320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Parim värav

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Replying to Topic \'Parim värav\'

    Kõik AS Roma löödud väravad. :P Eriti Francesco Totti löödud värav Real\'i vastu alagruppides nii sel aastal kui ka eelmisel aastal.:P
    Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

    Kommentaar


      #62
      Replying to Topic \'Parim värav\'

      Originally posted by jazzjansa


      I koht: Diego Maradona, 2:1,1986 Argentiina vs Inglismaa

      Aga loomulikult sellest paremat väravat ei ole erti kerge järele teha.

      Teine on minu arvates Beckhami värav Wimbledoni vastu Inlise karikamängus (aastat ja kuupäeva ei mäleta)

      Kommentaar


        #63
        Replying to Topic \'Parim värav\'

        Originally posted by suskar


        Teine on minu arvates Beckhami värav Wimbledoni vastu Inlise karikamängus (aastat ja kuupäeva ei mäleta)
        Kas sa mõtled seda poolelt väljakult löödud väravat Sullivani võrku umbes 1996/97? See oli VÄGA tegija koll.
        Hey, Skeezix. You ain't cool. You're fuckin' chili. And chili ain't never been cool.

        Kommentaar


          #64
          Replying to Topic \'Parim värav\'

          Originally posted by Totti


          Kõik AS Roma löödud väravad. :P

          ohmis, Roma lõi värava kuskil??????????

          Kommentaar


            #65
            Replying to Topic \'Parim värav\'

            Shearer vs. Everton!!! SUPER!

            Kommentaar


              #66
              Replying to Topic \'Parim värav\'

              Minu jaoks oli, on ja jääb parimaks marco van Basteni käärlöök/värav AJAX-i eest mängides aastal 1986, võin küll eksida , aga vist oli see UEFA karika mäng miskite spaanlastega... aeg ajalt venelased seda väravat isegi näitavad.
              ja kindlasti mahub minu esikümnesse tänane Sheareri koll evertoni vastu.
              299195

              Kommentaar


                #67
                Replying to Topic \'Parim värav\'

                Originally posted by coco


                Originally posted by Totti


                Kõik AS Roma löödud väravad. :P

                ohmis, Roma lõi värava kuskil??????????


                Kui sul kohale pole veel jõudnud siis mõtle veel natuke.


                Ma mõtlesin seda, et koik AS Roma mängijate löödud väravad.
                Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                Kommentaar


                  #68
                  Replying to Topic \'Parim värav\'

                  no shit sherlock...mina hammustasin vorsti jälle sellest ostast, et millal need Roma MÄNGIJAD väravaid löövad....nagu ei löö eriti või mis...kord kolme aasta jooskul kobistab keegi ära, no CL grupist on ikka veidi häbi minna edasi teise gruppi väravatevahega 3:4 ....a no hea algus uuele grupile on tehtud juba...üks värav löödi ära....samamoodi jätkatakse head skoorimisrekordit siis kõikide arvutuste kohaselt 6 väravt grupis....kõva sõna...pole midagi öelda

                  Kommentaar


                    #69
                    Replying to Topic \'Parim värav\'

                    Originally posted by suskar


                    Originally posted by jazzjansa


                    I koht: Diego Maradona, 2:1,1986 Argentiina vs Inglismaa

                    Aga loomulikult sellest paremat väravat ei ole erti kerge järele teha.

                    Teine on minu arvates Beckhami värav Wimbledoni vastu Inlise karikamängus (aastat ja kuupäeva ei mäleta)
                    Ilmselt pead silmas seda keskjoonelt löödud väravat. See toimus augustis 1996 ning tegu oli liigamänguga Selhurst Parkil. Inglise karikasarjas pole Beckhami ajal Man Utd Wimbledoniga mänginud.

                    Kommentaar


                      #70
                      Replying to Topic \'Parim värav\'

                      Parim värav? Olen oma elus näinud nii palju ilusaid väravaid, et isegi mõte neist ühe väljavalimisest tundub totter.
                      Aga halvima või naljakaima värava valikul oleks mul kandidaat olemas. Muidugi on väravavahid igasuguseid vigu teinud, aga Andy Dibble Manchester City väravas aastal 1990 on minu jaoks tipp. Guardianist võetud kirjeldusele siin all pole muud lisada kui see, et nägin seda naljanumbrit Soome TV vahendusel oma ihusilmaga ega unusta seda kuni surmani. Kui mitme värava kohta saab midagi sellist öelda? Ja nii ta sündis:

                      ANDY DIBBLE (Nottingham Forest v MANCHESTER CITY 1990)

                      With the ball resting on the platform of his palm in the manner of a tray-wielding butler presenting the gentleman of the house with a bottle of his favoured port, Dibble watched in horror as cheeky Forest winger Gary Crosby came from behind, nodded the ball to the ground, and walked it into the goal. Dibble ran the length of the pitch to remonstrate with the referee, and then developed a career-long habit of clutching the ball to his chest with both arms.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        #71
                        Replying to Topic \'Parim värav\'

                        suht samasuguse värava on brasiilia liigas löönud ka hambapoiss ronald - väravavaht püüdis palli kinni ning tõusis istuli pannes palli enda kõrvale ilma et oleks vaadanud kas keegi seljataga ei koperda veel. kuid oh häda ronaldo töllerdaski väravavahi seljataga võttes siis talt palli ära ja lõi kahelt meetrilt sisse

                        Kommentaar


                          #72
                          Replying to Topic \'Parim värav\'

                          1997-98 hooajal lõi samasuguse kolli Dion Dublin. VV (kelle nime ma ei maini) püüdis tsenderduse ning viskas palli enda ette maha, et see mängu lüüa, nagu Briti väravavahtidel kombes. Ta ei pannud aga tähele, et Dublin oli ta selja taha jäänud, viimane tuli, võttis pall ja lõi väravasse. Samas mängus lõi aga Robert Lee ka tõelise iluvärava - 25m pealt ristnurka (loodetavasti ei andnud see eelnevas asjas kellegile mingit vihjet).

                          Kommentaar


                            #73
                            Replying to Topic \'Parim värav\'

                            Ei saand midagi aru, kuigi tuli silme ette kuidas kõnealune mängija kõnealusele väravavahile kõnealuse tembu kõnealusel viisil tegi. Spordiuudistest nägin.

                            Kaunim värav on aga selline, kus ründaja saab keskväljal palli ning, olles täiesti üksinda vastaste värava poole, triblab kolm-neli-viis sammu ja siis: silmad kinni äigab pallile sellise vopsu, ise palub-palub: \"minesisse-minesisse!\"; ning ennäe imet - pall lendab ilusa kaarega (nii et terve staadionitäis on üksisilmi pallis kinni) väravast 15 meetrit paremalt mööda.
                            Voh.

                            Kommentaar


                              #74
                              Replying to Topic \'Parim värav\'

                              Originally posted by Kaarel


                              1997-98 hooajal lõi samasuguse kolli Dion Dublin. VV (kelle nime ma ei maini) püüdis tsenderduse ning viskas palli enda ette maha, et see mängu lüüa, nagu Briti väravavahtidel kombes. Ta ei pannud aga tähele, et Dublin oli ta selja taha jäänud, viimane tuli, võttis pall ja lõi väravasse. Samas mängus lõi aga Robert Lee ka tõelise iluvärava - 25m pealt ristnurka (loodetavasti ei andnud see eelnevas asjas kellegile mingit vihjet).
                              See Lee koll tuli minu meelest ikka kohe p2ris kindlasti kaugemalt. Ikka mitu meetrit kaugemalt. Aga kui nyyd kollidest midagi esile tuua siis - Shearer vs. Villa eelmine aasta kui ta ROberti tsenderdus otse 6hust taha risti l6i. Vennad Villad m2letavad kindlasti :P Siis van Basten euro88 finaalis, siis Gazza shotlaste vastu 96, Poborsky v Portugal samas, Mark Hughes kunagi ammu Hispaania vastu, John Barnesi debyytkoll brasside vastu... Oehh...
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar


                                #75
                                Replying to Topic \'Parim värav\'

                                Sheareri eelmise aasta koll Villa vastu St.James\'il (Villa parkil sahistas ta samuti Astoni võrku, aga see oli nö simple tap-in) läheb tõesti kullavaramusse. Samas eilne koll Evertoni vastu, oleks tõsine konkurent. Loodetavasti oled seda näinud Jaan. Mõlemad olid suht kaugelt otse õhust ühe puutega (vs Villa oli siiski boxist). Villa variandi kasuks räägib ehk fakt, et sellele sellele eelnenud õhupall (Lee, mitte Roberti, sööt) oli pikem ning lööginurk raskem. See tõsiasi teeb otse õhust löömise eriti raskeks.


                                See Lee koll tuli minu meelest ikka kohe p2ris kindlasti kaugemalt. Ikka mitu meetrit kaugemalt.
                                Jah, Sul on siin ilmselt õigus. See oli pigem nii 30-35m pealt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X