320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kollased ja punased kaardid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Kollased ja punased kaardid\'

    Originally posted by treze


    Nonih, kirjutaks siia siis ka ühe toreda loo...

    Oli taas järjekordne liigamäng FC Mustamäel ning poolajal teenis vastastest üks kollase kaardi mahaniitmise eest. Kõik oli kombes kuni mingi 84 mänguminutini, kui see sama vend sai teise kollase. Imekombel äsja kohtunike paberid kättesaanud niiöelda \'\'kohtunik\'\' otsustas, et mees võib jätkata. Suure protestimise peale vastas vilemees, et mängida on veel 6 minutit, miks ma peaksin ta ära saatma. Ühesõnaga Jalgpalliliit!!! Vaadake, keda te ikka vilistama saadate. Need on need 20 tundi, mis veedetakse Tutki ja Timofejevi juures tarka juttu kuulates. Järgmine päev tullakse vilistama teadmata pooli asju, mida teada on vaja
    Ega sellest kursusest ainuüksi piisa, eriti alguses on vaja pidevalt reegleid üle vaadata ja meelde jätta ja targematelt üle küsida. Kui asja võtta lohakalt, eks siis tulemus olegi selline.
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Kollased ja punased kaardid\'

      ma sain saaliturniiril punase kaardi esimese kollase sain sii kui seisin myyris ja tippisin mõned sammud ette poole ,teine kollane tuli selle eest kuna tõmbasin vastast särgist just sell hetel kui ta oli peaaegiu kindlat väravat löömas. Ma olen saand aasta jooxul ainult yhe kaardi selle samuse punase

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Kollased ja punased kaardid\'

        POle veel jõudnud kaarti saada,aga jalgpalluri karjäär on mul olnd niivõrd lühike et küll mul kah kunagi närvid tõsiselt üles ütlevad ning oma kaardi kätte saan!!

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Kollased ja punased kaardid\'

          kunagi mängisime viiendas liigas rannavärava staadionil fc minevikuga vist fc reaali vastu. igtahes löödi pall üle aia trammiteele, ning keegi lippas sellele loomulikult järgi. tagasi jõudes sai kollase, kuna kohtunik polnud andnud luba väljakule naasta.
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Kollased ja punased kaardid\'

            siis oleks pidanud ju 2 kollast ja punase saama või jõudis kohtunik anda loa väljakult lahkumiseks..

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Kollased ja punased kaardid\'

              Tehke järgi või ostke ära (va. hr. Lineker muidugi) - jalgpalli mänginud 14 aastat vabariiklikest noorteturniiridest ENSV ajal 2. liigani EV ajal, 1 kollane, 0 punast.
              Parim kollane, mida olen näinud - meie dress oli:
              püksid - mustad
              särk - kollane-must
              Väravavaht sai kollase selle pärast, et rohelisel särgil oli paremal küljel purjekujuline puna-must-sinine-kollane muster, mis hõlmas särgi pindalast vaevalt 10%. Aga kohtunik leidis, et särgid olla liiga sarnased

              its sammetaim!!!

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Kollased ja punased kaardid\'

                viimase kollase sain selle eest , et nimetasin kohtunikku lambaks... asja tegi eriti koomiliseks see, et tal kaarti kaasas ei olnud ja ka see , et ma parajasti ise mängus ei osalenud
                299195

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Kollased ja punased kaardid\'

                  minu viimane lähim kollane oli FC Nimeta vastu u.1 minutil aga ma kollast ei saanud kuna kohtunik oli samuti kollase kogemata koju unustanud

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Kollased ja punased kaardid\'

                    Ooperi punane mängust Bulgaaria vastu igati õiglane seljatagant jalgadesse....
                    mõttetu käitumine Ooperi poolt!!! Ooper...
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Kollased ja punased kaardid\'

                      Originally posted by kaitz


                      Ooperi punane mängust Bulgaaria vastu igati õiglane seljatagant jalgadesse....
                      mõttetu käitumine Ooperi poolt!!! Ooper...
                      siiski Oper,geenuis
                      aga nagu mänguajal öedigi: tavaliselt antakse aint kollane ja siis mölisetakse vähe,kui mõtetu oli see kahtlemata
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Kollased ja punased kaardid\'

                        FC Reaal vs Kärdla LM mängus V liigas sellel hooajal juhtus huvitav asi. Meil nimelt väravavaht alati oma veepudelit väravas hoiab. Kohtunik palus selle mängu alguses väljaku kõrvale panna, asetati siis nimetatud ese kohe väravaposti kõrvale. Ühe vastaste nurgalöögi ajal aga meie üks mängija võttis pudeli ja jõi, ise väljakult lahkumata (jalgadega)- tulemuseks kollane. Et nagu lahkus väljakult. Muidu vilistas kohtunik aga täiesti mõistlikult, kuigi oli kohalik (hiidlane) ja selle järgi võis oodata üsna karmi koduvilet.
                        Teine kurioosne lugu meenub eelmisest hooajast, kui muuseas seesama hiidlaste mängul kollase saanud noorsand ühte meie enda meeskonna mängijat sõimas, aga see on igastahes kordi loogilisem kaart kui too esimene.
                        http://www.facebook.com/TallinnaFcReaal

                        Kommentaar

                        Working...
                        X