320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma muidu pean Karuksist lugu aga täna komenteeris Tartu Maratoni küll nagu matust.

    Kommentaar


      Ma küll ülekannet ei vaadanud, aga Karuks lubas "Vabariigi kodanikes", et kommenteerib seda tugitoolis istuvate potensiaalsete rahvasportlaste jaoks inspireerivalt ja suusarajale vedavalt.

      Kommentaar


        Kas see vanamees, kes koos Kuuse Lempsuga kommenteerib suuska, võiks ära koju tulla? Just oli selline lause:"Praktiliselt vastu mäge tuleb mees mäest üles". Üleüldse tundub et ta ei mäleta poole lause peale jõudes mida ta öelda tahtis.

        Kommentaar


          Algselt postitas alx Vaata postitust
          Kas see vanamees, kes koos Kuuse Lempsuga kommenteerib suuska, võiks ära koju tulla? Just oli selline lause:"Praktiliselt vastu mäge tuleb mees mäest üles". Üleüldse tundub et ta ei mäleta poole lause peale jõudes mida ta öelda tahtis.
          See vana peaks Tallinna stuudios passima aga väga valus on kuulata neid mõlemaid.
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Algselt postitas alx Vaata postitust
            Kas see vanamees, kes koos Kuuse Lempsuga kommenteerib suuska, võiks ära koju tulla? Just oli selline lause:"Praktiliselt vastu mäge tuleb mees mäest üles". Üleüldse tundub et ta ei mäleta poole lause peale jõudes mida ta öelda tahtis.
            See vanahärra on Kaarel Zilmer. Tuleb tunnistada ,et ka minu jaoks on tema kommentaar tiba häiriv. Nad kipuvad Kuusega üksteisele vahele koguaeg rääkima ja härra Zilmer kipub päris tihti võistluses ette kiirustama, nagu täna, kui ta meeste meeskonndasprindi viimase vahetuses poole peal juba pani Teichamannile kulla kaela. Huvitav, et Tiit Pekk pole sellel hooajal eriti Kommenteerinud. Ühel MK etapil olen ma vaid teda kuulnud.

            Kommentaar


              Arne Sirel on vist praegu teravaim/lahedaim pliiats ETV suusaülekannete abikommentaatorite karbis.

              Kommentaar


                Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                Arne Sirel on vist praegu teravaim/lahedaim pliiats ETV suusaülekannete abikommentaatorite karbis.
                Täiesti nõus. Hea oli suusavahetusega sõitu kuulata, ja kui tihtipeale on Eurospordi pealt just halva kommentaari pärast vaadatud, siis suusavahetust vaatasin ETV-st.

                Kommentaar


                  Pekk vist ikka Swedpankis tööl ja FIS-i mingi delegaat ka veel
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    Kaljuveerist kehvemat ei ole... Isegi Zilmer on kuulatavam... Eile intervjuusid tehes tundus mulle, et Kajuveer ei olenud kaine... Masendav igatahes! Kas siis tõesti keegi ei suuda err'ist aru saada, kui kehva see mees on... Las ajab asju, sellega saab vist hakkama, aga nigu suu lahti teeb hakkab sulaselget "sitta voolama"... Siin ei ole asi alas isegi, Säärits on iluusiutmise kohalt päris hea, aga Kaljuveerel ei ole mitte ainsamatki ala, mida Ta valdaks, ja isegi kui valdab, siis ma ei tea, kas ebakindlus või olematu lühimälu vormivad selle nii pildis kui helis täielikuks kräpiks... Kohutavalt kehv!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Huvitav, et Tiit Pekk pole sellel hooajal eriti Kommenteerinud.
                      Ju ta treenis Tartu Maratoniks. Mulle tundus, et ta vilksatas kaamera eest läbi ja päris heal kohal ka veel.
                      AILTON

                      Kommentaar


                        ..minuarust on ainuke kommentaator OM-il kelle jutt närvidele ei käi - Kalkuni Kristjan. Aga see on minu arvamus.
                        RummaBastards!

                        Kommentaar


                          Mulle käib täiega pinda hokikommentaar. Ma teiste alade puhul pole seda tähele pannud, aga Kalkuni kommentaar jõuab mingi sekund poolteist varem raisk. Muidugi see pole tema süü, aga ega ei viska siibrisse küll kui vend karjub värav, aga pildis lööb alles peale. Sildre näeb pilti ka hilinemisega, ta on vähemalt sünkroonis. Ju see kommentaar hilineb meie pildiga võrreldes ehk muude alade puhul ka, aga kuna hoki on nii kiire mäng, siis ma olen suht loobunud Eesti kanalitelt selle vaatamisest.

                          Kommentaar


                            Kaljuveer ei taha mitte kuidagi Aderile sõna anda.Millisel alal Kaljuveer üldse kodus on?kui üldse selline ala olemas on.ehk suudab malet ja kabet kommenteerida
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                              Kaljuveer ei taha mitte kuidagi Aderile sõna anda.Millisel alal Kaljuveer üldse kodus on?kui üldse selline ala olemas on.ehk suudab malet ja kabet kommenteerida
                              Sellist ala, kus saaks koguaeg statistikat ette lugeda.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Sellist ala, kus saaks koguaeg statistikat ette lugeda.
                                siis peaks ta statistikaametisse tööle minema.aga seal puudub jälle liikuv pilt
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X