320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mida teie arvate jalgpallivägivallast?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Sellex olen juba kutsunud meiega liituma Reval Skins-i liikmeid.Kuigi nad käivad mänge vaatamas ei ole nad meie sektorisse veel tulnud.:P
    Jalgpallihaigla liige.

    Kommentaar


      #32
      Kas mäletate kui suure numbri tegi tarmak sellest et visati väljakule paberinutsakas
      kurat ta peaks itaalias hispaanias ja venemaal ju käinud olema
      seal oled õnnelik kui õllepurgiga vastu pead ei saa
      jürgen
      Jalgpallihaigla liige NR. 69

      Kommentaar


        #33
        Kuule need Eesti Futi funktsionäärid on kõik pooletoobised.Näevad tonti igal pool.Huvitav kas Pohlak on ära unustanud kuidas ta Kadriorus kassa lindirulle müüs?
        Jalgpallihaigla liige.

        Kommentaar


          #34
          irwe...

          portugali ja angoola (portugali endise asumaa, muide) 'sõprusmäng' lõppes sellega, et vist 65. minutiks oli 4 mängijat eemaldatud ja üks vigastatuna ära viidud
          Loomulikult ei suutnud mängu vaatama tulnud kohalikud immigrandid ja muidu angoolakad seda rahulikult võtta ja hakkasid laamendama...kui est-kaz mängul visati üks tool tribüünilt alla, siis selles mängus lendasid istmed igas ilmakaares ja ikka päris palju oli neid...
          hiljem olevat kutid linna peal ka laamendanud...sõprusmäng tõepoolest

          Kommentaar


            #35
            Orginally posted by Undertaker

            portugali ja angoola (portugali endise asumaa, muide) 'sõprusmäng' lõppes sellega, et vist 65. minutiks oli 4 niggat eemaldatud ja üks vigastatuna ära viidud
            Loomulikult ei suutnud mängu vaatama tulnud kohalikud immigrandid ja muidu angoolakad seda rahulikult võtta ja hakkasid laamendama...kui est-kaz mängul visati üks tool tribüünilt alla, siis selles mängus lendasid istmed igas ilmakaares ja ikka päris palju oli neid...
            hiljem olevat niggad linna peal ka laamendanud...sõprusmäng tõepoolest
            Oi see oli kena... Angola treener pärast küsis: "Mille eest, minu mängijad pole kunagi vägivaldsed olnud?" Ega jah, nagu siidikinnastes mängisid

            A Figo kondid oleks ikka võinud murda...ja Nuno omad kah.
            Mul on liiv ja sul on savi.

            Kommentaar


              #36
              No kurat ...ma igaxjuhux võtan vist hambakaitsmed ka kaasa ja nukid kui laenatud yhelt tyybilt saab...aga hambakaitsmed kindlalt, ei tahax ilma hammasteta koju minna kui halvasti läheb, sest ma veel noorem ka ning võimalus rohkem saada laxi aga kyll ma klopsin...kas kurikas ka võtta?panex stata juurde kuskille peitu ja siis hiljem kui väha vaja võtan ja annan kellegile....kas kurika, sest ise nii vägivaldne pole, eelistan rusikaid ja jalgu...v kui tahetaxe ära võtta siis mõnel löön aju peest pähe...

              (kahtlaselt vägivaldne jutt)

              Kommentaar


                #37
                Praegult siis aktuaalne jalgpallivägivalla?teema.
                Pärast kolmapäevast UEFA karikasarja kohtumist Flora ja Djurgardeni vahel viis Eesti politsei minema viis fänni, kellele jäi ametivõimude käitumine arusaamatuks.

                Lisaks põnevatele sündmustele platsil toimus esimese poolaja lõpuminuteil üht-teist huvitavat ka platsi ääres. Kadrioru staadioni väiksemale tribüünile saabus seltskond, kes skandeeris nii vene keeles kui ka sulaselges Eesti keeles Narva meeskonda toetavaid loosungeid.

                Teisipäeval, 5. augustil kell 18:00 toimub FC Flora kontoris A. Le Coq Arenal kohtumine klubi juhtkonna ja FC Flora fännidega ühendustest Viies Sektor ning Parem Tiib.

                Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.

                Eesti Päevaleht ilmub teisipäevast neljapäevani ning reedel ilmub mahukam nädalalõpuleht LP. Lehe toimetusse kuuluvad tunnustatud ajakirjanikud, kes teevad Eesti parimat ajakirjandust. Iga eestlane väärib tõde, läbipaistvat ühiskonda ja paremat homset päeva.

                FC Flora ja Rootsi klubi Djugardeni eilne UEFA karikasarja kohtumine Lilleküla staadionil lõppes Eesti jalgpallifännide ja politsei vahelise konfliktiga, mille tulemusel viidi kolm eestlast arestimajja.


                Uudised põnevast äri- ja majandusmaailmast nii Eestist kui välismaalt.




                P.S. Sry, et teema välja kaevasin, aga nüüd on see aeg see teema avalikuks teha.
                slimm.ee

                Kommentaar


                  #38
                  20.nes oli eile. mis siis sai asjast.

                  Kommentaar

                  Working...
                  X