320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Viaplay saatis tagasiside küistluse emailile, I rolled up my sleeves...

    Kommentaar


      Nii, Ott Järvela mäng on täna jälle täiesti tumm (ka taustaheli pole). Natuke liiga tihti juba juhtub seda.

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Kas see paljukritiseeritud telekanal Premmi näitab? Go3-le pole enam midagi peale Premmi jäänud, on vist aeg teenusepakkujat vahetada.
        Järgmisest hooajast jah.

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Selge, las siis beetatestivad ilma minuta edasi.
          Saaksid nad siis augustiks testitud ja mingi normaalse teenuse tööle. Ei paista sedamoodi.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            See kuradi äpp on suhtkoht kehv. Mul ei ole ühegi teise äpiga (YT, Go3, Netflix) nii palju probleeme chromecastil, kui Viaplay omaga (telekas Philips, seega äpp otse sees pole). Ehk mobiiliga minnes ei lae ta pilti tihti ette, arvutist castides samas saab tööle, aga, noh, still. Tehke midagi!

            Kommentaar


              Selgitage võhikule, kas on lootust, et see kanal tuleb millalgi kuhugi TV paketti ka nn normaalse telekanalina? Ma enne seda tellima ei kiirusta

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                See kuradi äpp on suhtkoht kehv. Mul ei ole ühegi teise äpiga (YT, Go3, Netflix) nii palju probleeme chromecastil, kui Viaplay omaga (telekas Philips, seega äpp otse sees pole). Ehk mobiiliga minnes ei lae ta pilti tihti ette, arvutist castides samas saab tööle, aga, noh, still. Tehke midagi!
                Telekas castib aga play poodi pole? Mis opsüs sel telekal on selline?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust

                  Telekas castib aga play poodi pole? Mis opsüs sel telekal on selline?
                  Mingi selline jubin. https://www.philips.ee/c-p/58PUS7805...e-ambilightiga

                  Ostsin suhtkoht suvaliselt tuju ajel, seega mingit eeltööd ei teinud, aga nüüd otsides leian ainult mingid Philipsi enda app store asjad, kus Viaplayd ega go3 ei leia.

                  Kommentaar


                    Tra, Leverkusen oli 60.minutit mänginud viiese liiniga ja kui kolm vahetust tehti, leidis Peeter Soo, et Leverkusen läks viiesele liinile ümber...

                    Kommentaar


                      Telekanali osas julgen mitteametlikult öelda, et ei tule sellist asja.

                      Mul on phm sama telekas, mis Mõnul ja noh, muidu ongi tore asi, aga tänasel päeval kui kõik asjad platvormidele kolivad, siis ei saa vist enam korraliku Androidita... Ise kasutan F1 vaatamiseks HDMI kaablit....

                      Soovitati uus telekas osta, aga käsi veel ei tõuse.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                        Mingi selline jubin. https://www.philips.ee/c-p/58PUS7805...e-ambilightiga

                        Ostsin suhtkoht suvaliselt tuju ajel, seega mingit eeltööd ei teinud, aga nüüd otsides leian ainult mingid Philipsi enda app store asjad, kus Viaplayd ega go3 ei leia.
                        On tõesti mingi SAPHI OS olemas. Eks sellisega on jah probleem et appide tugi on puudulik või olematu. Mu vana 2015 aasta Sony Android mudel toetab senini kenasti igasugu äppe ja uuendused tulevad jätkuvalt peale. Ostsin hiljuti hea AH peale uue Sony teleka tänapäevase nimega Google OSiga. Sel on antennitelevisioon üks mitmetest äppidest. Ega ma seda enam eriti kasutagi - Go3/Netflix/ERR/YT äpid toimetavad väga hästi.

                        Kommentaar


                          Miks ma Bayerni mängu peale klikkides saan vormeli?
                          edit: sai korda.
                          Mia san mia

                          Kommentaar


                            Ma lihtsalt ei suuda neid "räägin samas toonis 95minutit ilma hingamata mänge enam vaadata juba". Teen järgmine kord joomismängu, igakord kui Petersoo olukorra mahamagab võtan shoti.

                            Kommentaar


                              Tarmo Klaar F1e kommenteerimas on küll ülikõva lüke. Mõnus nostalgia vibe sees ja ta on hea. paned silmad kinni, kuulad ja oledki 20 a noorem

                              Peaks üles otsima, mul vist kuskil on alles mingi vana autospordiajakiri, kus viimasel küljel või lehel, oli Tarmo Klaari ja Are Elleri? parimad pirnid. Loodevasti Tarts on veel hot ja kütab pirne, nagu vändrast saelaudu.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas nimastain Vaata postitust
                                Tarmo Klaar F1e kommenteerimas on küll ülikõva lüke. Mõnus nostalgia vibe sees ja ta on hea. paned silmad kinni, kuulad ja oledki 20 a noorem

                                Peaks üles otsima, mul vist kuskil on alles mingi vana autospordiajakiri, kus viimasel küljel või lehel, oli Tarmo Klaari ja Are Elleri? parimad pirnid. Loodevasti Tarts on veel hot ja kütab pirne, nagu vändrast saelaudu.
                                Klaar-Vabamäe?

                                Kas F2 sõite ka näidatakse?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X