320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Koristage see poolitatud inglise pelmeen ära sealt kommentaatoripoksist.

    Kõigepealt räägib parimatest comebackidest ja jätab mainimata Roma - Barca. Ok see krõll ei tea et Itaalias jalkat mängitakse. Ja siis seletab midagi Inglismaa vs Itaalia EM poolfinaalist.

    Arusaadav et mäng on keeruline ja sellest ei saa aru. Aga faktid võiks ikka selgeks teha või õigesti maha lugeda kui ei tea...


    Loodame et finaalis saab mõni teine kommentaator teenitult kätt proovida.


    EDIT:

    TL;DR, Rott pidanuks poolajaga 2 punast saama. Kuidas ta veel "platsil" on?

    Kommentaar


      See teine kommentaator jubedalt Marko Kristali tämbriga on. Selgema diktsiooniga tho.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        See teine kommentaator jubedalt Marko Kristali tämbriga on. Selgema diktsiooniga tho.
        See ongi Kristal ju. Lihtsalt kainem.

        Kommentaar


          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust

          Räägi lähemalt?
          Emotsionaalsus on vägev, kuid enda arvamuse surumine mitte.
          (See) "penalti" olukord oli ehe näide... et noh, peab ju olema... aga ikkagi, peaka ju, et kui nii, siis ikka ju oleks.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Viaplay saatis meilile rahulolu küsimustiku ka, seega go wild young guns!

            Kommentaar


              Ei saatnud
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                Ei saatnud

                Kommentaar


                  Miks mina ei saanud

                  Kommentaar


                    Meistrite Liiga poolfinaal ja lihtsalt nuss käib...

                    Kommentaar


                      Jõudsin eile hõisata, et töötab veatult (siiani pole probleeme olnud), kuni teise poolaja alguses sunniti keeleõppele. Aitas Viaplay äpi (Android TV) sundpeatamine ja uuesti avamine.

                      Mitte, et see oleks mingi normaalne lahendus, aga vähemalt sain eile kenasti lõpuni vaadata ja jäin ilma ca 2 minutist, kus õnneks ei toimunud midagi.

                      Kommentaar


                        Pean siinsele "hädaoru" domineerivale foonilie lisama, et puht stabiilsuse vaatest ViaPlay äpp AppleTV platvormil on käinud nagu kell, pole ühtegi majoorset probleemi olnud. Jah, UX on üpris halb, aga mind huvitavad mängud olen saanud ära vaadata. Isegi ÕuDzei kiljumine on pildiga sünkrooni saadud, mitte sellest sekund paar maas.

                        Kommentaar


                          Kui enne oli järvela reaalajast mõned sekundid maas, siis nüüd on ta ennast 4a edasi kerinud (34-aastane De Bruyne kindlasti nõustub)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Kui enne oli järvela reaalajast mõned sekundid maas, siis nüüd on ta ennast 4a edasi kerinud (34-aastane De Bruyne kindlasti nõustub)
                            Päris hea nali

                            Kommentaar


                              Nonii, mis siplete siin...

                              Ma ei saa absull aru millest te siin mnigi 9 lehekülge olete rääkinud. mingit boxid mingid asjad. Ühe x logisin telekasse sisse, nüüd puldist kohe paned viaplay app, esimene soovitus käimasolev vutt, ühtegi probleemi ei ole.

                              Siin vennad krdi ulmespetsid oma boxide ja appide ja aplikaatoritega, millest ma reaalselt kuulnudki ei ole! Ja ägisevad!

                              Väga hea teenus, ise hindan, tuult tiibadesse ViaPlay Sport.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jonas Vaata postitust
                                Jõudsin eile hõisata, et töötab veatult (siiani pole probleeme olnud), kuni teise poolaja alguses sunniti keeleõppele. Aitas Viaplay äpi (Android TV) sundpeatamine ja uuesti avamine.

                                Mitte, et see oleks mingi normaalne lahendus, aga vähemalt sain eile kenasti lõpuni vaadata ja jäin ilma ca 2 minutist, kus õnneks ei toimunud midagi.
                                Mis emotsioonid sind valdaks, kui see oleks olnud 90 kuni 92 minut?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X