320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

KES on maailma tehniliseim jalgpallur?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'KES on maailma tehniliseim jalgpallur?\'

    Originally posted by greenday


    Originally posted by zoolazorts


    Selle artikli põhjal Freddy Adu.
    Peab lootma, et meedial, vanematel, treeneritel ja poisil endal jätkub piisavalt arukust, et nad teda enne küpsemist niiöelda laiaks ei litsu.
    Samas ei tohi nii noorele poisile veel raha maksta ega palka, see muudaks kindlasti väga palju tema elus. Noormängijad ei tohi liiga kiiresti kõik kätte saada!
    Hoovi jalgpallur

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'KES on maailma tehniliseim jalgpallur?\'

      Ring Socceri vendadel on päris hea tehnika
      Hoovi jalgpallur

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'KES on maailma tehniliseim jalgpallur?\'

        Minu arvamus on see, et kõige tehnilisemad on Z.Zidane ja T.Henry
        https://r-cold.blogabet.com/

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'KES on maailma tehniliseim jalgpallur?\'

          diouf ja ronaldinho.......
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'KES on maailma tehniliseim jalgpallur?\'

            ai, need ronaldinho videod on ikka megad. Kaitse tõmmatakse nii lohvi, kui vähegi võimalik on :P

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'KES on maailma tehniliseim jalgpallur?\'

              Keegi on näin seda videot kus ta nurgalipu juures 2 mehe vahelt läbi pääseb????

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'KES on maailma tehniliseim jalgpallur?\'

                Kallis rahvas...kas te olete unustanud 2ra Zlatan Ibrahimovici...Kui Larsson hakkas koondiselaagris Zlatani trikke j2rele tegema,siis ta kukkus ninali...

                Kindlasti Zidane on maailma yks tehnilisemaid....yks depori vastu l66dud v2rav on eriti k6va
                2002 FC EBS Team
                2003 FC Nimeta
                2004 FC Nimeta
                2005 FC Nimeta
                2006 Tallinn United FC
                2007 Tallinn United FC

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'KES on maailma tehniliseim jalgpallur?\'

                  Maradona teine koll Vs Inglismaa World Cup 1986! Ai see oli magus. Tagantjärgi vaadates on tema ikka tehniliseim vend maamunal.

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'KES on maailma tehniliseim jalgpallur?\'

                    Originally posted by treze


                    Maradona teine koll Vs Inglismaa World Cup 1986! Ai see oli magus. Tagantjärgi vaadates on tema ikka tehniliseim vend maamunal.
                    Ta OLI võibolla kõige tehnilisem, praegu on ta üks suure õllekõhuga mehike.

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'KES on maailma tehniliseim jalgpallur?\'

                      Originally posted by treze


                      Maradona teine koll Vs Inglismaa World Cup 1986! Ai see oli magus. Tagantjärgi vaadates on tema ikka tehniliseim vend maamunal.
                      Et oli magus, jah? Seda mängu ja väravat mäletada on sinult omaette vägitegu muidugi, foorumisse antud andmete järgi sündisid mõni kuu pärast seda, kui too mälestusväärne mäng oli toimunud.
                      Muuseas - see ei loe, et oled seda hiljem videost palju kordi näinud.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'KES on maailma tehniliseim jalgpallur?\'

                        Videolt ikka. Nii kõva vend ma ka ei ole, et paari kuuselt eriline jalgpallivaatleja olen, kuidas muidu.:P Üle ei tohi ka irroniseerida või mis? Ja, miks see siis ei loe tahaks õudsalt teada? Lihtsalt sinu järjekordne reegel siin foorumis? Või pead ennast postituste arvuga nii kõvaks vennaks, et kui kohapealt oma silmaga ei näinud, siis ei loe?

                        Lihtsalt huvipärast tahaks teada...

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'KES on maailma tehniliseim jalgpallur?\'

                          Ta OLI võibolla kõige tehnilisem, praegu on ta üks suure õllekõhuga mehike.
                          Kuule, vaatan siin, et sind nagu minevik üldse ei koti- McManaman OLI tegija, nüüd on s*takott, aasta-kahe pärast räägid sama juttu Figo kohta. Või oled lihtsalt nii tähenärija ja sus on emakeeleõpetaja kalduvused tugevalt esindatud?

                          Ja mcnamara- tõesti, miks see ei loe, et hiljem video pealt nägi??
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'KES on maailma tehniliseim jalgpallur?\'

                            Originally posted by treze
                            Üle ei tohi ka irroniseerida või mis? Ja, miks see siis ei loe tahaks õudsalt teada? Lihtsalt sinu järjekordne reegel siin foorumis? Või pead ennast postituste arvuga nii kõvaks vennaks, et kui kohapealt oma silmaga ei näinud, siis ei loe?
                            Vastan järjekorras:
                            1. Sinu esimesest küsimusest ei saa kahjuks aru.
                            2. Minu postitus oli vastus sinu omale. Tsiteerin: \"Ai see oli magus\". Viitab nagu sellele, et olid Argentiina ja Maradona fänn ja karjusid rõõmust, kui ta selle kolli lõi.
                            Olgu lisatud, et Mardona värava puhul oli tegemist tõepoolest suursuguse sooritusega, seda pole mul plaaniski eitada.
                            3. Pean sind kurvastama, aga ei pea end kõvaks vennaks. Reegleid pole ma kehtestanud, pole minu võimuses ega tunne ka selle vastu mingit huvi. Äärmisel juhul olen julgenud mõnikord mõne ettepaneku teha.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'KES on maailma tehniliseim jalgpallur?\'

                              Originally posted by vandersell
                              Ja mcnamara- tõesti, miks see ei loe, et hiljem video pealt nägi??
                              ma sain mc\'st (seekord isegi ) aru, et ta mõtles sellise väravaga kaasnevat emotsiooni, mida treze kirjeldas magusana. arusaadavalt pole see ju see seesama väravat esmakordselt aastaid hiljem videost nähes.

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'KES on maailma tehniliseim jalgpallur?\'

                                vandersell: jah närisin tähte seekord, treze ütles, et Maradona ON tehnilisim maailmas. Mulle oli see kohe vastukarva. Osalt sellepärast, et ma ei salli Maradonat, kui inimest. Teisalt ei meeldi mulle jumala käe abil löödud värav ning ka Maradonale kingitud penalt, tema viimases mängus ARG koondise eest, kui väravavaht isegi ei mõelnud penalti tõrjumise peale, vaid lasi Maradona ülimalt nõrga penalti sisse. Tõelised meistrid löövad omad penaltid sisse.

                                Ja McManamani kohta pole ma seda sõna öelnud. Mõtlesin seda, et Macca on ära hellitatud kõrge palgaga ja tal nagu üldse mänguisu ei ole. Istub pingil ja korrutab kõigile, et tema on ülimalt rahul Madridis. No milline Macca minevikuga mees oleks rahul pingipoisi rolliga?

                                Ja ma arvan, et treze ei mõelnud selle värava puhul fraasiga \"ai see oli magus\" emotsiooni, vaid tehnilist sooritust.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X