320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Originaalsärgid ja muu...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Originaalsärgid ja muu...\'

    Originally posted by dieter


    Originally posted by Newcastle
    Kui ostad nö. fännisärgiks, kõlbab minu arust ainult originaal, kui aga sportimiseks, kõlbab minu arust ka turu kaup. Mina ostsin, välimusega rahule ei jää, aga sportimiseks super...
    Eeh, mängimiseks on kadaka särk sama s*tt kui niisama kanda. Tegelikult on need õiged fännisärgid ju ikka originaalfirma (adi, nike, lotto, umbro jne jne) toodang, mis ongi tegelikult tihtipeale mõeldud mängimiseks (mõnikord kasutavad mängijad jah veidi erinevaid särke, mis pisut tugevamad ja võibolla ka tehniliselt edasiarendatumad) ja millele on lihtsalt embleemid & muu selline peale munsterdatud, nii et kui ikka korralikult mängida soovid, maksab vaadata originaalsärkide poole. Ise kasutan küll mängimiseks lihtsalt normaalset firmasärki, ilma ühegi koondise-klubi embleemita. Üks vuhvelsärk on kah, aga samahästi või isegi paremini võiksin tavalise T-särgiga mängida, sest ega see vuhvel pole ju sportimiseks mõeldud...
    Ausalt öeldes päris ei nõustu, muidugi võib mul ka teisest materjalist vuhvel olla, kuid jalkat on sellega küll parem kui T-särgiga mängida. Ei vaidle vastu, et or. särk on parem, aga vuhvel särk >(suurem kui..) T-särk

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Originaalsärgid ja muu...\'

      Originally posted by Newcastle

      Ausalt öeldes päris ei nõustu, muidugi võib mul ka teisest materjalist vuhvel olla, kuid jalkat on sellega küll parem kui T-särgiga mängida. Ei vaidle vastu, et or. särk on parem, aga vuhvel särk >(suurem kui..) T-särk
      Okei, mis me siin ikka vaidleme siis, lihtsalt eri arvamusel oleme. Aga seda võin sulle küll öelda, et T-särke on võimalik osta ikka täiesti erinevate suurustega
      ¡No Pasarán!

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Originaalsärgid ja muu...\'

        Originally posted by dieter

        Okei, mis me siin ikka vaidleme siis, lihtsalt eri arvamusel oleme. Aga seda võin sulle küll öelda, et T-särke on võimalik osta ikka täiesti erinevate suurustega
        Nojaa, jälle valestimõistmine. Teeme siis uue tehte: suurem kui minu tekstis = parem kui....

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Originaalsärgid ja muu...\'

          ega ikka ei ole küll parem kui t-särgiga

          Kommentaar

          Working...
          X