320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kas Tartus amatöörvutti ka taotakse?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Kas Tartus amatöörvutti ka taotakse?\'

    Mulle meeldis eelmisel aastal nende tartu trennide juures just see, et hind oli nii madal 5-10 kr. Nii et minu arust võiks ka sel aastal ujula tn kasuks otsustada. Pealegi on seal nüüd ilusasti värvitud väravad
    okay

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Kas Tartus amatöörvutti ka taotakse?\'

      Ma püüan järgmine nädal oma 5 nummert väiksemate putsadega kohal olla....ja ehk ühe selli veel kampa võtta.....näis

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Kas Tartus amatöörvutti ka taotakse?\'

        See nädal sama koht & sama aeg või on miskit muutunud? Peaks kah oma tagumiku lõpuks kohale vedama

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Kas Tartus amatöörvutti ka taotakse?\'

          Kuna Tammekalt mulle tagasi ei helistatud, nagu lubatud oli ning kuna te selle kohta ka väga sõna ei viitsinud võtta, siis toimub ka sellel nädalal kolmapäevane trenn Ujula tn 4 harjutusväljakul. Reklaamige seda oma vutiarmastajatest sõprade seas!
          http://www.facebook.com/TallinnaFcReaal

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Kas Tartus amatöörvutti ka taotakse?\'

            Nii, kuna tänases \"trennis\" oli kell 20.30 kohal 4 inimest, siis mina pesen asjast käed puhtaks ja ütlen omapoolselt TÜ spordibaasiga lepingust lahti st kui keegi soovib kolmapäevaõhtuti väljas palli tagumist organiseerida, siis kontakteerugu TÜ spordibaasiga ja sõlmigu leping.
            http://www.facebook.com/TallinnaFcReaal

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Kas Tartus amatöörvutti ka taotakse?\'

              oeh..saabusin just sealt inimtühjalt väljakult Krt, kas tõesti ei ole Tartus kasvõi 10 inimest, kes kord nädalas tahaks mängida ???

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Kas Tartus amatöörvutti ka taotakse?\'

                Originally posted by asdf


                oeh..saabusin just sealt inimtühjalt väljakult Krt, kas tõesti ei ole Tartus kasvõi 10 inimest, kes kord nädalas tahaks mängida ???
                Lohutuseks teatan, et ei saa tulla vaid selle pärast et käin ise samal ajal teises trennis, muidu kindlasti oleks tulnud.
                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Kas Tartus amatöörvutti ka taotakse?\'

                  No krt,ma olin eil enagu viis kopikat nii 20:33* seal platsi juures ja ma ei näinud ainsatki hingelist liikumas. Arvestades,et ma pole enne sinna sattunud, siis ehk uurisin asja valelt poolt or something.

                  * Hilinemine tingitud mu põnevast platsiotsingust

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Kas Tartus amatöörvutti ka taotakse?\'

                    mis siin enam.... läbi seks korraks me mured ja r66mud...

                    kunagi tulevikus proovime ehk jälle, aga praegu...

                    btw, siin-seal rafas ikka m2ngib tartu linna sees... kysige ntx anzantzonilt...


                    *nujah, tegelikult on see aiFo, kes siin tafka nime alt s6na v6ttis

                    Bolo should be drugged tested, and if found clear should be banned for 6 months.

                    Kommentaar

                    Working...
                    X