320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

KES on maailma tehniliseim jalgpallur?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'KES on maailma tehniliseim jalgpallur?\'

    mul tuli praegu EGOtamise tuju ning ma ütlen, et maailma tehnilisin pallur olen MINA:P
    tõestage vastupidist:P

    Kommentaar


      Vastus teemale \'KES on maailma tehniliseim jalgpallur?\'

      Algselt postitas varix


      mul tuli praegu EGOtamise tuju ning ma ütlen, et maailma tehnilisin pallur olen MINA:P
      tõestage vastupidist:P
      Ei saa olla, sest sel juhul peaks mina maailma parim kaitsja olema, kuna ma olen sult mitu korda palli ära võtnud!
      It\\\'s always better on holiday...

      Kommentaar


        Vastus teemale \'KES on maailma tehniliseim jalgpallur?\'

        mõttetu teema............pakuks end

        Kommentaar


          Vastus teemale \'KES on maailma tehniliseim jalgpallur?\'

          Loomulikult Kristal
          Algselt postitas tank
          Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'KES on maailma tehniliseim jalgpallur?\'

            brilliant guy...
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Vastus teemale \'KES on maailma tehniliseim jalgpallur?\'

              Ronaldo või Zidane

              Kommentaar


                Vastus teemale \'KES on maailma tehniliseim jalgpallur?\'

                Algselt postitas Black_Magic


                Originally posted by greenday


                Originally posted by zoolazorts


                Selle artikli põhjal Freddy Adu.
                Peab lootma, et meedial, vanematel, treeneritel ja poisil endal jätkub piisavalt arukust, et nad teda enne küpsemist niiöelda laiaks ei litsu.
                Samas ei tohi nii noorele poisile veel raha maksta ega palka, see muudaks kindlasti väga palju tema elus. Noormängijad ei tohi liiga kiiresti kõik kätte saada!

                kes on freddy adu kus klubis ta mängib vana ta on

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'KES on maailma tehniliseim jalgpallur?\'

                  Algselt postitas -DeFeNdEr-


                  Algselt postitas Black_Magic


                  Originally posted by greenday


                  Originally posted by zoolazorts


                  Selle artikli põhjal Freddy Adu.
                  Peab lootma, et meedial, vanematel, treeneritel ja poisil endal jätkub piisavalt arukust, et nad teda enne küpsemist niiöelda laiaks ei litsu.
                  Samas ei tohi nii noorele poisile veel raha maksta ega palka, see muudaks kindlasti väga palju tema elus. Noormängijad ei tohi liiga kiiresti kõik kätte saada!

                  kes on freddy adu kus klubis ta mängib vana ta on
                  15.aastane mängib usa liigas, klubis DC United.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'KES on maailma tehniliseim jalgpallur?\'

                    Freddy Adu;Cristiano Ronaldo;Zidane ja Ronaldinho

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'KES on maailma tehniliseim jalgpallur?\'

                      Ma olen tegelikult suht kindel, et Adu ei küündi Zidane ja Ronaldinhoga samale tehnilisele tasemele. Praegu

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'KES on maailma tehniliseim jalgpallur?\'

                        kuigi mulle ei meeldi brasiilia koondis ega lõuna euroopa jalgpall, pean nentima, et kõige tehnilisem on ronaldinho, talle järgneb christiano ronaldo, aga ainult oma parimatel päevadel, viimasel ajal ei ole ta midagi vaimustavat teinud.. zidane oli kah omal ajal võibolla mingil määral ronaldinhoga võrreldav, aga see oli enne, nüüd on ta vana mees.
                        Ajaloost aga pakuks ma kõige tehnilisemaks George Besti, kes selle mehe elulugu teab, see saab aru miks -- hoida trennis üksi 15 mehe vastu palli.. ta ei pruukinud seda kaua teha, aga see pidi olema piisavalt pikk aeg- mingi minut vast, muidu vaidleksid need 15 häbistatut vastu ju.. igaljuhul usun et see mees oleks maailma jalgpalliajaloos kui kõige tehnilisem mängija, kui alkoholikurat ei oleks tema karjääri röövind.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'KES on maailma tehniliseim jalgpallur?\'

                          Algselt postitas ats-wiking


                          kuigi mulle ei meeldi brasiilia koondis ega lõuna euroopa jalgpall, pean nentima, et kõige tehnilisem on ronaldinho, talle järgneb christiano ronaldo, aga ainult oma parimatel päevadel, viimasel ajal ei ole ta midagi vaimustavat teinud.. zidane oli kah omal ajal võibolla mingil määral ronaldinhoga võrreldav, aga see oli enne, nüüd on ta vana mees.
                          Ajaloost aga pakuks ma kõige tehnilisemaks George Besti, kes selle mehe elulugu teab, see saab aru miks -- hoida trennis üksi 15 mehe vastu palli.. ta ei pruukinud seda kaua teha, aga see pidi olema piisavalt pikk aeg- mingi minut vast, muidu vaidleksid need 15 häbistatut vastu ju.. igaljuhul usun et see mees oleks maailma jalgpalliajaloos kui kõige tehnilisem mängija, kui alkoholikurat ei oleks tema karjääri röövind.
                          Kusjuures ta oli ainult ühte puudet kasutanud. Ja lüpsis neid nii, et kõksas palli koguaeg vastu teiste jalgu.
                          It\\\'s always better on holiday...

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'KES on maailma tehniliseim jalgpallur?\'

                            IBRAHIMOVIC, ilmamingi kahtluseta kohe.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'KES on maailma tehniliseim jalgpallur?\'

                              Algselt postitas midasaajad


                              IBRAHIMOVIC, ilmamingi kahtluseta kohe.
                              Ei.
                              Ronaldinho kahtlemata

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'KES on maailma tehniliseim jalgpallur?\'

                                vaata vaid kuidas IBRAHIMOVIC triblab...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X