320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

maailma top XI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Ohohh seda teemat on ka enne arutatud, eks minu praegune unelmate meeskond oleks siis järgnev:

    ----------------------Barthez---------------------
    ----------------------------------------------------
    Thuram--------Stam--------Nesta----------Maldini
    ----------------------------------------------------
    ----------------------Keane(C)---------------------
    -----Beckham---------------------------Giggs-----
    -----------------------Veron----------------------
    ----------------------------------------------------
    ----------Shevchenko----------Vieri--------------

    Vahetused: Canizares, Wes Brown, Scholes, Rivaldo, van Nistelrooy

    Tuli teine veits ManU keskne, no aga ma ju ei saa teisiti, kõik kivid klapivad.

    Kommentaar


      #17
      --------------------Buffon--------------------

      Thuram/Cafu-Nesta-Cannavaro--Maldini/Carlos


      -----------------Emerson-----------------------



      Luis Figo------------------------------------Giggs
      ------------------------Totti---------------------
      ------------------Vieri-------Sheva-------------


      Pingile: Toldo, Stam, Campbell, Ivan Helguera, Rivaldo, Beckahm, Raul, Kallon
      s**t happens

      Kommentaar


        #18
        Kahn

        Ayala-----Nesta-----Stam-----Carlos

        Beckham-----Zidane-----Figo-----Effenberg

        -----------Raul----------Owen----------

        Varus: Barthez, Cafu, Veron, Saviola

        Kommentaar


          #19
          Teie arust on Thuram nagu maailma parim kaitsja

          Kommentaar


            #20
            Thuram

            ei tea, kas parim, kuid kindlasti üks parimatest, seepärast on ta siin ka nii tihedasti esitatud...
            Which ship has never docked at Liverpool?
            The Premiership.

            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

            Kommentaar


              #21
              4-2-4

              Toldo

              Thuram, Adams, Nesta, R. Carlos

              (keskpoolikud) Vieira, Veron

              Beckham, Overmars (äärtena)

              Shevchenko, Hasselbaink
              BE KIND TO QUEERS!

              Kommentaar


                #22
                ----------Poom----------

                De Boer---Stam---Nesta---Carlos

                Beckham--Rivaldo--Figo---Overmars

                ---Kluivert----van Nilsterooy--

                Las see Poom siis seal olla. Kui vigastatud, võtaks vana hea Seamani.
                Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                http://www.jkpiraaja.ee/

                Kommentaar


                  #23
                  seaman on kah koguaeg vigastatud

                  Kommentaar


                    #24
                    Kohutavalt keeruline on siin midagi seada.Mis Thurami puutub ,siis ma asetax KAhni ette nii Thurami,Desailly kui ka Lizarazu.Desailly kõrvale pääseks nt Helquera.
                    Keskväljal läheb asi eriti käest ära, sest siin ma maailmameistreid enam nii kõrgelt ei hinda.Kaitsva keskpoolikuna võix võrdselt hinnata Manu ässa ja Jeremiast ,mina panex väljakule viimase.Ryndava poolkaitsjana on Zidane täica teostatav,kuigi juba aasta pärast ootan ,et Rosicky seda kohta auga võix täita.Vasakule võix panna teist ja kolmandat ,aga ma paneks oma lemmiku Scholli ,sest ma ei usu ,et ta kellegile seal alla jääb pluss veel tema vaba ja trahvilöögi omadused.Paremal tormab Figo ,kuigi kaks aastat tagasi olex selle koha välja teeninud mu teine lemmik Mario Basler.Momendil on tal nac puudu hiilgevormist.Kaks ryndajat peavad olema tippmehed - Owen on yx ja kiire(sama koht olex ka Shevcenkol) ja Rivaldo olex teine , nagu tehnika mees.Vahetusse jääx Meie Mart,Nesta,Salihmidzic(mängib kõiki kohti peale vv,keskkaitsja),Rosicky,Sheva.

                    Kommentaar


                      #25
                      Aramis, vot sellest ei saa ma kyll aru miks sa Nesta pingile jataksid.

                      ****************Kahn*******************
                      ******Cannavaro**Nesta******Maldini******
                      ****************Effenberg***************
                      Figo*********Zidane********Totti*****Giggs
                      *********Del Piero********Baggio*********

                      Kommentaar


                        #26
                        Artur - Nesta on tõenäoliselt maailma parim meesmeest võtja(manmarker), aga ma valisin Desilly ja Helquera ,sest mõlemate pikkus peapallide mängimisel annab neile suure plussi ka rynnakul standardolukordades.Kui mängida saksa systeemi ehk sweeper ja kax manmarkerit ,siis olex Nesta paugust sees.Ja nyyd suur muutus ....kuidas ma panin Zidane ryndavax poolkaitsjax - kui sinna on olemas hoopis teine mees.Ma arvan ,et maailma parim jalgpallu jne.jne ehk nagu ytle´b Soccerage oma homsete mängude ylevaates;PLAYERS TO WATCH…

                        Germany: Christian Woerns may be Germany’s player to watch for all the wrong reasons, as the Borussia Dortmund defender’s recently unconvincing displays for club and country have made him an easy (if not justified) target for Germany’s fans and critics alike. The calls for his head had gotten so vocal that Woerns even offered to retire from the national team, before Voeller convinced him to think better of it.

                        Finland: Masterfully skillful, devilishly clever, and devastatingly lethal – Jari Litmanen holds all the keys to unlock even the most stubborn of defensive resistances. Look for the Liverpool star’s delightfully unpredictable footballing mind to cause the restructured German defense untold amount of problems on Saturday

                        Loomulikult ei mõtle ma seda jama Wörnsi kohta ,aga teist nii briljantset mängijat kui Litmanen ma ei tea.Ta ei ole võibolla kõige effektiivsem(sellex olex nt Effenberg) aga tema mängu ilu on super.Nii, et kiilakas prantslane välja ja Litti sisse.

                        Kommentaar


                          #27
                          Peamäng

                          Selge on see, et Nesta väravatelöömises Desailly ja Ivan Helgueraga võidelda ei jõua, aga usun ,et peapallide mängimises ei jää ta Ivan Helguerale sugugi alla.Pikkust on Nestal 187 cm. mis pole sugugi vähe, voi kuidas?
                          Kuid tõsi ta on ,et Desaillyl on võibolla veitsa tugevam kehaehitus kui Nestal, see annab omakorda temale eelise.Samas on Nesta keskkaitsja kohta ääretult tehniline ja kiire.

                          Kommentaar


                            #28
                            Niisiis

                            -----------------Barthez----------------------

                            ----Nesta----------Stam-----------Carlos---

                            --Beckham----Zidane----Figo---Veron--Rivaldo

                            --------------Ronaldo------Niselrooy----------

                            Ja vahetusse paneks sellised vennad nagu : Kahn, Giggs , Lopez , Scholes , Owen , Songo , Tristan , Raul ja teised tähed , aga probla on selles... kuidas nende koostöö õnnestuks , kui mõni tiim suudakski nii hea meeskonna kombineerida???!!!

                            Kommentaar


                              #29
                              Orginally posted by MARX

                              Niisiis

                              -----------------Barthez----------------------

                              ----Nesta----------Stam-----------Carlos---

                              --Beckham----Zidane----Figo---Veron--Rivaldo

                              --------------Ronaldo------Niselrooy----------

                              Ja vahetusse paneks sellised vennad nagu : Kahn, Giggs , Lopez , Scholes , Owen , Songo , Tristan , Raul ja teised tähed , aga probla on selles... kuidas nende koostöö õnnestuks , kui mõni tiim suudakski nii hea meeskonna kombineerida???!!!



                              tegelikult ei ole see antud hetkel nii tähtiski, kuid arvan, et see on võimatu, näiteks võib tuua reali , kus on palju staare, aga tulemused(vähemalt koduses liigas) on 0
                              Which ship has never docked at Liverpool?
                              The Premiership.

                              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                              Kommentaar


                                #30
                                Jube naljakas, kui paljudel teil siin Barthez väravas figureerib. Ise ei võtaks teda varupingile kolmandaks meheks ka mitte
                                Jalgpallihaigla patsient #172
                                Diagnoos: raskekujuline futboliit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X