320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis sellest kõigest saab järgmine hooaeg, kui premm ka viaplay's?
    Ja miks on kõik kõige põnevamad mängud Järvelal ja teistel mingid lambised ühepoolsed mängud. Eile oli tal PSG-Barca täna Inter-Pool. Teistel pole mingit sõnaõigust?

    Kommentaar


      Mitmel korral olen täheldanud, et Jota eesnime hääldatakse Diego. Tegelikult on Diogo..

      Kommentaar


        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
        PSG-Barca
        See olekski just see kõige lambisem ühepoolne mäng ju. Aga õnneks nühib Barca konverentsiliigat vms.
        20 LEGEND

        Kommentaar


          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
          Keegi ütles eile soccerneti laivis kenasti.
          Külastaja Vaataja kommentaar

          Päris haige, et meie väikesed erakanalid oma 10 korda väiksema eelarvega suutsid toota väga viisakaid ülekandeid aga Viaplay oma 10 korda suurema rahastusega ei suuda isegi Meistrite liiga otsustavateks mängudeks kahte kommentaatorit palgata ja ilma probleemideta mängu üle kanda.
          Ma näiteks olen fking õnnelik kui üks kommentaator on. See lihtsalt ühes toonis paberi pealt lambi andmete lugemine on minu jaoks kohutav, kaua ma jõuan ühte ja sama asja kuulata, tahaks mängu jälgida ja kui korra ei vaata siis on vaja, et keegi kisaks kui on olukord.

          Kommentaar


            "Salzburgi fännid on ootusärevil ja rahul" samal ajal oli kaadris jommis fänn, keda naine ohjeldama pidi käest kinni hoides.

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust

              Sama pask oli jah. Krdi Viagay
              Mul oli tänaseni LG app ok, aga kui üritasin Barca mängu vaadata, siis nõudis sisselogimist (kuigi varem on olnud kogu aeg sisse logitud). Ok, sisestan siis keeruka parooli, mis on ekraanil üsna aeganõudev võrreldes arvutis klaviatuuriga sisestamisega. Seejärel tervitab mind nimepidi, aga pilt seisab ja midagi teha ei saa. Ok, "exit" ja uuesti äppi sisse, liigun mängule ja jälle tahab sisselogimist. Ok, parool siis uuesti, jälle tunneb mind ära ja seekord oli isegi üks nooleke tekkinud ekraani nurka, mis võimaldas navigeerida ja uuesti mängu peale minna (seekord hakkas see ka tööle). Üsna ebamugav, kui täiesti lambist sellised asjad juhtuvad.

              Kommentaar


                Kes iganes tänast Barca mängu kommenteeris, Luuk on viimaste mängudega pigem fännide poolt vägagi hästi vastu võetud, löönud mitu olulist väravat ja olnud efektiivne. Niiet marulises aplausis polnud midagi iroonilist.

                Kommentaar


                  Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                  Kes iganes tänast Barca mängu kommenteeris, Luuk on viimaste mängudega pigem fännide poolt vägagi hästi vastu võetud, löönud mitu olulist väravat ja olnud efektiivne. Niiet marulises aplausis polnud midagi iroonilist.
                  Jup. Minu paha. See hooaeg 5 väravat, millest 3 see kuu. Niiet tegin mehele ilmaasjata liiga. Vabandused.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

                    Jup. Minu paha. See hooaeg 5 väravat, millest 3 see kuu. Niiet tegin mehele ilmaasjata liiga. Vabandused.
                    Sa see kes kommis täna? Sa ju ei oska üldse kommida. Istu! Annaks sulle koolis 2!

                    Kommentaar


                      Keegi ka märganud, et pärast agendi kadumist on jube palju varikatelt tulnud mingit joigi?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas EldurKull Vaata postitust

                        Sa see kes kommis täna? Sa ju ei oska üldse kommida. Istu! Annaks sulle koolis 2!
                        Tänks ja musi sulle.

                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        Keegi ka märganud, et pärast agendi kadumist on jube palju varikatelt tulnud mingit joigi?
                        Mõned lambieldurid on tulnud, aga ma ei usu, et mõnnar viitsiks siin nendega trollida. Ja kui isegi viitsiks, siis oleks nende mingigi kvaliteet. Aga need vennad on püstloodis lati alt läbi.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Leidsin lõpuks lahenduse VP sitale CL pildile ja kommentaaridele - AndroidBox - Kodi - Rising Tides addon - ja suurepärased HD 1080 briti kommentaaridega mängud. Jah, ei ole vbolla väga ääretult legaalsed. Aga no tõesti, GO3-e ma kvaliteetse PL eest maksan-vaatan, aga Viaplayd ei enam...

                          Kommentaar


                            Kasper on uus Petersoo? Esimese seitsme minutiga Real Madridist rohkem juttu, kui mängivatest satsidest.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
                              Leidsin lõpuks lahenduse VP sitale CL pildile ja kommentaaridele - AndroidBox - Kodi - Rising Tides addon - ja suurepärased HD 1080 briti kommentaaridega mängud. Jah, ei ole vbolla väga ääretult legaalsed. Aga no tõesti, GO3-e ma kvaliteetse PL eest maksan-vaatan, aga Viaplayd ei enam...
                              Duubeldan. Olles viimased 12 aastat vaadanud jalkaülekandeid HD resoga ja mõningaid mänge ka 4k pildiga, pole mingit soovi pöörduda tagasi VHS-i aegadesse. Lisaks veel kommentaatorite olematu
                              tase. Arenguruumi on kõvasti.

                              Kommentaar


                                See kuradi televiisori app ei toimi juba teist nädalat järjest normaalselt. Profiili küsimisel on uimane ja kui lõpuks sisse pääsed ja mängu tahad valida, siis küsib parooli ning endasi teatab et probleemid ja proovi hiljem uuesti. Arvutis asjad toimivad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X