320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pele 125

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Pele 125\'

    Originally posted by vanapagan


    Minu pea ei võta, mida näevad kõik selles \"hambahaldjas\"... sesmõttes, et tõesti, läks põlv siis läks, pole siin taga nutta midagi, praegu ju elab ja mängib veel(õnneks või õnnetuseks)
    Loomulik, et ei võta. Sinu pea võtab ainult vingumist jne...
    It\\\'s always better on holiday...

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Pele 125\'

      okok. poisid ärge nüd kakelge.

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Pele 125\'

        Originally posted by Robinho

        Kas sulle ennem sellest purakast ei piisanud? Ole nüüd tubli ja pane oma sutu kinni, kui sealt midagi asjalikku ei tule. Pele on Ronaldole siiski püüdmatus kauguses. Aga seda ainult sellepärast, et Ronaldoga juhtus midagi traagilist. Maailmal jäi nägemata kõigi aegade PARIMA jalgpalluri mäng!
        J.M.K.E. Nagu Pele oleks nautinud vigastustevaba karjääri... Tere hommikust! Henryfani postitus oli väga muhe küll. Jah, here we go... Raimo Aasa huumoriauhind on tagasi!
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Pele 125\'

          nii huvitav et põhjamaadest esindatud ainult taani... rootsist oleks võinud panna ka vähemalt 2 nime Larssoni ja Ravelli. norrast võiks olla ka Solskjaer.

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Pele 125\'

            Originally posted by pesa


            nii huvitav et põhjamaadest esindatud ainult taani... rootsist oleks võinud panna ka vähemalt 2 nime Larssoni ja Ravelli. norrast võiks olla ka Solskjaer.
            Solsjaer ei, Rootsist mõni 94. aasta MM-i täht kindlasti. Ravelli või Brolin näiteks.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Pele 125\'

              brolin kuulub pigem pie 125 hulka..

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Pele 125\'

                Pelet ennast ma küll ei pea mingiks püüdmatuks täheks. Viitsiks Ronaldo tööd teha oleks ta temast ka praegu parem. Aga list jah on nagu ta on... Kiirelt tehtud tõenäoliselt...

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Pele 125\'

                  Originally posted by Aramis


                  Pelet ennast ma küll ei pea mingiks püüdmatuks täheks. Viitsiks Ronaldo tööd teha oleks ta temast ka praegu parem. Aga list jah on nagu ta on... Kiirelt tehtud tõenäoliselt...
                  Nujah, kuigi ma hindan Ronaldot väga kõrgelt, siis kardan, et Pele saavutusteni ta ei jõua. Kuigi mängija oskustelt oli ma arvan Ronaldo enne vigastusi üle Pelest. Barca päevil tegi ta ju peaaegu igas mängus \"Maradonat\", üritades keskjoone juurest palliga liikudes skoorida. Ja paljudel kordadel see Il Fenomenol ka õnnestus. Tänapäeva Ronaldo lööb ka erilisi väravaid, kuid harva. Aga ma olen ikka seisukohal, et kui Ronaldol poleks karjääri lõpetada ähvardavaid vigastusi olnud, oleks ta praeguseks Pelest ja Maradonast kõrgemal kohal!!! Ma olen kindel, et peale seda mõtteavaldust lendavad kohalikud targad mulle kaela, aga kes mul keelab niimoodi arvata? Mul on siiralt kahju, et te Ronaldost täit tõde kas ei mõista, või ei taha mõista. Aga mis siis ikka, mulle piisab teadmisest, et ma ise täit mõnu Ronaldo väravatest tunnen!
                  FORZA IL FENOMENO!!!

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Pele 125\'

                    Originally posted by Robinho
                    Nujah, kuigi ma hindan Ronaldot väga kõrgelt, siis kardan, et Pele saavutusteni ta ei jõua. Kuigi mängija oskustelt oli ma arvan Ronaldo enne vigastusi üle Pelest. Barca päevil tegi ta ju peaaegu igas mängus \"Maradonat\", üritades keskjoone juurest palliga liikudes skoorida. Ja paljudel kordadel see Il Fenomenol ka õnnestus. Tänapäeva Ronaldo lööb ka erilisi väravaid, kuid harva. Aga ma olen ikka seisukohal, et kui Ronaldol poleks karjääri lõpetada ähvardavaid vigastusi olnud, oleks ta praeguseks Pelest ja Maradonast kõrgemal kohal!!! Ma olen kindel, et peale seda mõtteavaldust lendavad kohalikud targad mulle kaela, aga kes mul keelab niimoodi arvata? Mul on siiralt kahju, et te Ronaldost täit tõde kas ei mõista, või ei taha mõista. Aga mis siis ikka, mulle piisab teadmisest, et ma ise täit mõnu Ronaldo väravatest tunnen!
                    FORZA IL FENOMENO!!!
                    Sa vist ei saanud hästi aru mu eelmisest postitusest. Pelel oli ka raskeid vigastusi. Nii jäid näiteks 1962. MM ülilühikeseks. Inglismaal ta vist ei mänginudki tegelikult 1966.a. Et mida ilma nende vigastusteta saavutanud oleks?
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'Pele 125\'

                      kle.. robinho.. Miks sa Ronaldole alati Itaalia keelset ülistuslauseid karjud???

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'Pele 125\'

                        tänapäeval ei ähvarda põlvesideme rebend nüüd küll kellegi noore täku karjääri. lähevad aga ilusti tipatapa ameerika arstide juurde kes kõik korda teeevad. kui ronaldo suudaks võiks ta ilmselt praegugi palli keskjoonelt võtta ja ära teha aga pirukad on oma töö teinud enam pole seda va kiirendust mis enne vanasti

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'Pele 125\'

                          Originally posted by dannar


                          kle.. robinho.. Miks sa Ronaldole alati Itaalia keelset ülistuslauseid karjud???
                          Mis selles valesti on? Ma nagu ei leia siin mingit põhjust nokkimiseks!

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'Pele 125\'

                            Originally posted by eston#21


                            tänapäeval ei ähvarda põlvesideme rebend nüüd küll kellegi noore täku karjääri. lähevad aga ilusti tipatapa ameerika arstide juurde kes kõik korda teeevad. kui ronaldo suudaks võiks ta ilmselt praegugi palli keskjoonelt võtta ja ära teha aga pirukad on oma töö teinud enam pole seda va kiirendust mis enne vanasti
                            Ärgem unustagem, et Ronaldole tehti mitmel korral Itaalia kaitsjate poolt liiga. Siinkohal veelkord \"tänuavaldused\" Lulianole! On ka teada, et R9 põlv ei tööta enam samamoodi nagu enne. Selles mõttes on ta veidike vigane. Aga tema osavõtt mängust ja musta töö tegemine on küll väga väikesed. Ju ta tunnetab, et füüsis pole piisav pidevaks jooksmiseks. Seda enam on muljetavaldavam tema oskus mängus, kus ta konkreetselt saab neli korda palli, lüüa värav! Ja ma kahtlen, et Ronaldo pirukate peal on. Ta meil mcdonni fänn!:P

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'Pele 125\'

                              Originally posted by Jaan
                              Sa vist ei saanud hästi aru mu eelmisest postitusest. Pelel oli ka raskeid vigastusi. Nii jäid näiteks 1962. MM ülilühikeseks. Inglismaal ta vist ei mänginudki tegelikult 1966.a. Et mida ilma nende vigastusteta saavutanud oleks?
                              Jaan, kahjuks ei oska ma eriti Pele teemal kaasa rääkida. Kuid kas ma oletan õigesti, et tema karjäär jätkus peale vigastust samal lainel edasi?

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'Pele 125\'

                                Originally posted by Robinho


                                Originally posted by Jaan
                                Sa vist ei saanud hästi aru mu eelmisest postitusest. Pelel oli ka raskeid vigastusi. Nii jäid näiteks 1962. MM ülilühikeseks. Inglismaal ta vist ei mänginudki tegelikult 1966.a. Et mida ilma nende vigastusteta saavutanud oleks?
                                Jaan, kahjuks ei oska ma eriti Pele teemal kaasa rääkida. Kuid kas ma oletan õigesti, et tema karjäär jätkus peale vigastust samal lainel edasi?

                                Nõrkjutt kahjuks jälle! Pele karjäär jätkus ja Ronaldo karjäär jätkub. Pelet peksti jalgadesse ikka tunduvalt julmemalt arvestades tolleajaseid karistusi(need oli olematult nõrgad, 66 aastal oli Portugalil Brasiilia vastu mängides taktika selline: vigastada Pele ja lasta siis oma imemehel Eusebiol särada- see õnnestus. Pele oli väljas pikki perioode aastate jooksul kunagi ei möödunud tal kaks järjestikust hooaega vigastusteta(tõsiste). Ja lõpetuseks pole mõtet võrrelda tollast ja tänast meditsiini. Kõiki mängijaid on tabanud vigastused--keda vähem, keda rohkem. Keegi ärgu rääkigu vigastustest vabandava faktorina, sest kui sul on tihti vigastusi ei saa sa olla parim!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X