320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kihlveod?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Ma raisk olen enam kui kindel ,et kuskilt see viik tuleb ja nagu sa ytlesid Ata-Ver on päris kahtlane.Sest Verona ja Chievo on selle hooaja positiivsed yllatajad olnud siiamaani.Samas Atalanta on kriisis - tugevad vastased ja võite pole - on juba aeg eelmise aasta tegijatel hakata punkte koguma.Romat võitnud Piazenca püüab ka yllatada ,ex näis .Mu bet on jah komplekt ja koefid on Ata-2,4xChievo2,0xParma1,6.Lootma peab.

    Kommentaar


      #17
      1.Panus 50 krooni ja ma võidan 840 juhul kui oma mängud võidavad Juve,Roma, Bayern ja Dortmund. 2.Panus 50 krooni ja ma võidan1157 krooni kui tulevad viigid Lilli,Sparta ja Olympiacose mängudest(kõik kolm lähevad viiki).
      Kas tegemist on tõesti kroonides panustega (siis kus neid teha saab?) või arvutad lihtsalt ümber? kuid ikkagi - kus?
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #18
        Betid on kroonides ja see systeem töötab eesti spordiringkondades.Ise panen bette läbi meeskonnakaaslase ,kelle tuttav asja korraldab.Üldiselt asi on mitu aega juba olnud ja on ysna usaldusväärne.Kodulehekylg ,kust bette saab on siin ,aga ma ei tea ,mismoodi suvaline huviline asjaga võix liituda.Seal on mailid ,mis peax inffi andma http://www.bet2win.cafe.ee/

        Kommentaar


          #19
          Noo Kuuule!

          Orginally posted by aojalgpall

          jah mina oma raha kellelegi ei anna. Tegelet pean tunnistama, et põle mul koondise särkigi. Vot seal on mu poolteist tuhat. Vene mänguks saab ehk kokku. Muidugi väikest trikki ikka võib teha, näiteks kukub mulle gaskoffilt pudel õltsi, kui juve jõuab CL-is kaugemale kui Pool

          Ise oled ju UNLEAGALis ennustand kogu aeg:P

          Kommentaar


            #20
            Tänased!

            Martinil läx valusalt- kes olex osanud oodata ,et Boro suudab viiki mängida.Elu sees polex arvanud -ka bookmakerite madal koeff Chelseale tõestab ,et ka nemad mitte.West Ham ,kes praegusex(72min) 2-0 New Castle vastu juhivad ,oli siiski täiesti võimalik võitjana, sest koefid olid 2,75 ja 2,00 .Igatahes West Hami peale mängija uulib täna.
            Ka mina ruulin!!! Chievo ei teinud probleemi ja ka Atalanta hoidis mind põnevil,,kuid siiski 1-0 eduseisus ja nii lõpuni.Komistuskivix olex osutunud rea kõige kindlam meeskond Parma.Siit minu tänud jaapani rahva poole ,kes on kasvatanud sellise toreda indiviidi nagu Hidoshi Nakata.Mis iganes ta 87 minutil tegi - see tõi mulle pärlid veest.Pean nentima ,et õnnex ei jälginud ma mängude käiku livena vaid mängisin metsa all vutti .Tegelt te kas õnnex - see livescori 87 minuti yllatus olex tänase päeva kindlalt ära \"teinud\" minu jaox.

            Kommentaar


              #21
              Orginally posted by Aramis Martinil läx valusalt- kes olex osanud oodata ,et Boro suudab viiki mängida.Elu sees polex arvanud -ka bookmakerite madal koeff Chelseale tõestab ,et ka nemad mitte.West Ham ,kes praegusex(72min) 2-0 New Castle vastu juhivad ,oli siiski täiesti võimalik võitjana, sest koefid olid 2,75 ja 2,00 .Igatahes West Hami peale mängija uulib täna.
              Ja järjest hullemini läks ka hiljem. Tegin ühe 10 dollarise panuse veel, natuke riskantsema juba. Inter tegi oma võidu ära, kuigi napilt, siis kuradi Valencia lasi 90. minutil viigistada ja nad juhtisid ka veel 2:0, no on tõprad. Krt. konf oli ka juba normaalne kokku - 5.6. Oleks kenasti päevale punkti pannud.

              Njah, eks pean Meistrite Liigaga korda ajama asjad
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                #22
                Ega ta kerge ei ole .See hooaja algus on toonud nii palju yllatusi ,et kuigi ma poolteist tonni võitsin täna ,siis tegelt olen kahe poolega miinuses.Vaikselt hakkavad asjad selgex minema ja minagi arvan,et Meistrite Liigaga saab veel äri teha.Eriti hea peax Uefa olema.

                Kommentaar


                  #23
                  Tänan Aramis, kuid sain ise tehtud - sain kontakti ja korras.

                  Täna siis panime seltskonnaga, kes minu juures mängu vahivad, et endal ka lõbusam oleks:

                  50 krooni selle peale, et võidavad Porto, Juventus, ManU ja Feyenoord. Kokku teeniks siis tagasi 1880 krooni,

                  50 krooni selle peale, et võidavad Barca ja Gala ning viigistavad Spartak ja Dinamo. Kokku teeniks siis tagasi 3880 krooni.

                  Nojah. Eks siis hoiame pöialt, kuid ega eriti edusse ei usu
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    #24
                    Ma hoian absoluutselt erinevatele poolustele pöialt ,sest igas minu kolmes betis on see Rosenborgi võit.Nedved ei mängi ja Norras on kell 20.45 kylm ilm - põhjamaa mehed tulevad ja teevad.Kusjuures mujal on Roosilinna meeste koeff 2,9, siis meil 4,15

                    Kommentaar


                      #25
                      Orginally posted by Aramis

                      Kusjuures mujal on Roosilinna meeste koeff 2,9, siis meil 4,15
                      BetBrain.com'i järgi on Rosenborgi koefid vahemikus 2.75-4.30, keskmine 3.43.

                      Muide, Rosenborg on kohtunud kodus Juvega kahel korral, mõlemad mängud lõppesid 1:1.

                      Üldiselt on täna CLis kõik nii võrdsed paarid, et ise ei julgenud mingeid panuseid teha.

                      Kommentaar


                        #26
                        kui kuskil accounti avan ja mulle mingi summa antakse alustuseks. Oletame et mängin paar kuud ja selle ajaga olen kokku võitnud no 300 taala. Kas nad lasevad mul selle papi välja ka võtta, või mitte, arvestades seda, et ise pole ma selle aja jooksul centigi arvele pannud? Kes valgustaks... betandwin.com-is andis alustuseks 50.
                        Kuna alles nii lapsekingades nende panustamiste juures, äkki keegi seletaks, miskombinatsiooniga on kõige vähem võimalik kõrbeda- ma nendest yankeedest ja muust nagi eriti aru ei saa. ise nagu soojenduseks sai tehtud panused ManU, Leedsi ja Arsenali peale....
                        Suurima koefitsendiga on mul praegu- Newcastle ja Liverpool`i viik
                        ning Lissabon Sporting ja Midtjylland viik...
                        keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                        Kommentaar


                          #27
                          Minu arust on lugu selline ,et kuigi alla 1,50 koefitsendiga meeskond on kindel, siis tegelt ta seda pole ja raha ta eest ka eriti ei saa.Ennustamine on ju ikkagi bookmakeri tyssamisele rajatud,Mida rohkem mänge(täna42), seda parem on võimalik leida mänge ,kus bookmaker pole koeffe päris adekvaatselt pannud.Minu lemmikud on koeffid 1,7 kuni 2,2, aga mõnikord on ka suuremaid koeffe kasutatud ,kui mingi hea aimdus on (LaCoruna-Athletic Bilbao 2 7,5 ).
                          Praegu on muuseas põnev ,sest minu kolmese combo 300 krooni peale on 2/3 juba võidetud ,aga kui Strasbourg kõrbeb ,siis mina ie saa sentiga.Põnev õhtupoolik saab olema.

                          Kommentaar


                            #28
                            Need kuni 1.50 koefitsendiga panused on tõesti üsna salakavalad, näiteks tänane yankee läks seetõttu vett vedama, kuna täpselt sellise koefiga Moskva Dünamo ei saanud mingist Malta klubist jagu! Kuna aga suuremate koefidega Parma, Ajax ja Aston Villa oma mängud võitsid, sain panustatud raha siiski ligi kahekordselt tagasi (ideaalis oleks 11 euro eest 62 tagasi saanud).

                            Kommentaar


                              #29
                              Orginally posted by vibu

                              kui kuskil accounti avan ja mulle mingi summa antakse alustuseks. Oletame et mängin paar kuud ja selle ajaga olen kokku võitnud no 300 taala. Kas nad lasevad mul selle papi välja ka võtta, või mitte, arvestades seda, et ise pole ma selle aja jooksul centigi arvele pannud? Kes valgustaks... betandwin.com-is andis alustuseks 50.
                              Tundub, et sa pole seal registreerides kõiki kasutustingimusi läbi lugenud, sest see 50 Arena$, mis su kontole kantakse on siiski \'token money\', st tinglik ehk virtuaalne raha, mida ei maksta välja ega vahetata mingiks muuks vääringuks. Nii suurt summat üldjuhul bookmakerid niisama ei kingi, tavaliselt peab selleks ka ise vähemalt samas ulatuses sissemakse tegema.

                              Kuna alles nii lapsekingades nende panustamiste juures, äkki keegi seletaks, miskombinatsiooniga on kõige vähem võimalik kõrbeda- ma nendest yankeedest ja muust nagi eriti aru ei saa. ise nagu soojenduseks sai tehtud panused ManU, Leedsi ja Arsenali peale....
                              No selle \'fun money\' abil ongi hea õppida ja proovida eri variante. Üldiselt on võimalik igat moodi kõrbeda...

                              Keda huvitab, siis iganädalasel tasuta panustamisvõistlusel saab osaleda sellisel saidil:
                              http://www.best-bets.cc/cd/game_en.php

                              Kommentaar


                                #30
                                krediitkaarti pole. Siis tuleb ülekanne teha. Kui keeruline on orienteeruda neis välismaale ülekannete asjus? Kas pank võtab ka oma prossu?
                                keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X