320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

    Greenday, tegu on ikka jah Tele2 kaabliga. Kusjuures soovitan sul kui ka haigust põdeval inimesel kaabel hankida, sest see toob karmilt vutti kätte. Igatahes kõrvalmõjudena ilmnevad unetud ööd, raskendatud ainepunktide saamine ning harjumus vene keeles mängu kommenteerima hakata

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

      siis nii, et Starman keeras Tln-s NTV Futboli kinni. Hinnad muudkui t6usvat& klientidele ei saa asja kalliks ajada .Natuke isegi arusaadav, aga siis v6iks nad spordi eraldi paketti panna, vaatajaid ehk kindlasti oleks. Vene paketti ilma jalgpallita pole mul mingit m6tet hoida
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

        lahe küll, et ülikoolilinnas ntv+futbol\'i ära ei kaotatud, aga samas targematele-teadjamatele meestele selline küsimus, et kas see tartus edastatav tele 2-e pakett on ainult annelinnas elavatele inimestele, kuskilt olen nagu midagi sellelaadset kuulnud, ja et kas minul kui tähtverelasel oleks ka tele 2-e pakett endale hankida?

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

          Originally posted by Artur


          lahe küll, et ülikoolilinnas ntv+futbol\'i ära ei kaotatud, aga samas targematele-teadjamatele meestele selline küsimus, et kas see tartus edastatav tele 2-e pakett on ainult annelinnas elavatele inimestele, kuskilt olen nagu midagi sellelaadset kuulnud, ja et kas minul kui tähtverelasel oleks ka tele 2-e pakett endale hankida?
          Helista Tele 2-te ja küsi järgi!

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

            Originally posted by Artur


            lahe küll, et ülikoolilinnas ntv+futbol\'i ära ei kaotatud, aga samas targematele-teadjamatele meestele selline küsimus, et kas see tartus edastatav tele 2-e pakett on ainult annelinnas elavatele inimestele, kuskilt olen nagu midagi sellelaadset kuulnud, ja et kas minul kui tähtverelasel oleks ka tele 2-e pakett endale hankida?
            http://www.editorial.tele2.ee/index.phtml?t2page=kaabeltv_leviala&page=tele2 _kaabeltv_tartu

            Selle lehe allotsas on need aadressid, kus on võrk sees. Aga huvitav et ntv futboli sellel lehel paketis ei sisaldu?
            \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

              Originally posted by greenday


              http://www.editorial.tele2.ee/index.phtml?t2page=kaabeltv_leviala&page=tele2 _kaabeltv_tartu

              Selle lehe allotsas on need aadressid, kus on võrk sees. Aga huvitav et ntv futboli sellel lehel paketis ei sisaldu?
              Tallinnas kadus mõned päevad tagasi Tele 2-st NTV futbol ära . Uurin veel klienditeenindusest, kas on lootust tagasi saada.
              Edit: Klienditeenindus: ei ole ega lähiajal ei tule ka
              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

                Originally posted by jyrioo
                Tallinnas kadus mõned päevad tagasi Tele 2-st NTV futbol ära . Uurin veel klienditeenindusest, kas on lootust tagasi saada.
                Starmanil ka (nagu ka eespool mainitud). Ilmselt seotud NTV+ Futballilt kauareklaamitud lepingute uuendamisega ja hinnatõusuga. Mu kurja pöördumise peale sain ebaleva vastuse, et ilmselt niipea ikkagi lemmikkanalit tagasi loota pole

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

                  kusjuures, greenday, ma tean, et ntv+futbol\'i ei ole seal nimekirjas sees, kuid kuulub siiski paketti vaatasin need aadressid, kus tele 2-e võimalik tellida ning pean kahetusega tõdema, et nii minul kui ka sinul see võimalus kahjuks puudub.. ja mu mälu ei petnudki mind: see kaabelpakett paistab tõesti rohkem annelinlaste värk olevat...kahjuks

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

                    Originally posted by Artur


                    kusjuures, greenday, ma tean, et ntv+futbol\'i ei ole seal nimekirjas sees, kuid kuulub siiski paketti vaatasin need aadressid, kus tele 2-e võimalik tellida ning pean kahetusega tõdema, et nii minul kui ka sinul see võimalus kahjuks puudub.. ja mu mälu ei petnudki mind: see kaabelpakett paistab tõesti rohkem annelinlaste värk olevat...kahjuks
                    Tean seda oma röömuks isegi, et hetkel näitavad, käin tihti mavericki juures mänge vaatamas.
                    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'


                      Kui ma ei eksi ,siis Tartus pole ka avalikke kohti(ma mõtlen kõrtse ja pubisid),
                      kus jalkat näidatakse. Manhattanis on vist Eurosport, kuid see näitab vaid CL
                      mänge,liigamänge pole kusagil võimalik vaadata.Olukord on üksjagu absurdne,
                      sest samal ajal tekib juurde kõiksugu joomakohti. Ju nad pole jalkasõbrast kliendist
                      huvitatud.

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

                        Originally posted by dennis10



                        Kui ma ei eksi ,siis Tartus pole ka avalikke kohti(ma mõtlen kõrtse ja pubisid),
                        kus jalkat näidatakse. Manhattanis on vist Eurosport, kuid see näitab vaid CL
                        mänge,liigamänge pole kusagil võimalik vaadata.Olukord on üksjagu absurdne,
                        sest samal ajal tekib juurde kõiksugu joomakohti. Ju nad pole jalkasõbrast kliendist
                        huvitatud.
                        See probleem meil tõesti Tartus eksisteerib. Mõnus nostalgia tuleb peale, kui meenutan Nimeta pubi, kus praegu asub Nelja Koopa pubi. Seal näitas tihti Premiere League\'i ja CL kohtumisi, oh jaa, olid ajad. Manhattanit ei saa küll ses suhtes spordipubiks nimetada, kuna spordikanalitest on minu teada saadaval vaid Eurosport. Ja Eurosport EI NÄITA Champions League\'i mängu, harva on näidanud otseülekandena UEFA cupi kohtumisi. Liigamängudeks ideaalne kanal on ikkagi seesama NTV Futbol, kus nädalavahetusel kraami kätte saab. Kellel foorumlastest Manhattanis käpp sees, võiks teavitada neid sellisest kanalist.

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

                          Originally posted by Juks



                          See probleem meil tõesti Tartus eksisteerib. Mõnus nostalgia tuleb peale, kui meenutan Nimeta pubi, kus praegu asub Nelja Koopa pubi. Seal näitas tihti Premiere League\'i ja CL kohtumisi, oh jaa, olid ajad. Manhattanit ei saa küll ses suhtes spordipubiks nimetada, kuna spordikanalitest on minu teada saadaval vaid Eurosport. Ja Eurosport EI NÄITA Champions League\'i mängu, harva on näidanud otseülekandena UEFA cupi kohtumisi. Liigamängudeks ideaalne kanal on ikkagi seesama NTV Futbol, kus nädalavahetusel kraami kätte saab. Kellel foorumlastest Manhattanis käpp sees, võiks teavitada neid sellisest kanalist.
                          Tähendab, mitte et ma nüüd väga detailselt teaks.... aga mina käisin üle kahe (vöi oli see kolme) aasta korra Tartus onju (ausöna ma enam ei tee) ja önnetsus mul näha tolles Manhattanis liigamängu Arsenali ja Leedsi vahel.

                          Lihtsalt tuleb küsida! Mina küsisin ja lahked inimesed nimetatud pubis panid kanali peale, kus nägi vägagi jalgpalli. Enne näitas küll miskeid multikaid, mis kahtlemata on ka vaatamist väärt aga KÜSIGE inimesed. Julgemalt noored :-)

                          Votnii

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

                            Teil pole enam mõtet Starmaniga(või mõne muu kaabel tv ettevõttega) lepingut teha kuna alates 16.10.2002 lõpetati tänu NTV politiikale NTV Futboli edastamine Baltikumis.
                            Küsisin teiste taevakanalite kohta,mis edastaksid jalkat kuid vastust pole saanud ja ega vast saa kah. Seega kui isegi Manhattanis näitas mängu,kaldun arvama et enam mitte...eks see NTV oli ju rahata,kuid teised channelid nõuavad eeki/vaatajakaarti.Vot nii..
                            Kõik Smuthi juurde!

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

                              Nii vahemärkusena olgu öeldud, et siis kui ma Manhattanis futti vaatasin oli see vägagi inglise keelne... Kui NTV Futbol näitab inglise keelse jutuga futti, siis küll jah

                              ...samas vöite muidugi Smuti juurde ka minna!

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

                                Viimati näidati Manhattanis Inglise liigat siis, kui Kanal 2 ülekandeid tegi. Selle ingliskeelse kommentaari kohta ei oska küll midagi öelda Võib-olla ainult seda, et Yheksa käis nimetas, mitte manis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X