320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Samsung
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      Ok, sinna paigaldatakse ka automaatselt jah.

      Kommentaar


        Ott spoilib Flora mängu raudselt ära ju Atalanta-Villarreal ajal.

        Kommentaar


          Minu arust ainus ok koht kus spoilida ongi see kus sama grupi teine mäng mõjutab otseselt mängupilti. Näiteks üks meeskond hakkab järsku tormiliselt ründama sest nüüd äkki on väravat vaja teises mängus löödud värava tõttu. Siis on ok selgitada vaatajale mis ja miks toimub. Muidugi nõme nüüd on see, kui tõesti kahte mängu korraga vaadata ja üks pilt veidi maas on ja kommentaator enne väravat spoilida jõuab. See on täiesti reaalne keiss ja võib juhtida kasvõi Viaplayst kahte erinevat mängu vaadates. Veebist vaadates on mingisugune 30sec delay näiteks võrreldes Android TV-ga. Aga muud striimi vaadates võib delay vabalt olla ka 1-2min ja siis on juba väga reaalne et spoiler pildist ette jõuab. Ei ole lahe.

          Kõikidel muudel juhutudel, nagu näiteks teiste alagruppide seisude kommnteerimine...No nahhuj milleks? Kes tahab hoiab ennast ise teise striimi või flashscore/livescore abil kursis.





          Kommentaar


            Ot telekast kerides ma küll ei näinud, et täna Champions League kirjas oleks. OJ nagu ütles eile, et näitavad kindlasti.

            Kommentaar


              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
              Ot telekast kerides ma küll ei näinud, et täna Champions League kirjas oleks. OJ nagu ütles eile, et näitavad kindlasti.
              Tuleb staadioniheliga.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

                Tuleb staadioniheliga.
                Millal staadionihelid inglise keelsetega asendatakse juba?

                Kommentaar


                  Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust

                  Millal staadionihelid inglise keelsetega asendatakse juba?
                  Kolmapäev oli ju?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zaz Vaata postitust
                    Mul on telerisse ilmunud Viaplay äpp. Tähendab, et saab teenust siis selle kaudu ka ilmselt tarbida? Kisub hirmsasti sinnapoole, et tuleb ära proovida.
                    Ülihalb, do not recommend.

                    Esiteks on menüüdes surfamine aeglane nagu hobuse unenägu. Mängu käima saamine võtab nii kaua aega, et võrdluseks Netflixi äppi käima tõmmates käiks sama ajaga juba sarja viies minut.

                    Teiseks on kerimine endiselt praktiliselt võimatu telekaäpiga. Ma vanainimesena suudan sageli CLi mängudest õhtul ära vaadata esimese poolaja ja kui hommikul tahaks teise poolajani kerida, siis lühidalt kerimisnuppu vajutades kerib viie sekundi kaupa ja pikalt all hoides paneb sellise tempoga minema, et kerib praktiliselt mängu lõppu ära.

                    Veebileheküljel vaatamise osas etteheiteid ei ole - kerimine ja kõik töötab, aga selle telekaäpi reklaamimise võiks küll ära unustada, sest see on lihtsalt nii saast.

                    Kommentaar


                      võrdluseks et Android TV app töötab paremini kui WebOS. On sujuvam ja pilt ka ees. Kerimise kohta ei oska öelda, peab katsetama.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust

                        Ülihalb, do not recommend.

                        Esiteks on menüüdes surfamine aeglane nagu hobuse unenägu. Mängu käima saamine võtab nii kaua aega, et võrdluseks Netflixi äppi käima tõmmates käiks sama ajaga juba sarja viies minut.

                        Teiseks on kerimine endiselt praktiliselt võimatu telekaäpiga. Ma vanainimesena suudan sageli CLi mängudest õhtul ära vaadata esimese poolaja ja kui hommikul tahaks teise poolajani kerida, siis lühidalt kerimisnuppu vajutades kerib viie sekundi kaupa ja pikalt all hoides paneb sellise tempoga minema, et kerib praktiliselt mängu lõppu ära.

                        Veebileheküljel vaatamise osas etteheiteid ei ole - kerimine ja kõik töötab, aga selle telekaäpi reklaamimise võiks küll ära unustada, sest see on lihtsalt nii saast.
                        Kuna jalka mängu vaadates on vaja menüüd näppida ühe korra: enne mängu algust, siis ma ei ütleks et see suur probleem on. WebOsis on aeglane tõesti, aga elab üle. Kerimist ma ei kasuta.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rudy Vaata postitust

                          Kuna jalka mängu vaadates on vaja menüüd näppida ühe korra: enne mängu algust, siis ma ei ütleks et see suur probleem on. WebOsis on aeglane tõesti, aga elab üle. Kerimist ma ei kasuta.
                          Krt, plastic ei saa ju üldse Viaplayst jalkat vaadata. Meil puudub otseülekannetel kiirendusega vaatamise võimalus.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            võrdluseks et Android TV app töötab paremini kui WebOS. On sujuvam ja pilt ka ees. Kerimise kohta ei oska öelda, peab katsetama.
                            Jah, selles osas õige täpsustus. Kasutan ise WebOSiga nutitelerit ja hõimlasel on Android TV, kus see äpp näeb teistmoodi välja ja tundub kiirem. Kerimist pole Android TV peal küll proovinud, järgmine kord külla minnes katsetan ära.

                            Kommentaar


                              Kuna viaplay võtab nö raha ette ära kuu aja eest, siis kui ma eile maksin ja täna tühistan paketi, näen kuuke ikka veel?

                              Kommentaar


                                Viaplay jätkab õiguste ostmist, seekord is African Cup of Nations:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X