320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    keeleteadlased, kas dimitri ja dimitrijev on korrektselt öeldud?

    Kommentaar


      Kuuse Lemps ja Gert Kallaste..
      Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

      Kommentaar


        Algselt postitas norsk Vaata postitust
        Kuuse Lemps ja Gert Kallaste..
        Ikka juhtub :P
        hea,et polnd Risto

        Kommentaar


          Kes see ETV-s neid online-intervjuusid teeb?

          Vaatan hetkel intekat Ksenija Baltaga. Väga mage stiil. Kõiketeadav isalik pugev ninnu-nännu kaasa kaagutamine. Meenub paratamatult Vahur Kersna saatest "Täna õhtul". Olen tegelikult ETV online-intekate madalat taset juba varemgi täheldanud. Usutlus Igor Prinsiga oli ka pehmelt öeldes piinlik, muidugi olid viimase vastused ka äraütlemata magedad.

          Ei mõista, kuidas saab ERR endale nii madalat taset lubada.

          Kommentaar


            See on küll väga tore uudis: ETV kannab juunis üle Konföderatsiooni karika otsustavad mängud

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Eelmisel Konfrontatsioonikarikal näidati ka ju. Parajasti esines Tallinnas White Stripes, kui finaali näidati. Mina seetõttu ei näinud finaali, sest White Stripes on parem kui jalgpall.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Kellele tore, kellele mitte. Mul ETV 2 puudub. Eks tuleb seda taaskord sakslaste riigitelevisioonist jälgida, kui nood muidugi seekord ülekannavad.

                Kommentaar


                  Sommid (elik Yle kanalid) lubasid niisamuti turniiri üle kanda.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Epic Vaata postitust
                    Kellele tore, kellele mitte. Mul ETV 2 puudub. Eks tuleb seda taaskord sakslaste riigitelevisioonist jälgida, kui nood muidugi seekord ülekannavad.
                    ETV 2 näitab? Ma sain artiklist aru ,et ikka ETV põhikanal näitab...

                    Kommentaar


                      Kaljuveer: "Nende vendade isa on ju tegelikult b/pask."

                      Kõlas hästi
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Kalkun siiski.

                        Kommentaar


                          mine ütle seda nalja baskile, vaata mis juhtub sitemal juhul saad ETA kaela..võib olla lõhkevad pommid koduukse ees
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            "Portugal tuleb siia nelja pärapävapärapäva päeva pärast."

                            Marko on juba erutunud.

                            Kommentaar


                              Sarap: "Üritas sellist pehmet oma mehe taha lükata..."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lenc Vaata postitust
                                Sarap: "Üritas sellist pehmet oma mehe taha lükata..."
                                Hääled ja tujud olid neil täna kuidagi longus
                                Hea et nood ise magama seal ekraani taga ei jäänud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X