320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Šoti vs Ukraina on jah TV3 viimane pääsuke, Mm-valikmäng ju.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Šoti vs Ukraina on jah TV3 viimane pääsuke, Mm-valikmäng ju.
      Putka jälle võtsin vale teema

      Kommentaar


        Nüüd on siis esimene nimi välja ilmunud : Viaplay Baltimaade peatoimetaja Olafs Jākabsons. Kas selle venna postkast tuleb pasarahega üle ujutada , mitte FB-sse või kuhugi, kus sellest ei tundu mingit kasu olevat ?

        Kommentaar


          Enne jäi Finalissima vaatamine pooleli. Esiteks miks ei ole lihtsalt ja mugavalt kohe kalender ees, miks ma pean klõpsutama 20korda paremale, et see leida?
          Teiseks see, et ma pidin algusest peale vaatama hakkama WTF kus on "jätka vaatamist" t*ra aasta on 2022.
          Kolmandaks tra see kvaliteet on NII juust ju.

          Tean ise inimesi, kes muidu alati ETV'st Eesti koondise mänge vaatasid aga hui nad hakkavad mingisuguse viagayga jamama, et neid nüüd näha.
          Ja korralik skämm oli ka, et TULGE TULGE SÕBRAD EESTI KOONDISE MÄNGUD MEIL TASUTA. Teed uudise lahti ja tasuta ainult siis, kui registreerisid faking 48h enne Eesti tänase mängu algust.

          Täielik pask ja peale koondisepausi loobun sellest jurast. Kujutage ette, millise esimese kogemuse osaliseks need vähesed patrioodid saavad, kes täna esimest korda viaplayd kasutavad.

          Kommentaar


            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
            Ja korralik skämm oli ka, et TULGE TULGE SÕBRAD EESTI KOONDISE MÄNGUD MEIL TASUTA. Teed uudise lahti ja tasuta ainult siis, kui registreerisid faking 48h enne Eesti tänase mängu algust.
            Sul on vist tõsine probleem loetud tekstist arusaamisega, kui sa niimoodi sellest aru said.

            Kommentaar


              Algselt postitas lenc Vaata postitust
              Sul on vist tõsine probleem loetud tekstist arusaamisega, kui sa niimoodi sellest aru said.
              Inimesed on kirjutanud, et nõutakse kohe pangaandmeid jms.

              Kommentaar


                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust

                Inimesed on kirjutanud, et nõutakse kohe pangaandmeid jms.
                ära aja udu. Midagi ei nõuta.

                Suutsin oma 65. aastasele emale läbi telefoni kõik selgeks teha ja kõik toimib. (Kusjuures registeeris alles 1h aega enne mängu)
                Registeerimiseks vajalik vaid mailiaadress ja parool. KÕIK

                Kommentaar


                  Paistab, et Viaplayl on ikka tõsised probleemid arendajatega. Minul telekast v-b kord kolme-nelja mängu peale korraks jääb laadima, lähen mängust välja ja sisse ja kõik ok. Kvaliteet ka sobiv. Sõprade juures olen vaadanud ja üks jama teise otsa. Üks sõber vahetas teleka välja, ostis uue ja korraliku, ja enam pole jamasid. Tont teab milles asi, aga uueks hooajaks võiks asjad ikka korda saata. Kuna striimidega rohkem jamasid, siis ma maksan selle 10€ edasi, sest näen oma Bundesligat ja CLi. Loodame, et kasvuraskused saavad üle.
                  Mia san mia

                  Kommentaar


                    Proovisin ka paljukiidetud teenus ära.

                    hea: sai suvalise emailiga registreerida, ilma kinnituseta
                    halb: kvaliteet oli hullem kui enamus suvalisi linke redi1.soccerstreams.net lehelt + kaks korda mõlemal poolajal jäi lampi laadima, tegin sama mis nikitheone .

                    Kommentaar


                      Kas pildikvaliteet on ikka 720p?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                        Kas pildikvaliteet on ikka 720p?
                        Jah, nii on.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                          Paistab, et Viaplayl on ikka tõsised probleemid arendajatega. Minul telekast v-b kord kolme-nelja mängu peale korraks jääb laadima, lähen mängust välja ja sisse ja kõik ok. Kvaliteet ka sobiv. Sõprade juures olen vaadanud ja üks jama teise otsa. Üks sõber vahetas teleka välja, ostis uue ja korraliku, ja enam pole jamasid. Tont teab milles asi, aga uueks hooajaks võiks asjad ikka korda saata. Kuna striimidega rohkem jamasid, siis ma maksan selle 10€ edasi, sest näen oma Bundesligat ja CLi. Loodame, et kasvuraskused saavad üle.
                          Tahaks seda kommentaari esile tuua, sest mulle tundub, et peegeldab olukorda hästi. Ma 10+ mängu vaadanud läbi teleka (Android TV) äpi - 1-2 mänguga oli paar korda seda, et poole mängu pealt hakkas puhverdama, siis kohati heli natuke pildist maha jäänud ja üks suvaline EL mäng oli täielik udukogu (õnneks seda väga ei olnud plaaniski vaadata). Kõik tähtsamad mängud on suhteliselt probleemivabalt jooksnud. Ei tähenda muidugi, et probleeme poleks - ei taha mõeldagi, mis siis juhtuma hakkab, kui oma vanast telost augustis linnast väljas PL-i vaatama hakkan (TV3 Sports puhul pole ka seal probleeme olnud).

                          Kommentaar


                            Jonas, kas staadioniheli asemel inglise, suva-skandinaavia, leedu vms keelt ei saaks?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Jonas, kas staadioniheli asemel inglise, suva-skandinaavia, leedu vms keelt ei saaks?
                              Inglise on ilmselt no-go, sest see tuleneb ülekannete õigustest. Ala, et pead näitama selles keeles, kus sul õigused on või siis staadioniheli.

                              Nii palju kui ma tean, siis staadioniheli pandi äkki Meistrite liiga puhul seepärast, et see on neutraalsem kui läti või taani keel. Rahvuste liiga õiguste osas ei oska kohe öelda, kas võiks ka teises keeles näidata. Samas, teada on see, et Türgi vs Fääri Saared mängu ei kommenteeri ka lätlased ega leedukad. Vaevalt ka taanlased.

                              Aga ma uurin asja. Minu isiklik maitse on ka see, et pigem vaataks kommentaariga kui väljakuheliga. Samas, ideaalne oleks mõistagi see, kui saaks valida...

                              Kommentaar

                              Working...
                              X