palju probleeme viie päeva kohta.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Tänased mängud siis:

                            19:40 Besiktas - Dortmund (Vaher)
                            19:40 Sheriff - Donetsk (Voolaid)
                            21:55 Brugge - PSG (Lulla)
                            21:55 Inter - Real Madrid (Järvela & Jürgenson)

                            Teised mängud staadioniheliga.
                            Brugge-PSG?
                            Miks Pool-Milan kommentaariga pole??

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                              Brugge-PSG?
                              Miks Pool-Milan kommentaariga pole??
                              Ma kahtlustan, et üritatakse igast alagrupist vähemalt üht mängu näidata. Eile oli see võimalik, aga täna kahjuks mitte. Seega kui tahta täna ka igast alagrupist mängu näidata, siis ei saa Inter-Real mängu näidata ja peaks selle asemel Liverpool-Milanit näitama. Teine võimalus on see, et PSG ja Messi-faktor tõmbab rohkem publikut kui 2005/2007 finaalikordus.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Järvela kommentaarist. Et tundub, et Järvela kui kõige ajakirjanduslikult haritum spordikommentaator on seda tööd tegemas ka hästi akadeemiliselt. Ehk siis lähtub üheselt, et milline peaks olema klassikaline spordireportaaž - täpselt mängus sees, kirjeldab täpselt seda, mis väljakul toimub ja igasugu kõrvalisi "jalgpallijutte" võimalikult vähe. Ehk siis pildiliselt väga täpselt selline, kus lähed suvalisel hetkel pildi peale ja saad kohe aru, mis toimub. Aga saad ka rahulikult sõpradega möliseda ja ekraani mitte vaadata, et siis täpselt õigel hetkel pilk sinna pöörata. Veidi meenutab tehniliselt arvutimängude loogikat ehk iga mängusituatsiooni kohta on selge häälekõrgus, lause jne.

                                Selle lähenemise viimase aja kiitjad on olnud Joosep Susi suvise EMi ajal Soccernetis ja ETV stuudios. Viimases jalkas kirjeldas sama Schwede https://sport.ohtuleht.ee/1043174/re...kalkuni-naitel
                                Alustuseks ütlen, et see Schwede kirjatükk oli väga hea. Aga selle kommentaatorite teemaga on mu meelest üks kõige olulisem küsimus justkui vastuseta: milline peab olema Eesti vutikommentaar/mis on Eesti stiil.

                                Korvpallis on mu meelest lakmuspaber olemas, kui ideaal võiks olla midagi Tarmo Tiisleri Vikerraadio ja Kalev Kruusi telejuttude kanti. Aga vutis meil selliseid teetähiseid pole ja Schwede-Susi jutust kumab (võib-olla saan valesti aru) läbi, et peaksime tegema nagu Inglismaal (ja Saksamaal). Mis meie kultuuriruumi vaadates võib-olla on tõesti õige vastus.

                                Samas 90% minu vaadatud välismaisest vutist on Serie A ja kuna nende ülekannetega on nagu ta on, siis olen kasvanud itaalia, hispaania, vene ja araabia keeles tehtavate kommetaaridega. Ja isegi kui asi on inglise keeles, siis pahatihti ei räägi inglased, vaid välismaa juurtega mehed. Ja olgem ausad, eelmainitud lähenemised Scwhede-Susi põrmustaks päris kiiresti, sest sealne jutt on tihedam ja emotsionaalsem.

                                Absoluutselt mitte halvas mõttes: väga tihti, kui panin tv3 sport premmi ülekande peale, siis oli seal minut vaikust ja ma hakkasin otsima, et kas ma tegin midagi valesti või pole kedagi puldis. Ning siis ühtäkki Mõnu või Epic või vince poetasid ühe sõna. Minu jaoks harjumatu, aga samas "vaikus kannab" lähenedes ainuõige stiil. Ja siin enne peedistati Ellissaart, et tema Kure ülekandeid on raske kuulata, siis ma olen 100% vastupidises paadis. Mulle meeldib, et venna hääl läheb korduvalt ja korduvalt ohtlike olukordade alguses üles, millega jõuad pilgu ekraani tõsta ning näed pealelööke ja väravaid. Viis pluss. Vastupidiselt "tavapärasele" lähenemisele, kus hääl valjeneb alles peale väravaid ehk taustaks vaadatuna näed kolle kordusest. (hästi puusalt tulistades pakun, et Kasparil on sarnane "häda", et noorena Hispaania liigat vaadates kasvas üles täiesti lambistriimidega, mis polnud briti kommentaatoritega).

                                Aga las see stiiliküsimus jääb. Tegelt Schwede jutu point oli muu ja sellele kirjutan küll kahe käega alla, et rohkem võiks mängust rääkida. See on ikka Eestis väga levinud tüüphäda, et esimesed 15-20 minutit kuluvad väljaotsitud faktide ettelugemiseks, mille taustaks jookseb suvaliselt mäng, kus olukorradki magatakse läbivalt maha. Ja kui info saab otsa, hakatakse matše vaatama, siis on pahatihti vaiksem hetk ja ollakse "okei, mängus võiks midagi juhtuda nüüd". Perse, loe nüüd neid fakte

                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                See Highlights vms valik on hea minusugusele, kellel suht ükskõik kes-kus mängib. Näeb kohe väravaid ja momente.
                                -e- ja need inglise keelsete kommentaaridega kah, mitte staadioniheliga.
                                Jep. Vaatasin ka esmakordselt seda ja üllatavalt äge oli.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X