320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lihtsalt seda ütlen, et Lembitu Kuuse oleks jalgpalli kommenteerides rohkem emotsiooni väljendanud

    Kommentaar


      Üldiselt, mis puudutab tehnilisi probleeme, siis minge viaplay.ee ja võtke tehnilise toega ühendust:
      For future reference, I would suggest anyone having trouble to contact the service desk. As they will ask for and provide us with all the required information, i.e. device/s, customer reference, app version etc.

      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

      Kui ta ikka Crvenat mõtles, siis legit tõlge.
      Crvena zvezdast oli jutt, jep.

      Üldiselt, mis puudutab halbu ja emotsioonituid kommentaatoreid, siis on olge konstruktiivsed ja tooge välja, mis ei meeldi või mis peaks parem olema. Võite ka privas kirjutada ja punkt-punkti haaval juppideks võtta, kui kõik ikka täispask on. Kõik teavad siin foorumis niikuinii kõiki. Ma tegelikult täiesti siiralt võtan kriitikat omaks ja püüan teine kord paremini, sest minu jaoks on oluline, et vaataja ka minu poolt pakutava teenusega rahule jääb. Arenguruumi on mul päris kindlasti. Sellest on arenemiseks vähe abi, kui ainus välja toodud kriitika käib asja pihta, mis sai õigesti öeldud või kui 13 Henry Westonsit joonud tüüp enam ei registreeri helisid, mis on rahulikumad kui keskmine Eesti kalevipoeg Soome turul. Ja no kui sellest kõigest pole abi, siis vana hea mute aitab ka.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Klubide nimesid eesti keelde tõlkida nüüd küll mingi areng pole ja kommentaar on lihtsalt elutu ja kuiv . Sellise soigumise taustal võib täitsa huvi mängu vastu ära kaduda nii hilisel tunnil

        Kommentaar


          Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
          Klubide nimesid eesti keelde tõlkida nüüd küll mingi areng pole ja kommentaar on lihtsalt elutu ja kuiv . Sellise soigumise taustal võib täitsa huvi mängu vastu ära kaduda nii hilisel tunnil
          Red Stari tõlgitakse mingil põhjusel. Hispaania keeles on Estrella Rojas, Etoile Rouge prantsuse keeles etc. Lisaks sellele on punatähed nende hüüdnimi, ala Canaries Norwichil ja Red Devils Mankul. Need tõlgid ka kommenteerides Kanaarilindudeks ja Punasteks kuraditeks.

          Vaata ka Moskva CSKA-d, mida kutsutakse umbes veerandi juhtude korral AKSK-ks ja teist samapalju armeesportlasteks. Või, noh, nüüd muidugi sitasteks tibladeks, aga still same.

          Kommentaar


            Ok. No pohh selle tõlkega siis ,pigem kahjuks sellel kommentaatoril puudub see X-faktor, mis teeks jälgimise huvitavaks . Kui kommenteerib suvalist alagrupimängu : lasku käia . Aga eile oli siiski finaal ..

            Kommentaar


              Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
              Ok. No pohh selle tõlkega siis ,pigem kahjuks sellel kommentaatoril puudub see X-faktor
              No tõesti, kui nüüd konstruktiivse kriitikaga jätkata, siis soovitaks kommentaatoril natuke kuulata ja õppust võtta järgevatest kommentaatoritelt: Mõnult - tema peene ja vähem peene iroonia ja varjatud ja varjamatu sarkasmiga, ja oskusega vahel lihtsalt vait olla. Vince'lt - tema üüratu faktipagasiga, mis kunagi igavust ei tekita, ja tema pöörase rahulikkuse ja tegelt ka pideva pingega mängukommenteerimise oskusega, ja no, miks mitte ka Ott "lase-loom-välja" Järvelast, kes on küll tüütu, aga emotsioonikas, seda muidugi välja arvatud juhul, kui äpi "kvaliteedi" tõttu hääl jääb pildist mingi paar sekundit maha, siis muutub see lausa paranoiliseks... Aga see mis eile oli, nooooojaaaahhhh..... Ja uus premmi hooaeg ka Viaplays.... Well played, well played...

              Kommentaar


                Heli põhjal ma ka aru ei saanud, et see mäng mingi finaal oli.
                Vahepeal jäin magama ja lisaaega ei vaadanud.
                Isiklik arvamus, et finaale võiks kahelesi kommida.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
                  ja no, miks mitte ka Ott "lase-loom-välja" Järvelast
                  Võiks nii teha, et uus põlvkond kommentaatoreid ikka Otist õppust ei võta.

                  20 LEGEND

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Üldiselt, mis puudutab halbu ja emotsioonituid kommentaatoreid, siis on olge konstruktiivsed ja tooge välja, mis ei meeldi või mis peaks parem olema. Võite ka privas kirjutada ja punkt-punkti haaval juppideks võtta, kui kõik ikka täispask on. Kõik teavad siin foorumis niikuinii kõiki. Ma tegelikult täiesti siiralt võtan kriitikat omaks ja püüan teine kord paremini, sest minu jaoks on oluline, et vaataja ka minu poolt pakutava teenusega rahule jääb. Arenguruumi on mul päris kindlasti. Sellest on arenemiseks vähe abi, kui ainus välja toodud kriitika käib asja pihta, mis sai õigesti öeldud või kui 13 Henry Westonsit joonud tüüp enam ei registreeri helisid, mis on rahulikumad kui keskmine Eesti kalevipoeg Soome turul. Ja no kui sellest kõigest pole abi, siis vana hea mute aitab ka.
                    Jajah,sitaks hästi võtad kriitikat vastu küll kui pool teksti keskendud mulle. Eit.

                    Mis puudutab mu kommentaari, siis esiteks mul polnud õrna aimugi, kes seal kommenteerib ja ei peakski olema. Penaltite ajal ja eriti pärast viimast penaltit - vaata siis konstruktiivse kriitikana ise see periood ja emotsioon üle. Eit.

                    Kommentaar


                      Kuni Mõnu ei hakka Viaplays Chelsea mänge kommenteerima ja oma kibestumust ja labasust välja oksendama siniste kuningate suunas, siis senikaua take my 10 euro.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Kuni Mõnu ei hakka Viaplays Chelsea mänge kommenteerima ja oma kibestumust ja labasust välja oksendama siniste kuningate suunas, siis senikaua take my 10 euro.
                        Miks sa nüüd jälle nii. Chelsea ei kuulu ju enam tiblale...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vtp Vaata postitust

                          Võiks nii teha, et uus põlvkond kommentaatoreid ikka Otist õppust ei võta.
                          Ok, true... Järele mõeldes oleks see veel hullem variant tõesti...
                          ​​

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                            Miks sa nüüd jälle nii. Chelsea ei kuulu ju enam tiblale...
                            Aga miks sa oled nagu tibla kommenaatoripuldis kui Chelsea mängib? Ah?

                            Kommentaar


                              Mulle jäi Euroopa Liiga finaalis ainsana kõrva "River Plate", mille Tofoa kandis ette nagu eestlane, mitte nagu Argentiinasse jalgpalli viinud inglane.

                              Kommentaar


                                Viaplay on siis lisanud õiguste osas ka Championshipi ja Carabao Cupi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X