320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

    Tekkalt oleks jummal lahe,kui riputaks siia kõikide progressiivsete pubide-klubide-jne kohtade nimed ja aadressid,kus saaks erinevaid mänge jälgida. Kunagi ei või sa teada kus linnas parajasti maabud!!!

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

      Tartu list on selles mõttes lühike: minu juures (kui mul piisavalt hea tuju on, et kedagi kutsuda või lubada)

      Plussid:
      võimalik vaadata praktiliselt kõiki põhilisi jalgpalliliigasid :P
      võib süüa saada ning kohvi kah

      Miinus:
      oleneb täiega omaniku suvast ja plaanidest
      Eesti koondise mängude jaoks (nt. Saudi-Araabia) jääb ruumi veits väheks

      Vot siis nii
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

        Tallinnas siis sai enda jaoks uus koht avastatud.Nimelt, käisime Buldogi Pubis Arsenali suurepärast võitu vaatamas. Õlle on 25 ja pärast mängu hakkas ka miski bänd kitarri tinistama...kuid kurivaimud ei tahtnud soovilugu mängida,milleks oli loomulikult Atomic Kitteni hetke hittlugu...Igastahes hea et kohti juurde tuleb...ja eriti veel kodule lähemale..kuigi Nõmmelt saaks ka kelguga koju sõita...

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

          Juhtusin eile ühes juhuslikus kohas Tartus telekat vaatama ja mis ma nägin - NTV futbol! Minu teada seal kohas satelliiti pole. Kas keegi teab, kas see on Tele2-s tagasi? Või kuskil mujal?
          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

            Originally posted by greenday


            Juhtusin eile ühes juhuslikus kohas Tartus telekat vaatama ja mis ma nägin - NTV futbol! Minu teada seal kohas satelliiti pole. Kas keegi teab, kas see on Tele2-s tagasi? Või kuskil mujal?
            Ole pai ja ütle, mis see juhuslik koht Tartus on. Siis saaksin kohe järgi uurida, milles asi. Isiklikult nägin veel eila varasema NTV Futboli kanalilt DSF-i

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

              FI-s külas olles ühe inimese juures sain suure üllatuse osaliseks. Tüübil oli kodus 10kond kanalit millest üks oli itaalia keelne kanal, kust parajasti käis mingisugune minujaoks tundmatute meeskondade mäng. Kindlasti ei olnud see serie-a, ei usu ka et see võis olla serie-b. Kanali nime minu sõber ei teadnud.

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

                Reality check! Kas Tartus on mõni pubi, mis näitab inglise liigat? Ja rahvuskoondiste mänge?
                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

                  Manhattanis on võimalik inglise liigat näha küll, käisin Arsenali - Manku ja Newcastle - Manku mänge vaatamas. Probleem on selles, et liigat seal siiski regulaarselt näha ei saa, sest neil on saksa kanal Premiere Sport, mis inglise liigamänge näitab üsna juhuslikult.

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

                    Kui hästi läheb ja ma oma ülemuse suudan pehmeks rääkida siis hakkab võibolla üks pubi näitama Tartus nii Inglise liigat kui ka Hispaania ja Itaalia. Aga samas oleks hea ka see, kui te aitate sellele kaasa ja annate oma nägemuse et mis võiks olla ja mis kanalite pealt üldse midagi näeb.
                    Ootan siis vastukaja siin samas teemas.
                    vabakutseline.. Mängin seal kuhu kutsutakse :P.

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

                      Originally posted by Eikki


                      Kui hästi läheb ja ma oma ülemuse suudan pehmeks rääkida siis hakkab võibolla üks pubi näitama Tartus nii Inglise liigat kui ka Hispaania ja Itaalia. Aga samas oleks hea ka see, kui te aitate sellele kaasa ja annate oma nägemuse et mis võiks olla ja mis kanalite pealt üldse midagi näeb.
                      Ootan siis vastukaja siin samas teemas.
                      Oi see oleks väga malla! Siin foorumis on olnud mingid teemad, kus teadjamehed kirjutasid, mis satikanalitelt erinevaid liigasid näeb... vot siin see teema on - http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=692
                      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

                        Inglise liigat saab näha muidugi Sky Spordi pealt, samas osad teadjamehed on väitnud, et Sky digital paketti pole eestis üldse võimalik vaadata. Igatahes Tallinna \"Nimetas\" on minu teada just Sky Sport.

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

                          Võtaks siis uuesti vana teema üles, sest ise ka nüüd Tartu kodanik. Ise küll veel pole seda värki veel eriti uurinud, aga küsimus, kas on olukord muutunud? Näitab siin mõnes pubis vutti (no Inglise liigat ikka põhiliselt või siis mõningaid muid liigasid, kus eesti poisid pallivad)?? Kaabel-TV-st ei ole minu puhul kahjuks abi...

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

                            Originally posted by efafan


                            Võtaks siis uuesti vana teema üles, sest ise ka nüüd Tartu kodanik. Ise küll veel pole seda värki veel eriti uurinud, aga küsimus, kas on olukord muutunud? Näitab siin mõnes pubis vutti (no Inglise liigat ikka põhiliselt või siis mõningaid muid liigasid, kus eesti poisid pallivad)?? Kaabel-TV-st ei ole minu puhul kahjuks abi...
                            Tere tulemast Tartusse! Samas ei saa sind miski positiivsega üllatada, sest olukord Tartu pubimaastikul pole just kõige vutisõbralikum. Aga mis meil siis on:

                            1) Manhattan - tõepoolest tegemist on spordipubiga, kus interjöör vastav, televussereid pea igas nurgas ning kesvamärjuke suht soodne. Mis aga on puudu, on kvaliteetne spordikanalite valik. Pubi omab küll ma-ei-tea-mitut kanalit, kuid ainukeseks arvestatavaks võib pidada Saksa kanalit Premiere Sport, mille pealt siis näitab Bundesliga mänge, Champions League\'i ja vist ka UEFA karikat. Ja see on ka kahjuks kõik... Lisaks on häirivaks asjaoluks pubi töötajate teadmatus kanalite suhtes, nad ei tea, kust mida spordihuvilisele võiks tulla.

                            2) Ristiisa pubi - asukoht norm ning noh, suht korralik koht. Pubi on investeerinud vaid ühte telekasse. Samas kahtlustan seda, et pubi omab ühte paremat kanalite valikut Tartus. Pean tunnistama, et pole kordagi küsima läinud, kuid mäletan, et vähemalt kevadel näitas seal NTV Futboli. Ja see kanal on ju igati asjalik.. Probleem antud pubis aga selles, et seal mängib telekas hääletult ning on äärmiselt kahtlane, kas vutifännidele sellises kohas vastu tullakse. Igal juhul, Efafan, mine küsi järgi ja anna sellest ka foorumis teada!

                            3) Kõikvõimalikud ülejäänud kohad näitavad vaid Eesti kanaleid (parandagu keegi mind, kui keegi teab mõnda eelnevatega konkureerivat kohta).

                            Selline siis kiire ülevaade Tartu vutipubi turust. Kui mõni Abramovich siia teemasse ära eksib, siis oleks mul nii mõnigi äriplaan välja pakkuda.

                            Kommentaar

                            Working...
                            X