320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SUUR VEERANDFINAAL! Soccerneti Pall on d'koroona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Messi vs Xavi : Lihtne valik neile, kes on Messit mängimas näinud kauem kui viimased viis aastat.

    Pele vs Maradona: Supertiimi (omas ajastus) eredaim täht vs vastuoluline geenius, kes vedas keskpärased satsid endi ajaloo suurimate saavutusteni. Maitse asi, kumba valida, kuid Maradona seisab minu jaoks Pelest eespool

    Cruyff vs Zidane: Mõlemad olid geeniused väljakul, kuid ainult ühe puhul saab rääkida jalgpalli tervikuna muutnud mõjust mängule, mis kestab ka aastaid pärast mehe enda surma. Oskus maha mängida see 74-nda aasta MM-i finaal on ainus põhjus, miks Cruyff ei figureeri erinevates aegade parima küsitlustes Pele ja Maradona kõrval või isegi nende ees

    Ronaldo vs Ronaldo: Cristiano Ronaldo on suurema osa oma karjäärist olnud mängija, kelle puhul minu jaoks statistika on muljetavaldavam, kui reaalne tegutsemine mängudes. Brasiilia Ronaldo puhul, niipalju või -vähe kui tema mänge näha õnnestus, oli asi pigem vastupidi. Sellest ka mu valik.

    Kommentaar


      #17
      No nii. Pele siis lõpuspuridga võttis oma. Ronaldo järgi ei jõudnud lõpuks. Aga põnevust isegi tekkis korraks. Mis on hea. Nüüd siis poolfinaalid. Mõnu laeb varsti üles. Aga üks neist tuleb väga põhimõtteline. Ma isegi ennustaks selle ennustuse rekordit.
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
        No nii. Pele siis lõpuspuridga võttis oma. Ronaldo järgi ei jõudnud lõpuks.
        nüüd ma ei saa küll enam sittagi aru

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          nüüd ma ei saa küll enam sittagi aru
          Maradonal oli ennem 19 punkti täis ja Pele oli tükk aega mitme punkti kaugusel. 20 puntki juures olid nad vist võrdsed.

          Sama seis oli ka kahe Ronaldo vahel. C.Ronaldo oli punkti või paariga ees. Aga Ronaldo ei jõudnud siiski talle järgi ja ette kordagi.
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            paistab, et foorum on paksu ronaldo jaoks liiga noor..
            ilmselt enamus mäletabki teda paksu ronaldona ja mitte fenomenina.

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
              ilmselt enamus mäletabki teda paksu ronaldona ja mitte fenomenina.
              paxu ronni ja ronaldinho keiss on samasugune - kõik mõtlevad, et "mis võinuks olla". "Olid ju 2-3 aastat tipus - kui tal ei oleks põlv läinud, kui ta ei oleks litsidesse ja triipudesse läinud..."

              Kui krissu või jupats oleks teinud ainult kaks suvalist hooaega oma viimasest 10 hooajast, siis need samad vennad ilastaksid täpselt samamoodi, et "mis oleks võinud olla". See olekski võinud, et vennad panevad 10x aastat jutti nii (nagu nad on teinud), krdi retardid....

              minge oma hüpoteetilise "kui paksukesel ei oleks põlv läinud ja see ja too ei oleks kokat hakanud tegema" argumentdiega uttivisse.

              Kommentaar


                #22
                Läks eile lappesse pisut?

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Läks eile lappesse pisut?
                  Ei tundu väga. Mis ta valesti ütles?

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                    Ei tundu väga. Mis ta valesti ütles?
                    Igas teemas laamendas

                    Kommentaar


                      #25
                      Mis 2-3 aastat? Üks nendest mängib ja pakub naudingut tänagi.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar

                      Working...
                      X