320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tahaks saada kollkipperiks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'tahaks saada kollkipperiks\'

    Originally posted by kaala
    herr murdock r22kis arvatavasti 89 a. syndinud poistest
    Einstein.

    Aga muidu...sirle - minu arvates polegi väravavahtidel mingeid suuri saladusi. Räägi oma treeneriga ja las see hakkab sind õpetama. Vaata heade väravavahtidega klubi mänge ja jälgi võimalusel näiteks kasvõi Tuleviku väravavahtide treeningut.

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'tahaks saada kollkipperiks\'

      Originally posted by sirle


      ma tahaksin hullumoodi saada väravavahiks!praegu mängin ma kas kaitses või poolikus, kuid igal võimalikul juhul kipun väravasse.kas keegi ei ole nõus mulle veidike väravavahi saladusi paljastama?oleksin meusikult tänulik!

      sa ei taha väravavahiks saada,usu mind ei taha eriti oma ametit laita,aga annab halvemat positsiooni valida ,eriti seda nüüdses kunstmuruvaimustuses.
      aga kui see on sinu südamesoov,siis edu
      You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'tahaks saada kollkipperiks\'

        Kunstmuru rokib jah sajaga
        308

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'tahaks saada kollkipperiks\'

          Originally posted by mukiii
          sa ei taha väravavahiks saada,usu mind ei taha eriti oma ametit laita,aga annab halvemat positsiooni valida ,eriti seda nüüdses kunstmuruvaimustuses.
          aga kui see on sinu südamesoov,siis edu
          Suurimad tänud.:P
          Pole küll kunagi üheski trennis käinud, aga niisama vutti tagudes saab ikka tihtipeale väravas oldud. Mõni küll ütleb, et on isegi vähe annet antud, aga mine tea. See-eest on ülihea tunne teha mõni suurepärane tõrje- teeb kohe südame soojaks.

          to sirle: jälgi oma südamesoove ja tegutse vastavalt.
          Vaikus

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'tahaks saada kollkipperiks\'

            jah, ega ma eriti enam ei kasva!vanust juba 17...jah, eks võin ju seal väljakul ka ringi siblada, kuid näed sa, vägisi kisub väravasse!
            Devil, ega ma vutti selleks mängi, et keha ilus oleks.ma lihtsalt ARMASTAN jalgpalli!
            jah, ma olen tüdruk, kui keegi vastupidist arvas.
            eks ma vahel, kui aega saan, käin ka Tuleviku meeskonna treeningutel ja jälgin, mida Kert (Tuleviku kollkipper) teeb ja temast on ikka abi ka olnud.Tuleviku noorte meeskonnas on kollkipper Taavi, kes on mulle ka mingil määral eeskuju.
            kui äkki mõni, kes kollkipperi ametist rohkem teab Viljandis elab või kunagi siia kanti satub, siis andke teada.kui mõni päris kollkipper natuke platsil õpetaks, siis oleks see ülimega!:P

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'tahaks saada kollkipperiks\'

              Originally posted by sirle


              kui äkki mõni, kes kollkipperi ametist rohkem teab Viljandis elab või kunagi siia kanti satub, siis andke teada.kui mõni päris kollkipper natuke platsil õpetaks, siis oleks see ülimega!:P
              Oot, kas Vessu vana paksmagu ka veel Viljandis pesitseb? Tema jagaks sulle kindlasti hea meelega oma kogemusi.

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'tahaks saada kollkipperiks\'

                vot, ma ei tea ausalt öeldes Vessust midagi.eelmine aasta mk meistrivõistlusdel nägin teda, kuid rohkem pole temast midagi kuulnud.

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'tahaks saada kollkipperiks\'

                  Eelmine aasta mängis ta igatahes veel Maardu JK-s.

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'tahaks saada kollkipperiks\'

                    Originally posted by sirle


                    jah, ega ma eriti enam ei kasva!vanust juba 17...jah, eks võin ju seal väljakul ka ringi siblada, kuid näed sa, vägisi kisub väravasse!
                    Devil, ega ma vutti selleks mängi, et keha ilus oleks.ma lihtsalt ARMASTAN jalgpalli!
                    jah, ma olen tüdruk, kui keegi vastupidist arvas.
                    eks ma vahel, kui aega saan, käin ka Tuleviku meeskonna treeningutel ja jälgin, mida Kert (Tuleviku kollkipper) teeb ja temast on ikka abi ka olnud.Tuleviku noorte meeskonnas on kollkipper Taavi, kes on mulle ka mingil määral eeskuju.
                    kui äkki mõni, kes kollkipperi ametist rohkem teab Viljandis elab või kunagi siia kanti satub, siis andke teada.kui mõni päris kollkipper natuke platsil õpetaks, siis oleks see ülimega!:P
                    minuteada on viljandi ühendvabariigi naistevõistkonnal täiesti tasemel treener ja ma usun,et kui paluda,siis ta on võimeline õpetama
                    aga viljandis see staadion,kus naised mängivad.......oled sa kindel,et sa tahad seal sooritada hüppeid:P mina tavaliselt ei taha
                    You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'tahaks saada kollkipperiks\'

                      viimane kord kui ma Vessut nägin, siis rääkis ta midagi klubi vahetusest.

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'tahaks saada kollkipperiks\'

                        ega, jah, see kunstmurustaadion ei ole just kõige parem, olen end seal vigaseks kukkunud küll, aga kui midagi paremat pole, siis peab sellega leppima...

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'tahaks saada kollkipperiks\'

                          Mukii, kas sa oled siis meie staadionil mänginud?

                          Kommentaar

                          Working...
                          X