320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

    Eksole... nüüd ma veel ei tea ka kus ma käisin ... ja millal ma käisin

    Yheksa käis Tartus (loe Manhattanis) 28.09.2002 ja vaatas Leeds-Arsenal mängu (mille Arsenal 1:4 vöitis). Ning päriskindlasti oli see inglise keelne... Ning päriskindlasti ei olnud see Kanal2 vöi TV1 vöi TV3.

    Kus asub(s) Tartus Nimeta... pole mul halliaimugi ja ega vist väga ei huvita ka

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

      Kusjuures, kunagi oli tõesti Manhattanil satikuppel kui ma ei eksi, kuid nüüd pole seda enam aastaid olnud, ju oligi yheksa viimast mängu seal nägemas

      Ja minu juurde kõik ei mahu, kuigi kui tahtmist on - siis päris sõimama ka kohe ei hakka ning kuulan ikka ära ning äkki lubangi
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

        oh-jah, minul on jälle seoses martin smutovi ja tema telekakastiga seoses selline hea äriidee, tõsi..eks ta veidi kuri ole, aga see-eest rahalises mõttes tulus nimelt võiks smutt asutada pubi, noh, nagu päris pubi kohe, aga põrandaaluse, et miskiseid makse maksta tuleks

        kuna martini televiiskorikast on suur ja lai, on sealt võimalus vaadata igasuguseid huvitavaid mänge, millest tavainimene ainult unistada võib, eksole .. siis siuke värk, et reklaamiks asja internetis või kuskil.. et sissepääs oleks nagu miski 10 eek-i, ütleme..ja see, kes õllet soovib..siis miski 30 eeku või odavam..25, ütleme

        ja kui arvestada, et jalgpallinädalaid inglismaal on umbes-täpselt 38 + veel miski 15 cl-i mänguvooru koos uefa cup\'iga..iga kord kohal keskmiselt 5 inimest.. sissesaamismaks... tjah, kokku teeniks miski 2000-4000 kroooni..aastaga, finantsarvutused võivad valed olla..matemaatika pole kunagi tugevaim külg olnud

        not bad! kui smutt kunagi minu finantsplaani rakendama hakkab, siis tahaks nagu miskit autoritasu võimidagisiukest

        head aega!

        ah-jaa..olen ka erinevate nimevariantide peale mõelnud, et kas siis \"martin smutov pub\" või \"smutipubi\".. \"at smutov\'s\" maybe ?

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

          jah

          artur palus mul ka öelda, et see on väga hea mõte

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

            Originally posted by yheksa


            Eksole... nüüd ma veel ei tea ka kus ma käisin ... ja millal ma käisin

            Yheksa käis Tartus (loe Manhattanis) 28.09.2002 ja vaatas Leeds-Arsenal mängu (mille Arsenal 1:4 vöitis). Ning päriskindlasti oli see inglise keelne... Ning päriskindlasti ei olnud see Kanal2 vöi TV1 vöi TV3.

            Kus asub(s) Tartus Nimeta... pole mul halliaimugi ja ega vist väga ei huvita ka
            Vaata sihuke värk on, et oma ühes eelmises postituses mainisid sa muuhulgas, et sa käisid Tartus 2-3 aastat tagasi. Ja siis tõepoolest ei näidatud manis ingliskeelset vutti. Võib-olla, et nüüd näidatakse. Kui näidatakse, siis on see väga tore, kuigi jah, mina elan selles piirkonnas kus tele2 oma ntv+ futboliga nähtav on. Aga vahel on ikka mõnusam kõrtsus jalgpalli vaadata.
            Nimeta pakkumine oli ka inspireeritud sellest \"2-3 aastat tagasi\" sõnakõlksust. Siis oli see (nimeta ma mõtlen, mitte sõnakõlks)veel olemas, enam ei ole.

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

              Originally posted by jjriado


              Originally posted by yheksa


              Eksole... nüüd ma veel ei tea ka kus ma käisin ... ja millal ma käisin

              Yheksa käis Tartus (loe Manhattanis) 28.09.2002 ja vaatas Leeds-Arsenal mängu (mille Arsenal 1:4 vöitis). Ning päriskindlasti oli see inglise keelne... Ning päriskindlasti ei olnud see Kanal2 vöi TV1 vöi TV3.

              Kus asub(s) Tartus Nimeta... pole mul halliaimugi ja ega vist väga ei huvita ka
              Vaata sihuke värk on, et oma ühes eelmises postituses mainisid sa muuhulgas, et sa käisid Tartus 2-3 aastat tagasi. Ja siis tõepoolest ei näidatud manis ingliskeelset vutti. Võib-olla, et nüüd näidatakse. Kui näidatakse, siis on see väga tore, kuigi jah, mina elan selles piirkonnas kus tele2 oma ntv+ futboliga nähtav on. Aga vahel on ikka mõnusam kõrtsus jalgpalli vaadata.
              Nimeta pakkumine oli ka inspireeritud sellest \"2-3 aastat tagasi\" sõnakõlksust. Siis oli see (nimeta ma mõtlen, mitte sõnakõlks)veel olemas, enam ei ole.
              Kas raibert Tele2 edastab endiselt NTV+Futboli? Kui jah,siis olen tartlaste pääle jummala kade...Starman,nagu ma juba ennist mainisin, ei saa(mitte ei taha) seda enam näidata....

              Smutt,kui teed pubi ,siis olen nõus partneriks (ärilises mõttes) hakkama!

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

                Kuni tänaseni nautisin veel Tele2 kliendina NTV Futboli hüvesid, kuid nüüd on jälle see nõme DSF tagasi maailma parima kanali asemel

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

                  Originally posted by ass


                  Kuni tänaseni nautisin veel Tele2 kliendina NTV Futboli hüvesid, kuid nüüd on jälle see nõme DSF tagasi maailma parima kanali asemel
                  Masendav, läksin täna üle saja aasta sõprade poole Meistrite Liigat vaatama ja minu suureks ebaüllatusesk NTV futbooli enam polnud. Milline ajastus!
                  \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

                    Originally posted by greenday
                    Masendav, läksin täna üle saja aasta sõprade poole Meistrite Liigat vaatama ja minu suureks ebaüllatusesk NTV futbooli enam polnud. Milline ajastus!
                    Pead oma sõpru paremini valima :P
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'


                      ahjaaa... btw, paar s6na ka \"smutipubi\" kohta... kuiv6rd olen selle pubi eelk2ija (hetkel ajavormiks kestev olevik) yks aktiivsemaid kliente, siis v6tan endale 6iguse m2rkida, et isegi kui kehtestada 10-kroonine sissep22sutasu v6i 30-kroonine v2ljap22sutasu, j22b kogu yritus k6igest hoolimata ikkagi miinustessse... tjah. kirjutasin meelega h2sti segaselt, et keegi essugi aru ei saaks...

                      aiFo.naudib.kolmek2igulisi.pidus88ke@martin.smutov .ee
                      Jalgpallihaigla liige
                      Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

                        Originally posted by aiFo



                        ahjaaa... btw, paar s6na ka \"smutipubi\" kohta... kuiv6rd olen selle pubi eelk2ija (hetkel ajavormiks kestev olevik) yks aktiivsemaid kliente, siis v6tan endale 6iguse m2rkida, et isegi kui kehtestada 10-kroonine sissep22sutasu v6i 30-kroonine v2ljap22sutasu, j22b kogu yritus k6igest hoolimata ikkagi miinustessse... tjah. kirjutasin meelega h2sti segaselt, et keegi essugi aru ei saaks...

                        aiFo.naudib.kolmek2igulisi.pidus88ke@martin.smutov .ee
                        oojaa, mina proovin nüüd enda noore mõistusega aifi juttu eesti keelde tõlkida ..eks näib, mis asjast välja tuleb. niisiis on aiFo smuti poo kestvas olevikus..noh, istub seal praegu arvutitaga ja kirjutab.. see on siis kestev olevik, ja miinustesse jääks üritus lihtsalt sellepärast, et smutt on hea inimene! noh, pakub õllet ja ema tehtud õunakooki mõnikord ja võileibu..vot sellepärast

                        vot mina jõudsin sellisele arusaamale head aega teile.

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

                          See teema ei puuduta ainult tartus elavaid inglise liiga vaatajaid. Ise elan Tallinnas, kuid olen Tartust pärit.
                          Käin väga tihti nädalavahetustel Tartus ja küsimus kuskohas ma siis Inglise liigat saan vaadata tõuseb ikka esile.
                          Y R A

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

                            Tähendab, NTV Futboli kadumisega muutus jalgpallivaatamisolukord Tartus ikka kaunis kehvaks, et praktiliselt mitte kuskilt enam midagi otse live\'is ei tule. Siitkohalt ka küsimus, et äkki keegi teab, et kas Tartus on sel pühapäeval, 10. novembril vaadata Juventuse ja Milani vahelist Itaalia liiga kohtumist? Päris jama oleks, kui see mäng nägemata jääks.

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

                              Tont seda teab , igatahes on jalgpalli osas Tartu pubid lihtsalt masendavad

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

                                Originally posted by Artur
                                Siitkohalt ka küsimus, et äkki keegi teab, et kas Tartus on sel pühapäeval, 10. novembril vaadata Juventuse ja Milani vahelist Itaalia liiga kohtumist? Päris jama oleks, kui see mäng nägemata jääks.
                                Pole aimugi, kust küll sellist mängu näha saaks
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X