320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Muutused jalgpallis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kunagi ennemuistsel ajal, kui väravajoonetehnoloogia ja videokordused olid aruteluks, siis oli mõlema pooldajaid ja oli ainult joone pooldajaid. Tol korral märkisin, et kui (tuuakse tehnika mängu) hakatakse joont kontrollima, siis avatakse sellega uks ja video pole enam kaugel. Nõnda aga uputatakse (vaate)mängulisust. Joone pooldajad seda nõnda ei näinud.

    Ühte asja olen ma veel paar korda maininud. Nimelt, kohtunike tase on väga kehva - nende koolitamine on ajale jalgu jäänud. Sellega tuleks tegelikuses tegeleda, sest varsti tabatakse end mõttelt, et millepärast üldse kohtunike tarvis...PSP.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      FIFA katsetab uut asja: Rio olümpial on võimalik lisaajal meeskondadel teha neljas vahetus.

      e: räägitakse, et kui kõik edukas on, siis katsetatakse veel Club World Cup'il ja naiste U20 MM-il.
      You need people who score goals, that's how you win games.

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Kunagi ennemuistsel ajal, kui väravajoonetehnoloogia ja videokordused olid aruteluks, siis oli mõlema pooldajaid ja oli ainult joone pooldajaid. Tol korral märkisin, et kui (tuuakse tehnika mängu) hakatakse joont kontrollima, siis avatakse sellega uks ja video pole enam kaugel. Nõnda aga uputatakse (vaate)mängulisust. Joone pooldajad seda nõnda ei näinud.

        Ühte asja olen ma veel paar korda maininud. Nimelt, kohtunike tase on väga kehva - nende koolitamine on ajale jalgu jäänud. Sellega tuleks tegelikuses tegeleda, sest varsti tabatakse end mõttelt, et millepärast üldse kohtunike tarvis...PSP.
        kohtunikke on ikka tarvis, lihtsalt roll muutub. ei pea enam keset platsi mängijate vahel ringi sebima ja mängu segama, vaid saab asju monitori taga otsustada.
        Seisan üksi mere ääres
        jalas kollased sandaalid
        valged, merevahust sääred
        hüüan: "Elagu skandaalid!"

        Kommentaar


          Siit siis: http://soccernet.ee/artikkel/-kolmik...i-95-muudatust


          "- Kui mängija teeb penaltilöögil enne lööki pidurduse, siis korduslööki ei tule ja antakse lööjale automaatselt kollane kaart ja vastasele vabalöök." - Huvitav oleks teada sõnastust originaalkeeles, kas praegused tempomuudatused saavad keelatuks ja peab olema ühtlane hoojooks? Ise oleksin sellise muutuse poolt.

          "- Lahtilöögil võib palli edaspidi lüüa ka oma väljakupoolele." - Ikka väga põhimõtteline muudatus, huvitav oleks teada mis selleni viis? Või taheti lihtsalt reegleid õhemaks lihvida ning ei nähtud senisel reeglil mingit mõtet?
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas elx Vaata postitust
            Siit siis: http://soccernet.ee/artikkel/-kolmik...i-95-muudatust


            "- Kui mängija teeb penaltilöögil enne lööki pidurduse, siis korduslööki ei tule ja antakse lööjale automaatselt kollane kaart ja vastasele vabalöök." - Huvitav oleks teada sõnastust originaalkeeles, kas praegused tempomuudatused saavad keelatuks ja peab olema ühtlane hoojooks? Ise oleksin sellise muutuse poolt.
            Ma ka loodan, et see hoojooksu tahtlik venitamine ära keelatakse. Annab lööjale põhjendamatu eelise.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas elx Vaata postitust
              "- Lahtilöögil võib palli edaspidi lüüa ka oma väljakupoolele." - Ikka väga põhimõtteline muudatus, huvitav oleks teada mis selleni viis? Või taheti lihtsalt reegleid õhemaks lihvida ning ei nähtud senisel reeglil mingit mõtet?
              Ei nähtud senisel reeglil mõtet, jah. Niikuinii mängitakse pall tavaliselt hetkeks edasi ja siis kohe tagasi.
              Newton Heath 1878

              Kommentaar


                Algselt postitas elx Vaata postitust
                "- Kui mängija teeb penaltilöögil enne lööki pidurduse, siis korduslööki ei tule ja antakse lööjale automaatselt kollane kaart ja vastasele vabalöök."
                Veidi harsh ei ole? Penalti äravõtmine on juba piisavalt suur karistus.
                Väära küljeaudi eest ju ei anta kollast.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Võin nüüd võssa panna, sest kirjutan mälu järgi, aga ma sain nii aru, et hokis on järgmistel MM-idel lisaajad 3 vs 3 (praegu 5 vs 5), et vältida bulleteid. Aga kui bulletid peaksid siiski tulema, siis on 5 viskajat senise kolme asemel. Hokis on bulletit tunduvalt keerulisem realiseerida kui jalkas penaltit.
                  Aga sellisel juhul saabki ju bulletitega meisterlikuma meeskonna välja selgitada. Miks neid iga hinna eest vältima peaks?

                  Kommentaar


                    See 3vs3 on NHL'is kasutusel esimest aastat ja on oluliselt vähendanud bullititeni jõudmist. NHL tegi seda eelkõige vaatemängulisuse tõstmise nimel, kuna 3 vs 3 on korralik kiire ühe värava alt teise alla mäng. Bulliteid peetakse siiski liiga õnnemänguks. Ilmselt on IIHF ka sealt šnitti võtmas. Bullitite viskajate arv on küll NHL'is endiselt 3.

                    http://www.last.fm/user/kurat_

                    Kommentaar


                      Tuleb oma riik teha.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Ma pakun, et EMile on lihtsam pääseda.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Ja ongi käes.
                          Fifa president Gianni Infantino says "football history" was made after video replays were used for the first time during France's 3-1 friendly win over Italy.
                          "You could see that the referee stopped play for a couple of seconds and during those seconds the two referees in the truck verified that there was no penalty," Infantino told Italy's Rai TV.
                          "We've seen football history here," he added. "We're in 2016 so it's about time to try it."
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            About fucking time.

                            Kommentaar


                              UEFA on lõpuks saanud uue juhi. Inglased on väga pettunud, sest nende toetatud väidetavalt reformimeelsem kandidaat sai hääletusel haledalt lüüa. Kirjutavad, et ametisse saanud sloveen on FIFA president Infantino semu.
                              Last edited by mcnamara; 14.09.16, 14:41. Põhjus: Britid on vale öelda, näit šotlased toetasid sloveeni.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                play advantage + sent off
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X