320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meeldejäävaim mäng jalgpallis läbi aegade

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Meeldejäävaim mäng jalgpallis läbi aegade\'

    Originally posted by mazz


    Originally posted by Juveman


    Originally posted by Robinho


    Originally posted by Totti
    Meelde on jäänud sellised mängud:
    Real Madrid - Roma 0:1 CL 02/03 alagrupi mäng
    Aga see mäng ei jäänudki meelde, kui te kodus 3:1 vastu kotte saite??? Guti bangis ikka korralikult tol õhtul.
    Üldiselt, sa oinas, võiksid oma järjekordse mõttetuse signatuurist ära koristada.

    Üldiselt,sa võiksid ise ka suti tuure alla tõmmata muideks.Ju talle ei jäänud siis meelde Reali võit Roma üle ,vaid Roma võit Reali üle. Ja teema on mängud,mis on jäänud meelde,mitte mis ei ole meelde jäänud.Oma asjatu kisa hoia omale Ja see,mida tegi Guti tol õhtul,ei koti ausalt öeldes siin küll kedagi...
    ja muide-ses mängus oli realil lihcalt sitax õnne ja otsustava värava lõi guti puhtast suluseisust
    Otsustava värava? Sitaks õnne? Naljamees... Esiteks milline see \"otsustav\" värav oli?Kas Reali 3. värav? Kui see värav oleks tulemata jäänd, oleks Valged ju ikka võitnud...niiet seda ei saa otsustavaks lugeda. Ja õnnega polnud seal ka midagi pistmist, Guti lüpsis neid roomalasi nagu ise tahtis...
    It\\\'s always better on holiday...

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Meeldejäävaim mäng jalgpallis läbi aegade\'

      Sa ajad midagi sassi. Guti väravad tolles mängus tulid mõlemad tema enda eeltööst. Esimene oli, kus ta tegi shimmy vasaku jalaga ning paremaga keerutas taganurka. Teine juhtus nii, et jooksis Roma kaitsele peale ja läks paarist mehest mööda ning vasaku jalaga kõmmutas palli posti kõrvale.
      Ja õnne oli muidugi, kuid Roma oli ise ka ikka nõrk.

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Meeldejäävaim mäng jalgpallis läbi aegade\'

        poisid-poisid äkki keeraks natc volume maha, mis?
        izerman@hotmail.com

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Meeldejäävaim mäng jalgpallis läbi aegade\'

          mõlemad ajame veidi segast,mängu skoor millest jutt oli tglt hoopis 3-0,mitte 3-1.mina ajasin mängu segi yle-eelmise aasta 2-1 mänguga,kui kohtunik realile võidu ära tõi.
          seda 3-1 mängu ma tglt i näindki,aga minu teada sis totti ei mängind ja ilma temata ple roma enam yldse sama võistkond.

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Meeldejäävaim mäng jalgpallis läbi aegade\'

            järjekordne parandus-mitte 3-1 vaid 3-0.(se käib näpuvea kohta kirja lõpus)
            nyd on kyll täiesti kindel et mitte keegi peale minu ei saa aru mida ma öelda tahtsin,a vahet ju pole.

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Meeldejäävaim mäng jalgpallis läbi aegade\'

              eesti-holland 2:4
              eesti-venemaa 2:1
              prantsusmaa-itaalia 2:1 em finaalis
              real madrid-leverkusen 2:1 meistrite liiga finaalis(zidane värav oli super

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Meeldejäävaim mäng jalgpallis läbi aegade\'

                Hmm... Newcastle-ManUtd 3-0, 1999-2000 hooajal... Newcastle-Tottenham 7-1 1996-97. Koondise mängudest Eesti-Valgevene 1-0 1996 ja kindlasti Leedu-Eesti 1-2 1999. Suurturniiridelt - Brasiilia-Holland 3-2 1994, Inglismaa-Argentiina 2-2 1998, Rumeenia-Argentiina 3-2 1994. Ja last but not least AC Milan - FC Barcelona 4-0 1994.
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Meeldejäävaim mäng jalgpallis läbi aegade\'

                  Telekast:

                  Middlesbrough - Sunderland 1:1 (võtluslikkus - sunderland mängis suure osa ajast 9 vs 11 ja tuli kaotusseisust välja, pärast seda kui Phillips penalt ei realiseerinud - vist 11 kollast ja 1 punane SAFCil, 7 kollast borol.)
                  Fääri-Saared - Eesti 0:2 (tore lõpp)
                  Norra - Brasiilia 2:1 (tore lõpp)

                  Staadionilt
                  Leedu-Eesti 1:2 (võit, atmosfäär)
                  Eesti:Shotimaa 0:0 (atmosfäär, võitluslikkus)
                  Eesti-Holland 2:4 (kurb lõpp)
                  Eesti -Venemaa 2:1 (tore lõpp)
                  Sunderland -ManU 1:1 (atmosfäär - esimene kord suurel staadionil)
                  Läti - Türgi 1:0 (atmosfäär)
                  memer of Gaskoff fan club

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Meeldejäävaim mäng jalgpallis läbi aegade\'

                    villa-everton 0-0 30. jaanuar 2002
                    esimene villa mäng staadionilt. just brilliant

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'Meeldejäävaim mäng jalgpallis läbi aegade\'

                      mulle on jäänd meelde 99/00 hooaja viimase vooru mäng inglise liigas, kui bradford ja liverpool mängisid.
                      mängu eellugu
                      võidab liverpool, saab 3. koha ja meistrite liigasse.
                      võidab bradford ja jääb liigasse sisse.
                      teatavasti bradford võitis 1:0
                      must päev wimbeldonile ja rõõmus leedsile ja bradfordile.
                      tell your mother, we are hooligans!

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'Meeldejäävaim mäng jalgpallis läbi aegade\'

                        ohoh, hakkame meenutama siis

                        I koht INGLISMAA - SAKSAMAA EM poolfinaal 96.a
                        Ise olin muidugi inglaste poolt ja olin atakile lähedal kui lisaajal pall sakslaste väravajoonega paralleelselt Gazza nina eest läbi libises... aga asi lõppes muidugi penaltiseerias Southgate\'i eksimuse ja Mölleri pommiga lati alla... Tõeline thriller...

                        II koht ManU - Bayern CL finaal 99.a
                        Seekord läks minu jaoks hästi kuna olin ManU poolt... Kuttidel lihtsalt ei tulnud 89 min vältel mitte midagi välja ja siis äkki... Tunnistan, et mina olin seks ajaks juba lootuse kaotanud Aga vapustav mäng!

                        III koht ManU - Arsenal FA Cupi poolfinaal 99.a
                        See oli veel korduskohtumine kuna esimene mäng oli jäänud viiki. Arsenal läks Bergkampi väravast ette, siis Beckham viigistas kauglöögiga. Normaalaja viimasel minutil Arsenalil pennal kuid Schmeichel tõrjub! Ja lisaajal üks maailma läbi aegade ilusaim koll, kui Giggs startis oma väljakupoolelt ja purjetas mööda 5 mehest ja laksis Seamani lati alla 2:1

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'Meeldejäävaim mäng jalgpallis läbi aegade\'

                          1. Eesti - Holland 2-4

                          See oli lihtsalt vapustav mäng... kuid veel vapustavam oleks olnud see siis, kui Eesti oleks suutnud oma eduseisu hoida. Mäletan, et seda mängu tahtsin vaatama minna, aga piletid müüdi kõik väga kiiresti välja ja nii jäigi sinna minemata. Sellest mängust alates olen ma enam-vähem kõikidel Eesti koondiste kodumängudel käinud.

                          2. Inglismaa - Brasiilia 1-2

                          Ronaldinho

                          3. Man U - Real Madrid eelmisel hooajal Meistrite liiga veerandfinaalis(?), tulemus ei tule hetkel meelde aga meenub see, et peale seda mängu kaotasin usu Barthezi.
                          https://r-cold.blogabet.com/

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'Meeldejäävaim mäng jalgpallis läbi aegade\'

                            OT küll,aga real-ManU mängu tulemus oli 3-1 ja korduskohtumine 3-4 (reali poolt vaadatuna).
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'Meeldejäävaim mäng jalgpallis läbi aegade\'

                              no neid mänge mida meenutada on nüüD küll palju a tooks siis mõned välja:

                              1. EESTI - HOLLAND 2:4 kindlasti üks parim mäng mida nähtud
                              2. MANU - BAYERN CL finaal 99.a.
                              3. INTER - ARSENAL 3:0 03.a.
                              “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'Meeldejäävaim mäng jalgpallis läbi aegade\'

                                Hispaania vs. Jugoslaavia 4:3 EM 2000 C-alagrupi viimane voor

                                Kommentaar

                                Working...
                                X