320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis seadmega vaadates teil viivitused on? Ma pole küll tähelepannud, Sony TVs android app siis vist peaks olema mul.

    Kommentaar


      Algselt postitas käbi Vaata postitust
      Mis seadmega vaadates teil viivitused on? Ma pole küll tähelepannud, Sony TVs android app siis vist peaks olema mul.
      Küsimus pole seadmes vaid selles, et kommentaar on ülejäänud pildist ja helist maas. Siin pole seadmes küsimus, vaid nii ongi, et kommentaar ei ole pildiga sünkroonis. See heli, kuidas pall vastu posti raksatab on pildiga kenasti sünkroonis, aga Järvela reaktsioon sellele kostub alles 2 sekundi pärast.

      Kommentaar


        Rott lihtsalt slow

        Kommentaar


          Aastatepikkune faktimeri kommentaatorite poolt on mu jätnud kurdiks siis vist neid mänge vaadates, loodetavasti nüüd kui tean liialt segama ei hakka.

          Kommentaar


            Olles samuti algusest peale seda kasutanud, siis siiani pole mingeid suuri probleeme kohanud - kõik töötab ja on kvaliteetne.

            Kommentaar


              See viivituse teema. Ma OJ puhul ka märkasin seda, teiste puhul nagu ei ole märganud. Või on teistel ka?

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                See viivituse teema. Ma OJ puhul ka märkasin seda, teiste puhul nagu ei ole märganud. Või on teistel ka?
                Minu mäletamist mööda on see ka teiste puhul nii olnud. Tundub, et pilt ja stuudio ei ole sünkroonis, ehk siis staadionipilt ja heli jõuab meieni veidi kiiremini kui stuudiost tulev kommentaar.

                Kommentaar


                  Mind häirib hoopis see, et ei saa ühelt mängult otse teisele vahetada kiiresti, peab läbi avalehe käima. Vahel läheb lolliks ka ja viskab ülekandest välja või laseb leedu keelt vahele. Android TV äpi osas on Go3 kõvasti parem.

                  Kommentaar


                    Viaplay on odav sitt ja jääb selleks. Annaks jumal et neile need CL ülekannete diilid kauaks kätte ei jääks.

                    Kommentaar


                      Nüüd kui Meistrite liigas on jäänud 5 mängu ja samal ajal mänge enam ei toimu, siis kas Järvela&Jürgenson teevad kõik allesjäänud ? Nad tunduvad hierarhias kõrgemal olevat . Üldse kommentaatoritest , siis Ellisaar on jätnud kõige parema mulje, J & J elab ka üle. Aga Lulla , Grauberg ja Voolaid ( viimases kahes mängus eriti õnnetu ) .. Poisid, tore oli aga aitab küll .

                      Kommentaar


                        Pildikvaliteedi üle eile enam ei kurtnud (üleeile hangus küll aeg-ajalt), isegi telekasse saadetuna tundus vaadatav. Kommentaatorit 'pooli mängu ajal kuulan vähe - see eilne oli päris raskesti talutav, nii et läks ruttu mute'i.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          No tyra küll mis asi siin täna toimu ah? Pildid nu**ivad ja lambist kaob eesti keelne komm ära. TAHAN OMA RAHA TAGASI!!!

                          Kommentaar


                            Päev otsa valmistud selleks, et barca saab kotti ja kui peaks asi toimuma on viaplay täiesti kottis. Odav sitt tõesti

                            Kommentaar


                              teist mängu ka võimatu vaadata

                              Kommentaar


                                Mul kusjuures töötab. Läbi arvuti hetkel. WHU mäng ilma ühegi seisakuta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X