320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pulli pärast panin käima vuti..kuradi loomade mäng see veel on..
    Kas Rasmus ütles just, et tahaks vahepeal rahuldada ka? Mõtles vist rahustada..samas kell palju.
    E: okei läks veel paremaks..haige mäng.

    Kommentaar


      Alisson sai kaks punast, aga duširuumi ei saadetudki

      Kommentaar


        Kas Viaplay Android TV app on katki? Iga kord kui lahti teen ütleb, et mine https://viaplay.ee/activate lehele ja sisesta kood. Aga kui ma selle koodi sisestan, ei juhtu enam midagi.

        Kommentaar


          Jälle on ajanihe. Olukord on juba möödas, alles siis pistab OJ kisama.

          Kommentaar


            Algselt postitas lenc Vaata postitust
            Kas Viaplay Android TV app on katki? Iga kord kui lahti teen ütleb, et mine https://viaplay.ee/activate lehele ja sisesta kood. Aga kui ma selle koodi sisestan, ei juhtu enam midagi.
            Sama pask oli jah. Krdi Viagay

            Kommentaar


              Algselt postitas lenc Vaata postitust
              Kas Viaplay Android TV app on katki? Iga kord kui lahti teen ütleb, et mine https://viaplay.ee/activate lehele ja sisesta kood. Aga kui ma selle koodi sisestan, ei juhtu enam midagi.
              Mul hakkas äpi eemaldamise ja uuesti installimise järel tööle.

              Kommentaar


                Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                Jälle on ajanihe. Olukord on juba möödas, alles siis pistab OJ kisama.
                LG TV appis oli sama asi. Lisaks oli kommentaari hääl katkendlik vahepeal.

                Kommentaar


                  Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust

                  Mul hakkas äpi eemaldamise ja uuesti installimise järel tööle.
                  Reinstalliga läks tööle tõesti

                  Kommentaar


                    Normaalne multi lingu kommentaar

                    Kommentaar


                      Alatasa mingi n*ss. Suht saast see viaplay ju? Inimestel pole lihtsalt paremat võtta kahjuks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                        Alatasa mingi n*ss. Suht saast see viaplay ju? Inimestel pole lihtsalt paremat võtta kahjuks.
                        Viaplay on voogedastusplatvormide PSG. Kiire raha, ostame kõik jõuga kokku, aga tulemus on suht sitt.

                        Kommentaar


                          Viaplay - sundolukorras pidin liituma. Oeh jah, midagi kiita siin pole, pildikvaliteet on kuradi hädine (mul hea netikiirus btw) ja heliülekandesse tuli sisse vahepeal 2 lisakeelt. Siuke vana kadaka turu maik on juures kogu sellel asjal. Loodan et nad lõppevad, somehow.

                          Tänapäeval on kõikidel asjadel avalikud fb lehed jne, peaks sinna rant'ima minema vb.

                          Kommentaar


                            Setanta äpp paistab alternatiiv olema CL-i suhtes
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Keegi ütles eile soccerneti laivis kenasti.
                              Külastaja Vaataja kommentaar

                              Päris haige, et meie väikesed erakanalid oma 10 korda väiksema eelarvega suutsid toota väga viisakaid ülekandeid aga Viaplay oma 10 korda suurema rahastusega ei suuda isegi Meistrite liiga otsustavateks mängudeks kahte kommentaatorit palgata ja ilma probleemideta mängu üle kanda.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                                Setanta äpp paistab alternatiiv olema CL-i suhtes
                                Karta võib, et varsti see enam see nii pole. Mingi aeg oli Setanta pealt võimalik ka Bundesligat vaadata, aga siis see kadus, sest õigused olid Viaplay käes. Muidugi VPNiga saab neid mõlemaid jätkuvalt Setanta pealt vaadata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X