320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Meedia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
    Kui siin tihedatel võisluspäevadel kõike telesse kohe ei saa, siis kas netist raske näidata?
    Miskit olulist jääb näitamata?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Miskit olulist jääb näitamata?
      Hispaania Vs. Braasilia finaal

      Kommentaar


        Keda see laste jalgpall ikka huvitab...

        Kommentaar


          Ma ka kardan, et jalkaturniir tekitab umbes siin foorumis ainult mingit tähelepanu. Koosseise vaadates, siis U21 finaalturniir on palju vingema koosseisuga üldjuhul.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Miskit olulist jääb näitamata?
            Noh, korvpall tekitaks elevust küll.

            Kommentaar


              Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
              Noh, korvpall tekitaks elevust küll.
              See on mingi pronksimäng ju.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                See on mingi pronksimäng ju.
                Pronksimäng või mitte, ülim idiootsus on seda kaks tundi hiljem järgi näidata. Näidaku karated hiljem järgi.
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  Tuli ära lõpuks, Jakob Ingebrigtsen ütles lihtsalt "What?" selle Kaljuveeri pudistamise peale.

                  Kommentaar


                    Kaljuveer:"Hau juu *?!#€@ +!?#€_ "?&€#@?"

                    Ingebritsen : "WHAT???"

                    Ajas naerma

                    Kommentaar


                      Novot Mõnu ja Plastic ka see ongi see Erameedia kvaliteet, mida rahvani tuua ja kuhu riigi raha pole mõtet kulutada?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Novot Mõnu ja Plastic ka see ongi see Erameedia kvaliteet, mida rahvani tuua ja kuhu riigi raha pole mõtet kulutada?
                        Jah. Riigile säästetud mitusada tuhat.

                        Kommentaar


                          Ma lihtsalt mõtlen et kuidas see võimalik on, et niivõrd kalli projekti juures on seesama erafirma nõus teleekraanile iga päev intervjuid inimestelt kes inglise keelt ei oska. See on ju jõhker häbiplekk. Mina ei kujuta ette enda firmas, et sellist sitta läbi lastaks, sest see on brändile piinlik.

                          Et noh, angliski oskus ei ole tänapäeval eriline special skill, täiesti reaalne ja loogiline ootus inimestelt kes peavad rahvusvaheliselt töötama. Aga nagu ikka mei põlva otsas nokitsejatel, pohhui.
                          Giggs will tear you appart.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Novot Mõnu ja Plastic ka see ongi see Erameedia kvaliteet, mida rahvani tuua ja kuhu riigi raha pole mõtet kulutada?
                            No mis sa ikka vaidled nendega, kelle ETV päevkava algab "Teenin Nõukogude Lii.. oihsry Eesti kaitseväge" saatest.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                              Ma lihtsalt mõtlen et kuidas see võimalik on, et niivõrd kalli projekti juures on seesama erafirma nõus teleekraanile iga päev intervjuid inimestelt kes inglise keelt ei oska. See on ju jõhker häbiplekk. Mina ei kujuta ette enda firmas, et sellist sitta läbi lastaks, sest see on brändile piinlik.
                              No see ongi arusaamatu + see ongi piisav argument, et kuna Olümpiat vaatavad ka väga noored, siis ikkagi on riigi kohustus maksta need mitusada tuhat ning tuua kvaliteetsemat kraami kui seda suudab kanal2 ja Postimees grupp. Mingi orkester ei kaalu üle seda, et tuhanded põnnid nakatada spordipisikuga.

                              Seda ei saa tekkida kui teleekraanil mingi onu Marko ,,ajan kõik kuhu olen kaasatud lõpuks pankrotti'' Kaljuveer seal HAUUUUU YOUUUU VEELITAB seal. Riigil on aeg oma rahakotirauad lahti teha.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                No see ongi arusaamatu + see ongi piisav argument, et kuna Olümpiat vaatavad ka väga noored, siis ikkagi on riigi kohustus maksta need mitusada tuhat ning tuua kvaliteetsemat kraami kui seda suudab kanal2 ja Postimees grupp. Mingi orkester ei kaalu üle seda, et tuhanded põnnid nakatada spordipisikuga.

                                Seda ei saa tekkida kui teleekraanil mingi onu Marko ,,ajan kõik kuhu olen kaasatud lõpuks pankrotti'' Kaljuveer seal HAUUUUU YOUUUU VEELITAB seal. Riigil on aeg oma rahakotirauad lahti teha.
                                Ma veidi kahtleks selles "olümpiat vaatavad väga noored"-argumendis. Kellaaeg ja noorte vaatamisharjumused on pigem sellised, et nad vaatavad seda tiktokis ja sellest on sügavalt pohh, mis kuradi kanalilt see kriisis spordipidu jookseb.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X