320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma keskenduks positiivsele - vähemalt ott on kommentaariga murdosa pildist maas, mitte ees.

    Kommentaar


      Nüüd, kui CL jõudis lõpusirgele, kasutasin liitumise soodusperioodi ära ja installisin äpi oma telekasse. Telekas Sony GoogleTV OSiga ja äpp mu arust täitsa toimetab. Äpp on küll primitiivne võrreldes konkureerivate toodetega, kuid funktsionaalsusele otseselt midagi ette heita ei saa. Hakkimist ja kokku jooksmist ei täheldanud. Naaberriikide keeli ka ei kuulnud.
      Muud sporti peale jalka pole vaadanud aga pildikvaliteet on kuidagi imelik. Reso on nagu ok kuid värvid on liiga intensiivsed ja pildi liikumisel on mingi imelik "reality" efekt peal mis häirib. Proovisin võrdluseks Coming to America vaadata ning see oli samas hea kvaliteediga.
      Viaplay sarjad ja filmid on minu jaoks suht soga ja peale spordi sealt midagi muud vaadata pole.

      Eraldi teema on muidugi CL kommentaar. Nüüd alles saan aru kui vägev vaib oli Kruusi/Vara kommentaaridel TV3/6s ja kui hästi see töötas ja kui atraktiivseks see mängu vaatamise tegi. Mertaranta imiteerimine mulle ei istu ja enamus ajast vaatasin ülekannet vaikse heliga. Vaibi polnud ja ma ei viitsinud isegi traditsioonilist CL juurde kuuluvat õlut lahti teha :|

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

        Ma ei saa absull aru millest te siin mnigi 9 lehekülge olete rääkinud.

        Väga hea teenus, ise hindan, tuult tiibadesse ViaPlay Sport.
        Ilmselt probleemid on lahendatud suures osas. Minul läbi Android TV (Chromecast) on nüüd viimased 2nädalat vist umbes toiminud. Ehk siis vahepeal oli päriselt puccis, isegi vabandati.

        Kommentaar


          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust

          Mis emotsioonid sind valdaks, kui see oleks olnud 90 kuni 92 minut?
          Ma ei hakka neid sõnadesse panema, on ilusamaid sõnu, mida lugeda.

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust

            Ilmselt probleemid on lahendatud suures osas. Minul läbi Android TV (Chromecast) on nüüd viimased 2nädalat vist umbes toiminud. Ehk siis vahepeal oli päriselt puccis, isegi vabandati.
            No ma olen klient olnud mingi 1. kuust saati vm. Võibolla mingi probleem on, aga mingi jeblad ja värgid, üldse ei saa aru. Ma lihtne inimene kes ei oska isegi adblocki kasutada, kuid ViaPlay töötab nagu kulda.

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

              No ma olen klient olnud mingi 1. kuust saati vm. Võibolla mingi probleem on, aga mingi jeblad ja värgid, üldse ei saa aru. Ma lihtne inimene kes ei oska isegi adblocki kasutada, kuid ViaPlay töötab nagu kulda.
              Palju sa kuus Viaplay eest maksadki?

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                Palju sa kuus Viaplay eest maksadki?
                Mis selle arve esitaja firma nimi on?

                Aa sain, panin mingi vale searchi enne kogemata -
                14.04.22 Viaplay 118 67 Stockholm -9.99

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust

                  Ilmselt probleemid on lahendatud suures osas. Minul läbi Android TV (Chromecast) on nüüd viimased 2nädalat vist umbes toiminud. Ehk siis vahepeal oli päriselt puccis, isegi vabandati.
                  Rumal küsimus aga miks sa Android telekasse äppi ei installi vaid hoopis castid?

                  Kommentaar


                    Mõlemad eesti keelse kommiga vahetavad keelt vahepeal. See õudus ei saagi kunagi otsa?

                    Kommentaar


                      Tahtsin kirjutada 10 minutit tagasi, et kus teil koguaeg see keel vahetub, mul kõik tipstops. Ja siis viimaseks viieks mindaks läks ka Leedu keele peale.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Tahtsin kirjutada 10 minutit tagasi, et kus teil koguaeg see keel vahetub, mul kõik tipstops. Ja siis viimaseks viieks mindaks läks ka Leedu keele peale.
                        paras

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust

                          Rumal küsimus aga miks sa Android telekasse äppi ei installi vaid hoopis castid?
                          1. Mul ei ole Android telekat
                          2. Ma ei casti. Äpp on installitud chromecasti peale millel jookseb Android TV

                          Kommentaar


                            Selle keele hädaga on mind aidanud vana hea äpi kinnipanemine ja uuesti lahti tegemine. Mulle tundub, et kui äpp on lahti pikemat aega ja siis proovid vaadata on just spordiosas jah mingi kala. Eelmine F1 etapp oli samamoodi, mingi segapudru, panin asja kinni, uuesti 0st lahti ja kõik töötas hästi. (Castin läbi tahvli telekasse tavaliselt)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Tahtsin kirjutada 10 minutit tagasi, et kus teil koguaeg see keel vahetub, mul kõik tipstops. Ja siis viimaseks viieks mindaks läks ka Leedu keele peale.
                              Kiida veel . Nägin nüüd oma silmaga ka hakkimise, keelte virr-varri ja ülekande crashi ära. Samas paralleelse mängu ülekanne oli ok. Tõsised kalad ikka. Täishinda ei peaks sellise teenuse eest maksma.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust

                                2. Ma ei casti. Äpp on installitud chromecasti peale millel jookseb Android TV
                                ???

                                Kommentaar

                                Working...
                                X