320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul Viaplayd ei ole, et selles mõttes ei ole ka arvamust kujunenud. Aga praegu FB-s kuvas Viaplay tehtud intekat Markus Poomiga ja see on seal ka totaalselt sünkroonist väljas. See on ikka päris halb. Ei kutsu tellima küll sedasi.
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      No siin inimesed maksid rõõmsalt TV3 Spordile ja nägid Euroopa Liigat järgmise päeva hommikul kordusest.

      Lokomotiv oli 3 aastat jutti Meistrite Liigas ja enamik mängudest pidin kusistest striimidest vaatama. Ses mõttes on upgrade mu jaoks. Ma muidugi olen kasutanud seda teenust mingi ülivähe, aga ma reaalselt siiamaani ei saa millegi üle nuriseda.
      Sisu vs. teenuse toimivus ja kvaliteet on natuke eri asjad. Eks sisu osas vaadataksegi turu suurust, turu maksevõimet, turu huvi jm. ning sellest tuleb ka sisu valik.

      Kommentaar


        Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
        Rõõm, et üldse midagi näidatakse ja üldse olemas on, peaks sinna kusagile 90ndatesse jääma. Aeg on edasi läinud. Kõnealune teenusepakkuja ostis meie regiooni jaoks kõikvõimalikud edastusõigused, pakub halva kvaliteediga teenust ning küsib selle eest raha. Ei saa IMHO päris rahul olla. Oleks tegemist tasuta teenusega nagu näiteks ERRi Jupiter, siis oleks ving natuke kohatu aga tasuline digipõhine teenus aastal 2021 peaks täiesti toimiv olema.
        Nii on. Tõesti isegi umbes 10 aastat tagasi oleks võinud silma kinni pigistada ja rõõmustada kõigest võimaluse üle üldse midagigi legaalselt vaadata. Täna, 21. sajandi esimese veerandi lõpus ei ole selline "ladna, üle jala tehtud" asi okei.
        Jah, VPs on helgeid sähvatusi nagu "instant highlights" ja mingi hetk toimunud sündmuste kohta kena kokkuvõte. Samas probleemid pildiga, heliraja mitte süngis olek, pildi üldine kvaliteet on fakt ja neid ei saa paraku kompenseerida väidetega, et "kogu maailma jalgpall on kandikul" jms. või et me peaks olema sellise kvaliteediga rahul isegi kui pilt oleks n-ö ASCII graafikas

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          No siin inimesed maksid rõõmsalt TV3 Spordile ja nägid Euroopa Liigat järgmise päeva hommikul kordusest.

          Lokomotiv oli 3 aastat jutti Meistrite Liigas ja enamik mängudest pidin kusistest striimidest vaatama. Ses mõttes on upgrade mu jaoks. Ma muidugi olen kasutanud seda teenust mingi ülivähe, aga ma reaalselt siiamaani ei saa millegi üle nuriseda.
          Kas TV3 spordi puhul, pole mitte nii, et üks asi on vana kooli telekanalid, mida saabi mugavalt telekast klõpsida ja teine varaint on samuti striimingul põhinev lahendus (tv3Go või midagi sarnast, nendel pidevatel nimemuutustel on raske silma peal hoida), millega väidetavalt pidada saama kõiki CL mänge jms. vaadata. Vähemalt sarnase sisuga jutt mulle meenub. Täna see muidugi enam ei kehti, vastavaid õigusi sisu näitamiseks pole.

          Kommentaar


            Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
            Sisu vs. teenuse toimivus ja kvaliteet on natuke eri asjad. Eks sisu osas vaadataksegi turu suurust, turu maksevõimet, turu huvi jm. ning sellest tuleb ka sisu valik.
            No ei kutsu selline asi tellima, kui sa tegelt ei saa poolt sellest, mis sa tahad. Tehnilisi probleeme on palju lihtsam parandada, kui sisulisi probleeme ja suhtumist edastavasse sisusse.

            Aga tegelt jällegi, ma ei taha mingil juhul olla Viaplay advokaat. Suht savi, kuidas neil meie turul läheb.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Kui Go3 mõtled, siis sellega ei saa kõike vaadata. Kui telekas on kaks kanalit, TV3 Sport ja TV3 Sport2, siis netis (äppis) lisandub veel kaks: TV3 Sport3 ja TV3 Sport Open. Nelja kanaliga saab vbl ühe õhtu CLi ära näidata ja ilmselt ka Premmi samaaegsed mängud, aga see on ikkagi hajutamine, mitte tarbija vaba valik. Näiteks KHList saab ikkagi vaadata vaid neid mänge, mida suvatsetakse näidata.
              Jep, olgem ausad, TV3 Sport on nii kohaliku mentaliteediga, kui võimalik. Rõhk kossul, Riia Dinamo mängudel ja rallil on sellele tõestuseks. See kõik on tore, aga ma sellise kanali eest 10 ega 7 ei taha maksta, kui mul on kõrval platvorm, mis kannab sajaprotsendiliselt üle seda, mille õigusi ta omab.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Kui Go3 mõtled, siis sellega ei saa kõike vaadata. Kui telekas on kaks kanalit, TV3 Sport ja TV3 Sport2, siis netis (äppis) lisandub veel kaks: TV3 Sport3 ja TV3 Sport Open. Nelja kanaliga saab vbl ühe õhtu CLi ära näidata ja ilmselt ka Premmi samaaegsed mängud, aga see on ikkagi hajutamine, mitte tarbija vaba valik. Näiteks KHList saab ikkagi vaadata vaid neid mänge, mida suvatsetakse näidata.
                Samaaegseid mänge saab ju näidata valikuna. Portugalis oli Sport TV kanalil võimalik punast-rohelist-kollast-sinist nuppu puldil valides sobivat mängu valida. Sama vist ka vähemalt Sky Sportsil
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Vabamäe üksinda Vormelit kommenteerima panna on ka kriminaalne nii tema enda kui televaataja suhtes.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    Samaaegseid mänge saab ju näidata valikuna. Portugalis oli Sport TV kanalil võimalik punast-rohelist-kollast-sinist nuppu puldil valides sobivat mängu valida. Sama vist ka vähemalt Sky Sportsil
                    Jumekas lahendus. Üldiselt mulle tundub, võibolla idealiseerin üle, aga "Sky Sports" oleks just nagu see püha maa, mis pakuks kõike mida hing ihata oskaks. On kellelgi Sky Sportsi n-ö legaalse vaatamise osas koegemust?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas tpx Vaata postitust
                      Jumekas lahendus. Üldiselt mulle tundub, võibolla idealiseerin üle, aga "Sky Sports" oleks just nagu see püha maa, mis pakuks kõike mida hing ihata oskaks. On kellelgi Sky Sportsi n-ö legaalse vaatamise osas koegemust?
                      Ma lihtsalt mainin, et kõige odavam viis Sky Sports tellida maksab UK-s 41 naela kuus.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas tpx Vaata postitust
                        Jumekas lahendus. Üldiselt mulle tundub, võibolla idealiseerin üle, aga "Sky Sports" oleks just nagu see püha maa, mis pakuks kõike mida hing ihata oskaks. On kellelgi Sky Sportsi n-ö legaalse vaatamise osas koegemust?
                        Portugalis elades britist naabrimehel oli Sky pann ka katusel, mingi üle 500 kanali vist, põhimõtteliselt nägi pea kõike mida hing ihaldas. Eestis vist osades pubides on ka kasutusel
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Mina tõden rahuloluga, et nädalalõpp ja saan premmi kahe telekanali pealt vaadata ja ei pea äppidega tõmblema. Kahju, et nii ei jää.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Suure osa vinguga Ott Järvela suhtes ei nõustu, aga eilses mängus "No mida sa seal vilistad?" läks lati alt läbi ka olukorras, kus ühe võistkonna poolt on sellises mängus täiesti OK olla. Selles konkreetses suhtumises oli lihtsalt veidi kümne aasta taguse Kassai-vingu vaibi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                              Suure osa vinguga Ott Järvela suhtes ei nõustu, aga eilses mängus "No mida sa seal vilistad?" läks lati alt läbi ka olukorras, kus ühe võistkonna poolt on sellises mängus täiesti OK olla. Selles konkreetses suhtumises oli lihtsalt veidi kümne aasta taguse Kassai-vingu vaibi.
                              Minu arust ei ole päris okei sellist masti mängu kommenteerides olla nii kallutatud nagu OJ viimati oli. Koondise puhul ehk võib silma kinni pigistada, aga klubide osalusel toimuva mängu kommenteerimine peaks minu arvates n-ö juhtivkommentaator olema oluliselt neutraalsema lähenemisega.

                              Kommentaar


                                Üldiselt olen sinuga nõus, et klubimängude kommentaatoritel erapoolikust näidata on kummaline, aga kui mõelda, et Flora esindab selles sarjas kogu Eesti jalgpalli ja nende koosseis on sisuliselt ka Eesti koondise koosseis, siis oleks vist isegi RoMaRiO staadionile sattudes Flora kasuks skandeerinud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X