320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

1 kysimus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'1 kysimus\'

    Originally posted by kaala

    jaan, ma m6tlesin seda, et mu klassikaaslased (m6ningad) arvavad, et kui v2ravavaht teeb oma lahtil66gi, siis ei tohi ka oma meeskonna m2ngijad karistusala kastis olla.nyd said aru?
    Ütle siis oma mõningatele klassikaaslastele et kui väravavaht teeb lahtilöögi peavad kõik mängijad olema vastaspool väljakut
    Tule jumal appi! mis klassis sa käid?

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'1 kysimus\'

      Originally posted by Sen


      Originally posted by kaala

      jaan, ma m6tlesin seda, et mu klassikaaslased (m6ningad) arvavad, et kui v2ravavaht teeb oma lahtil66gi, siis ei tohi ka oma meeskonna m2ngijad karistusala kastis olla.nyd said aru?
      Ütle siis oma mõningatele klassikaaslastele et kui väravavaht teeb lahtilöögi peavad kõik mängijad olema vastaspool väljakut
      Tule jumal appi! mis klassis sa käid?
      on siisnii sinu arust, et kui vv teeb lahtil66gi siis peab karistusala meestest puhas olem.mina kyll nii ei arva..
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'1 kysimus\'

        omad mehad kastist väljas ei pea olema aga enne palli kastist väljumist ei tohi keegi palli puutuda. seda siis väravalöögi puhul

        aga kui väravavaht lööb palli käest ei tohi seda enne näppida vastane kui ta on palli jalga puutunud elik löönud

        [edit] ah putsi minge. vaadake parem fifa.com-ile. seal on kõik reeglid olemas. saate endale välja ka printida ja oma klassi lastega uurida ja puurida

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'1 kysimus\'

          Kaala on v2ga etten2gelikult oma synniaasta 2ra peitnud. Aga! Ei aita see meiesuguste luurekunnide vastu. Teame v2ga h2sti, et ta synniaastaks on 1989, seega peaks k2sil olema... pagan, vanaks hakkan j22ma... ma pakun, et umbes 7. v6i 8. klass.
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'1 kysimus\'

            Originally posted by eston#21


            omad mehad kastist väljas ei pea olema aga enne palli kastist väljumist ei tohi keegi palli puutuda. seda siis väravalöögi puhul
            Tohib, ei tohi?

            Mul teile hoopis selline küsimus - kas väravavaht tohib palli kätte võtta kui oma mängija selle küljejoone tagant mängu viskab?


            Põnevusega ootan

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'1 kysimus\'

              EI

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'1 kysimus\'

                laws of the game

                pdf formaadis nii et saate ilusti välja printida. edu teile noored ja vanad

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'1 kysimus\'

                  Originally posted by eston#21
                  aga kui väravavaht lööb palli käest ei tohi seda enne näppida vastane kui ta on palli jalga puutunud elik löönud
                  Ja Eston - ega sa vist ise ka päris hästi tea! Nii need lood ei ole. Jälgi asja lähemalt.

                  Kui väravavaht soovib palli mängu panna ning keegi sinna torkima läheb, siis sõltuvalt olukorrast võib seda tõlgendada ebasportliku käitumisena (väravavahi segamisena) ning selle eest võib karistada kollase hoiatuskaardiga.

                  Samamoodi on ebasportlik käitumine ka see, kui küljeviske ajal viset segatakse joone ees hüppamise ja vehkimisega - ning sellegi eest võib kollasega mängijat hoiatada.

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'1 kysimus\'

                    Originally posted by eston#21


                    EI
                    Jällegi Eston eksid!

                    Kas vv tohib oma mehe küljeviskest palli kätte võtta. Aga muidugi - KES SEE TEDA KEELAB! Kui tahab siis võtab


                    Midagi huumoriprismast. See on küsimus millega võid tõsist vutiasjatundjat jubedat moodi närvi ajada. Üldiselt on see hea vahend kellegi leili ajamiseks Proovi järgi

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'1 kysimus\'

                      Originally posted by Glazza


                      Kui väravavaht soovib palli mängu panna ning keegi sinna torkima läheb, siis sõltuvalt olukorrast võib seda tõlgendada ebasportliku käitumisena (väravavahi segamisena) ning selle eest võib karistada kollase hoiatuskaardiga.
                      ahah

                      et siis nagu robbie keane brum skumi vastu oli ka ebasportlik käitumine sest sitapeade väravavht tahtis palli mängu panna ning robbie segas teda?? ok see nüüd sai veidke üle pingutatuna

                      aga keegi ei keela mul väravavahti segada kui ma teda just jalaga peksma ei lähe

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'1 kysimus\'

                        Originally posted by eston#21
                        ahah

                        et siis nagu robbie keane brum skumi vastu oli ka ebasportlik käitumine sest sitapeade väravavht tahtis palli mängu panna ning robbie segas teda?? ok see nüüd sai veidke üle pingutatuna

                        aga keegi ei keela mul väravavahti segada kui ma teda just jalaga peksma ei lähe
                        Nii, ses mõttes on sul õigus - et see on väga subjektiivne. Üldiselt näeb kohtunik oma kogemusest selgelt kas tegemist on ebasportliku käitumisega või \"robbie\" juhtumiga. Robbie puhul ei olnud tegu ka minu meelest ebasportliku väravavahi segamisega. Talle anti kõik võimalused pall mängu panna ning võeti pall ära korrektselt.


                        Ja keegi keelab sul küll väravavahti segada. Selleks on mängu läbiviija - kohtunik!

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'1 kysimus\'

                          muide selle audi sisseviske konksuga panid nati puusse

                          oleksid pidanud küsima kas väravavaht võib oma mehe visatud palli kätte võtta või mitte.

                          siis olek tõesti võinud vastata et jah võib küll aga reeglite järgi ei tohi

                          nojah selle väravahi segamisega ei mõelnud ma et lähen teda käperdama või midagi. pigem oma kohalolekuga teen tal palli mängu paneku ebamugavamaks. see nüüd küll pole keelatud

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'1 kysimus\'

                            Originally posted by eston#21


                            muide selle audi sisseviske konksuga panid nati puusse

                            oleksid pidanud küsima kas väravavaht võib oma mehe visatud palli kätte võtta või mitte.

                            siis olek tõesti võinud vastata et jah võib küll aga reeglite järgi ei tohi

                            nojah selle väravahi segamisega ei mõelnud ma et lähen teda käperdama või midagi. pigem oma kohalolekuga teen tal palli mängu paneku ebamugavamaks. see nüüd küll pole keelatud
                            Mina - Mul kas väravavaht tohib palli kätte võtta kui oma mängija selle küljejoone tagant mängu viskab?

                            Sina - kas väravavaht võib oma mehe visatud palli kätte võtta või mitte.

                            Milles seisenb nende kahe erinevus?

                            Ja segamine on väga subjektiivne - ütlen veelkord. Jah - kaval mängija teeb seda tõesti nii et oma auraga väravavahi meeli segab ning samas otseselt teda ei häiri.

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'1 kysimus\'

                              sinu küsimuse peale kas tohib vastasin mina lihtsalt EI

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'1 kysimus\'

                                Originally posted by Glazza

                                Mina - Mul kas väravavaht tohib palli kätte võtta kui oma mängija selle küljejoone tagant mängu viskab?

                                Sina - kas väravavaht võib oma mehe visatud palli kätte võtta või mitte.

                                Milles seisenb nende kahe erinevus?

                                Ja segamine on väga subjektiivne - ütlen veelkord. Jah - kaval mängija teeb seda tõesti nii et oma auraga väravavahi meeli segab ning samas otseselt teda ei häiri.
                                Nagu Big Al eelmine aasta Boltoni vastu...
                                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                                The Special One

                                Kommentaar

                                Working...
                                X