320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ott tegi vist kolmandat (?) koondisemängu. Ses osas on koondisemäng veidi teise spetsiifikaga ja seda on märgata olnud nii siin teemas kui ka ETV kommentaatorite teemas.

    Ehk siis:
    * kui kommenteerid üsna neutraalselt, siis ollakse selle peale pahased, kuna inimesed on 100% Eesti poolt ja seetõttu pead ka sellega arvestama.
    * kui vastasel on mingi vend ülihea ja lööb näiteks viis väravat, siis ei tohi teda kiita, kuna inimesed on 100% Eesti poolt ja seetõttu pead ka sellega arvestama.
    * kui enda meeskond saab võidu kätte, aga mäng pole täielik domineerimine, siis ei tohi ka liiga kiita, kuna inimesed on 100% Pohlaku peale pahased ja seetõttu pead ka sellega arvestama.

    Ehk andke ader ja andke seaded.

    P.S. Mind häiris Oti puhul ainult see, et koondisemängus peaks olema teine kommentaator, kuna üksinda on nii laetud vaatajaskonnaga mängu veidi raske kommenteerida. Ja, Ott, öeldis lause lõppu ei käi!

    Kommentaar


      Ei, tegelt. Koondise hooaja üks tähtsaim mäng, vastane lööb viigivärava. Mitu riiki on veel peale Eesti, kus kommentaator hakkab vastaste tabamuse puhul röökima? No ei ole.

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Ei, tegelt. Koondise hooaja üks tähtsaim mäng, vastane lööb viigivärava. Mitu riiki on veel peale Eesti, kus kommentaator hakkab vastaste tabamuse puhul röökima? No ei ole.
        No kui vaadata Oti röögatuse intervalli, siis:
        Heina penaltitõrje - kestis umbes minuti
        Vassiljevi värav - kestis umbes 30 sekki
        Malta värav - umbes 15 sekundit.

        Ehk taustasüsteemi vaadates üsna napp röögatus.

        Ei, noh, see oli naljakas, aga ses osas see ongi Oti stiil. Seda on ta teinud mingi 15+ aastat ja antud spetsiifikaga mängu teeb ta kolmandat korda.

        Kommentaar


          Väike tähelepanek, mis juba mitmendat korda on kõrva hakanud. Milleks on vaja öelda, mis seis on teises sama alagrupi mängus? See, kui sa ütled, et on uudiseid teisest mängust, siis see enamasti tähendab, et seal on väravaid löödud. Isegi, kui kõrvad kinni paned, siis see, et sellist infot juba edastama hakata, ütleb minu arust juba ära, et keegi on seal värava löönud. Ei ole ju Inglismaa-Itaalia mängus nii oluline see, mis Ungari ja Saksamaa vahel toimub. Arvan, et iga inimene, kes mängu vaatab, teab ise, kust jalgpalliskoore vaadata, nii et ei tundu minu arvates üldse oluline öelda, mis teises mängus samal ajal toimub.

          Kommentaar


            Algselt postitas Haaland Vaata postitust
            Väike tähelepanek, mis juba mitmendat korda on kõrva hakanud. Milleks on vaja öelda, mis seis on teises sama alagrupi mängus? See, kui sa ütled, et on uudiseid teisest mängust, siis see enamasti tähendab, et seal on väravaid löödud. Isegi, kui kõrvad kinni paned, siis see, et sellist infot juba edastama hakata, ütleb minu arust juba ära, et keegi on seal värava löönud. Ei ole ju Inglismaa-Itaalia mängus nii oluline see, mis Ungari ja Saksamaa vahel toimub. Arvan, et iga inimene, kes mängu vaatab, teab ise, kust jalgpalliskoore vaadata, nii et ei tundu minu arvates üldse oluline öelda, mis teises mängus samal ajal toimub.
            +1 pole mõtet öelda tõesti, kes tahab vahetab korra mängu ja näeb ise mis skoor on või otsib netist. 2päeva tagasi oli ka selline asi, et öeldi pange kõrvad kinni 20sekundiks, et ütlen teise mängu skoori aga siiis 2minutit hiljem hakkas grupi seisust nende live tulemustega arutama.
            Madridista

            Kommentaar


              Ma ikka imestan alati, kui tulevad sellised postitused. Kas tõesti leidub veel inimesi, kes vaatavad mängu järgi. Enamustel ju mitu seadet, kust saaks korraga vaadata mõlemat mängu.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                Ma ikka imestan alati, kui tulevad sellised postitused. Kas tõesti leidub veel inimesi, kes vaatavad mängu järgi. Enamustel ju mitu seadet, kust saaks korraga vaadata mõlemat mängu.
                Ma ikka imestan alati, et mis faking moodi inimesed suudavad korraga rohkem, kui ühte mängu vaadata. Olen korra proovinud ja absoluutselt pole võimalik keskenduda ju.

                Kommentaar


                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  Ma ikka imestan alati, kui tulevad sellised postitused. Kas tõesti leidub veel inimesi, kes vaatavad mängu järgi. Enamustel ju mitu seadet, kust saaks korraga vaadata mõlemat mängu.
                  Pluss üks. Sporti kõlbab ainult laivis vaadata. Elus on muud ka teha peale jalka bingemise. Ma siis räägin ainult endast ja teised ei pea nii elama.

                  Kommentaar


                    No kaua veel läheb, et kui mingi mängu vaatamine pooleli jääb ja edasi tahan vaadata, siis ma saan "jätka" panna, mitte ei pea kuradi algusest kerima hakkama jälle.
                    Ja ainult 2 päeva hiljem saab järele vaadata asju, see on ilmselgelt ju vähe. Nädal või 2 oleks mõistlikum.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                      No kaua veel läheb, et kui mingi mängu vaatamine pooleli jääb ja edasi tahan vaadata, siis ma saan "jätka" panna, mitte ei pea kuradi algusest kerima hakkama jälle.
                      Ja ainult 2 päeva hiljem saab järele vaadata asju, see on ilmselgelt ju vähe. Nädal või 2 oleks mõistlikum.
                      Sa mõtled järelvaatamisel või laivis?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                        Sa mõtled järelvaatamisel või laivis?
                        Järelvaatamine jah.

                        Kommentaar


                          Kas Viaplayl Eestis mingit ‘esindusnägu’ pole?

                          Koondisemängud juba on kolinud sinna, varsti ka Premier League, seega on kindlasti paljudel mõningaid küsimusi teenuse kohta tekkinud.
                          Kõige tulisemad ehk .. ülekande kvaliteet ja üldine stabiilsus.

                          Kommentaar


                            Paketi tühistamine on võimalikult keeruliseks tehtud, aga sain siiski hakkama. Juulis laiutava tühjuse eest on 10 eurot liig. Vaatame augustis uuesti.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Paketi tühistamine on võimalikult keeruliseks tehtud, aga sain siiski hakkama. Juulis laiutava tühjuse eest on 10 eurot liig. Vaatame augustis uuesti.
                              Proovisin ka tühistada enne. Ei lase.

                              Kommentaar


                                Mul tyhistas ilusti ära.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X