320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Meie kõikide unistus on täitunud! Levadia - Gala mängu kommentaatorid on Marko Kaljuveer ja Kristjan Kalkun. ETV FTW!!!

    Kommentaar


      Algselt postitas Shermann Vaata postitust
      Meie kõikide unistus on täitunud! Levadia - Gala mängu kommentaatorid on Marko Kaljuveer ja Kristjan Kalkun. ETV FTW!!!
      Ma eriti ei usu seda. Loodetavasti Kalkun ja mõni asjamees.

      Kommentaar


        Ma eile õhtul teletekstist lugesin.

        Kommentaar


          Algselt postitas Shermann Vaata postitust
          Ma eile õhtul teletekstist lugesin.
          Looda parimat, aga varem tõesti nii pole olnud. Kalkun kindlasti kommenteerib.

          Kommentaar


            Vaevalt, et nüüd Kaljuveer viitsib sinna ronida, kui tegu on enamvähem mõttetu mänguga.

            Kommentaar


              aga mille jaoks on puldil MUTE nupp

              Kommentaar


                Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                aga mille jaoks on puldil MUTE nupp
                See pole just eriline lahendus.

                Muide, Osila kohta ei tahaks väga halvasti nüüd öelda, kuna ta on teistest peajagu parem, aga jookse ei saa nii kommenteerida, nagu ta kommenteerib. Ta justkui näeks pilti 5 sekundit televaatajatest hiljem.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Rein Soku puhul on kohe näha jutust et tunneb kergejõustikku väga hästi, eriti hästi oli täna seda arusaada kui ta odaviskes lätlase(vasilevskise vist) viset natuke kommenteeris
                  www.netsoccer2.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainer44 Vaata postitust
                    Rein Soku puhul on kohe näha jutust et tunneb kergejõustikku väga hästi, eriti hästi oli täna seda arusaada kui ta odaviskes lätlase(vasilevskise vist) viset natuke kommenteeris
                    Jep, kui Sokule anda ka hea pilt, mida kommenteerida, siis teda kuulaks hea meelega. Praegu ta kipub tulemused enne pildi nägemist ära ütlema.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Osila kohta ei tahaks väga halvasti nüüd öelda, ... Ta justkui näeks pilti 5 sekundit televaatajatest hiljem.
                      Seega tundub, et ma pole ainuke kes nii arvab, eile vaatasin enne ETV-l ülekande algust Eurosporti ja lülitasin seejärel ETV peale.. veidi aega mõtlesin, et midagi on valesti ja sain aru - kommentaator on nii aeglase rahulikuning uinutava häälega, et pildi jälgimine oli tublisiti kehvem, kui Eurospordist, samas jätsin ETV peale, sest sealt oli lootus omade tulemusi teada saada.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Lavilleniil (omastavas käändes) on vaid 174 cm pikk, saime just teada etv-st.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Huvitav oli see,et kui ma YLE 2 pealt vaatasin ja nägin kuidas prantslane 3ndal katsel kõrguse üle sai ja paar sekundit hiljem ETV peal teavitas Rein Sokk mind sellest ,et prantslane on just oma teise katse maha ajanud.
                          Giggs will tear you appart.

                          Kommentaar


                            Mulle ei meeldinud see kui maratonis liidreid näitas, siis Säärits korrutas nende nimesi jälle koguaeg.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                              Mulle ei meeldinud see kui maratonis liidreid näitas, siis Säärits korrutas nende nimesi jälle.
                              Täna kandis maratoni kah ylE?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                                Täna kandis maratoni kah ylE?
                                Peab leppima mida näeb.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X