320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

maailmarekord?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'maailmarekord?\'

    Originally posted by sarvik


    Oi loogika kuningas...on ju öeldud, et JALGA õhus hoides, mitte jalgu...mõista mõista mitme jalaga ta siis kõksis??
    Jajah, ma niisama, nalja pärast, küsisin.
    It\\\'s always better on holiday...

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'maailmarekord?\'

      mu enda rekord on v2he 500 alles aga harjutamine teeb meistriks .:P aga nioh ma noor ka alles

      kohe l2hen 6ue ja harjutan seda meistriringi

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'maailmarekord?\'

        ma proovisin ka ükspäev seda meistriringi.sain peani välja ja siis kukkus pall maha:P

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'maailmarekord?\'

          Niisiis kas keegi minu meistriringide rekordit (tervelt 2) ületada ei suuda?
          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'maailmarekord?\'

            minu rekord umbes 10 , ma ei suuda palli õige kohaga tabada.

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'maailmarekord?\'

              Originally posted by h3nr1


              kas keegi teab,mis on maailmarekord kõksimises(kes sooritas selle samuti),ja kui palju te ise suudate kõksida enne kui pall maha tuleb,endal rekordiks 6007,see suvi üritan 10 000 ära teha,aga see saab raske olema,mitte võimatu,aga nu ikkagi.Ja mis võiks olla eesti parim tulemus jalgpalliga kõksimises?
              tänud
              tegin eelmine aasta paljajalu toas 3001, ei viitsinud rohkme teha - arvasin, et kellelgi niikuinii rohkem pole. Hea, et seda foorumit juhtusin lugema.
              minge Kingissepa praami peale

              Kommentaar


                #37
                Vastus teemale \'maailmarekord?\'

                mul rekord 3099, see suvi tegin aga järgmine aasta proovin 5000 ära teha.

                Kommentaar


                  #38
                  Vastus teemale \'maailmarekord?\'

                  Algselt postitas raunoten


                  minu rekord umbes 10 , ma ei suuda palli õige kohaga tabada.
                  Heh, mul 8

                  Kommentaar


                    #39
                    Vastus teemale \'maailmarekord?\'

                    Noorsandid soovitan proovida tõsiseid meistriteoseid, millest ka mängus võib kasu olla. Jutt siis millestki milles Maradonna olla üsna osav olnd. Räägitakse ju, et mida Zidane oskab palliga, oskas Maradona apelsiniga. Nimelt proovige seista penalti joonel visake pall oma ette ja lööge see vastu latti, siis laske pallil teha üks põrge ja uuesti latti ja nii edasi nagu tennisepalli vastu seina. Vot see asi juba on hasartne! Mul vist 2-3 korda järjest on tulnud. Või teine varjant proovige karistusala joonelt mitu korda saate järjest latti palli. Nii olevat Becks oma löögi täpsuse saanud. Vot see võtab juba inimestel karbi lahti, kui ütled vaata latt! ja löödki latti. Edu harjutamisel!
                    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                    Kommentaar


                      #40
                      Vastus teemale \'maailmarekord?\'

                      Sellepärast siis mõni mees mängu jooksul viis korda latti lööbki, kuid väravat ei tule ega tule. :P
                      On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                      I don’t care what you think of me!
                      Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                      Kommentaar


                        #41
                        Vastus teemale \'maailmarekord?\'

                        Nikefootballi mingis videos peksab Ronaldinho mingi 4 korda latti, ilma, et pall maad puudutaks.

                        Kommentaar


                          #42
                          Vastus teemale \'maailmarekord?\'

                          Algselt postitas Valts


                          Nikefootballi mingis videos peksab Ronaldinho mingi 4 korda latti, ilma, et pall maad puudutaks.
                          niipalju kui mina aru sain on tegu montaaziga nagu lebroni videos
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            #43
                            Vastus teemale \'maailmarekord?\'

                            Algselt postitas Valts


                            Nikefootballi mingis videos peksab Ronaldinho mingi 4 korda latti, ilma, et pall maad puudutaks.
                            Teeme ikka reaalsusel ja fantaasial vahet eks.
                            \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                            Kommentaar


                              #44
                              Vastus teemale \'maailmarekord?\'

                              Algselt postitas greenday


                              Noorsandid soovitan proovida tõsiseid meistriteoseid, millest ka mängus võib kasu olla. Jutt siis millestki milles Maradonna olla üsna osav olnd. Räägitakse ju, et mida Zidane oskab palliga, oskas Maradona apelsiniga. Nimelt proovige seista penalti joonel visake pall oma ette ja lööge see vastu latti, siis laske pallil teha üks põrge ja uuesti latti ja nii edasi nagu tennisepalli vastu seina. Vot see asi juba on hasartne! Mul vist 2-3 korda järjest on tulnud. Või teine varjant proovige karistusala joonelt mitu korda saate järjest latti palli. Nii olevat Becks oma löögi täpsuse saanud. Vot see võtab juba inimestel karbi lahti, kui ütled vaata latt! ja löödki latti. Edu harjutamisel!
                              Vanasti sai sellist toredat mängu mängitud nagu 300,latt andis 100 punkti,post 50,puhtalt sisse 25,tõrjest 10 või 15,ristnurk 300 ja nurgalöögi järgsest mängus 45.Väga palju meeskondade ja mängijate pilte sai võidetud ja maha mängitud.
                              Latti löögid olid väga väga jala sees siis
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                #45
                                Vastus teemale \'maailmarekord?\'

                                Ega selle nimi ikka tonn pole?ehk 1000

                                Kommentaar

                                Working...
                                X