320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pele 125

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Pele 125\'

    Pärast allikatega konsulteerimist - oli jah Zimbabwe kodakondne, mängis jah Liverpoolis, oli kloun ja narkar ... ja vaatamata sellele oma ajastu yks parimaid väravavahte.
    Sorry segaduse tekitamise pärast, aga ma reeglina kommenteerin niisuguseid asju mälule tuginedes ja see nagu teada eksib vahel. Ei usu mina, et k6ik teisedki iga oma väidet enne leksikonist kontrollimas käivad.

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Pele 125\'

      Originally posted by Jaan
      Kolmandaks - see mees oli kloun, kuigi mcnamara parandab mind kindlasti!
      Kusjuures ei paranda, oli jah kloun. Lisaks sellele tihtipeale ka väga hea väravavaht. Kahtlemata oli tema osa Liverpooli suurvõitudes päris suur.
      Ja Amadeus, kallis - kui Brucey kuuleks, et keegi tema ManU väravasse mängima on pannud, võtaks ta tõenäoliselt kaika või midagi muud käepärast ja tuleks sulle kallale. Kuigi raske on muidugi noorel inimesel mõista, et Inglismaal on kunagi valitsenud hoopis teised punasärgid kui need praegused Mäntsesteri ja Londoni luuserid.
      Mis aga puutub Giggsi või Rushi taolistesse - nimekirjast paistab selgelt, et Pele on võtnud aluseks ühe olulise kriteeriumi - edu suurvõistlustel, eelkõige MM-finaalturniiridel. Näiteks belglased van der Elst ja Ceulemans poleks mingil juhul nimekirjas, kui poleks olnud Belgia suurt edu MM-il 1986. Dalglish koos Shotimaaga siiski suurturniiridel mängis, Best on aga lihtsalt liiga suur legend, et teda ignoreerida. Rush ja Giggs peavad aga just oma \"valet\" rahvust süüdistama.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Pele 125\'

        Originally posted by Amadeus

        ... Ei usu mina, et k6ik teisedki iga oma väidet enne leksikonist kontrollimas käivad.
        kuigi peaks..

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Pele 125\'

          Pele nimekiri ja brasiillased ehk kas Pele tahtlikult ignoreerib neid pallivõlureid, kellega koos ta ise omal ajal mängis?
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Pele 125\'

            Checkisin nimekirja üle ja oi imet mitte ühtegi eestlast .Nimekiri on jah ikka puudulik.Aga eks ta ei jaksa sellises vanuses vic ainult jalgpallile ka keskenduda.Aga äramainida oleks võind kindlasti Jasin,Giggs,Jan Kolleri (kuidas keegi arvab),Fabio Cannavaro jne neid nimesi võix tglt nimetada umbes terve päev ,aga siis kokku tuleks umbes Henryfan 300-1000.(kui mina loex)ega ma ei tea mitut meest ma tean.
            sigpic

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Pele 125\'

              Jaan, kas annad ?

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Pele 125\'

                aitäh hea henrifänn, sain ka südamest muheleda üle pika aja (Y)
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Pele 125\'

                  Aga noh Pele enda kohta võix ka öelda ,et ma arvan et Ronaldo on temast parem ,sest sel ajal kui Pele mängis löödi ju ikka kõvasti rohkeim väravaid.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Pele 125\'

                    Originally posted by Henryfan


                    Aga noh Pele enda kohta võix ka öelda ,et ma arvan et Ronaldo on temast parem ,sest sel ajal kui Pele mängis löödi ju ikka kõvasti rohkeim väravaid.
                    Kas sulle ennem sellest purakast ei piisanud? Ole nüüd tubli ja pane oma sutu kinni, kui sealt midagi asjalikku ei tule. Pele on Ronaldole siiski püüdmatus kauguses. Aga seda ainult sellepärast, et Ronaldoga juhtus midagi traagilist. Maailmal jäi nägemata kõigi aegade PARIMA jalgpalluri mäng!

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Pele 125\'

                      kas ronaldol suri ema?? sest ma põlvevigastust küll traagiliseks ei nimetaks. shit happens..

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Pele 125\'

                        Las hendritoetaja räägib kõik südamelt ära... :P
                        It\\\'s always better on holiday...

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Pele 125\'

                          äki aitad teda, sul tuleb see ka päris hästi välja.

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Pele 125\'

                            Originally posted by eston#21


                            kas ronaldol suri ema?? sest ma põlvevigastust küll traagiliseks ei nimetaks. shit happens..
                            See juba sinu isiklik tragöödia! Minu ja paljude teiste jaoks oleks napilt kaduma läinud praeguse aja parim ründaja. Piisav põhjus asja traagikaks nimetada.

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Pele 125\'

                              Minu pea ei võta, mida näevad kõik selles \"hambahaldjas\"... sesmõttes, et tõesti, läks põlv siis läks, pole siin taga nutta midagi, praegu ju elab ja mängib veel(õnneks või õnnetuseks)

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Pele 125\'

                                Originally posted by Robinho

                                See juba sinu isiklik tragöödia! Minu ja paljude teiste jaoks oleks napilt kaduma läinud praeguse aja parim ründaja. Piisav põhjus asja traagikaks nimetada.
                                oleks pidanud rohkem trenni tegema poleks sellist asja juhtunud... ja pirukaid tuleb vähem süüa.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X