320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
    Arne Sirel on vist praegu teravaim/lahedaim pliiats ETV suusaülekannete abikommentaatorite karbis.
    Täiesti nõus. Hea oli suusavahetusega sõitu kuulata, ja kui tihtipeale on Eurospordi pealt just halva kommentaari pärast vaadatud, siis suusavahetust vaatasin ETV-st.

    Kommentaar


      Pekk vist ikka Swedpankis tööl ja FIS-i mingi delegaat ka veel
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Kaljuveerist kehvemat ei ole... Isegi Zilmer on kuulatavam... Eile intervjuusid tehes tundus mulle, et Kajuveer ei olenud kaine... Masendav igatahes! Kas siis tõesti keegi ei suuda err'ist aru saada, kui kehva see mees on... Las ajab asju, sellega saab vist hakkama, aga nigu suu lahti teeb hakkab sulaselget "sitta voolama"... Siin ei ole asi alas isegi, Säärits on iluusiutmise kohalt päris hea, aga Kaljuveerel ei ole mitte ainsamatki ala, mida Ta valdaks, ja isegi kui valdab, siis ma ei tea, kas ebakindlus või olematu lühimälu vormivad selle nii pildis kui helis täielikuks kräpiks... Kohutavalt kehv!

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Huvitav, et Tiit Pekk pole sellel hooajal eriti Kommenteerinud.
          Ju ta treenis Tartu Maratoniks. Mulle tundus, et ta vilksatas kaamera eest läbi ja päris heal kohal ka veel.
          AILTON

          Kommentaar


            ..minuarust on ainuke kommentaator OM-il kelle jutt närvidele ei käi - Kalkuni Kristjan. Aga see on minu arvamus.
            RummaBastards!

            Kommentaar


              Mulle käib täiega pinda hokikommentaar. Ma teiste alade puhul pole seda tähele pannud, aga Kalkuni kommentaar jõuab mingi sekund poolteist varem raisk. Muidugi see pole tema süü, aga ega ei viska siibrisse küll kui vend karjub värav, aga pildis lööb alles peale. Sildre näeb pilti ka hilinemisega, ta on vähemalt sünkroonis. Ju see kommentaar hilineb meie pildiga võrreldes ehk muude alade puhul ka, aga kuna hoki on nii kiire mäng, siis ma olen suht loobunud Eesti kanalitelt selle vaatamisest.

              Kommentaar


                Kaljuveer ei taha mitte kuidagi Aderile sõna anda.Millisel alal Kaljuveer üldse kodus on?kui üldse selline ala olemas on.ehk suudab malet ja kabet kommenteerida
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  Kaljuveer ei taha mitte kuidagi Aderile sõna anda.Millisel alal Kaljuveer üldse kodus on?kui üldse selline ala olemas on.ehk suudab malet ja kabet kommenteerida
                  Sellist ala, kus saaks koguaeg statistikat ette lugeda.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Sellist ala, kus saaks koguaeg statistikat ette lugeda.
                    siis peaks ta statistikaametisse tööle minema.aga seal puudub jälle liikuv pilt
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      tennis, ralli ja ülla-ülla jalgpall on ta enda sõnul tema lemmikaladeks... Jumal tänatud, et ETV seda esimest peaaegu üldse ei näita ja need üks-kaks fedcupi ülekannet aastas saab välisjõududega ära teha.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jansa Vaata postitust
                        ..minuarust on ainuke kommentaator OM-il kelle jutt närvidele ei käi - Kalkuni Kristjan. Aga see on minu arvamus.
                        Samas minule küll käib. Võib-olla on asi ETV setupis, aga see, kuidas ta alatasa külaliskommentaatoritel peaaegu üldse rääkida ei lase, on minu jaoks väga häiriv. Vahel kipub ta seda tegema üht mõtet järjepanu ümber sõnastades ja see muudab asja eriti nõmedaks.

                        Aga mis Kuuse-Lempsi puutub, siis hoolimata kõikidest ta vigadest ja heietamistest, on minul selle mehe vastu aastatega kõvasti respekti kogunenud ja ilma temata ma suusaülekandeid ette ei kujutakski.
                        20 LEGEND

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          tennis, ralli ja ülla-ülla jalgpall on ta enda sõnul tema lemmikaladeks... Jumal tänatud, et ETV seda esimest peaaegu üldse ei näita ja need üks-kaks fedcupi ülekannet aastas saab välisjõududega ära teha.
                          Aga olümpial oli ta tenniseülekannete puldis kohal ja hakkas sellist statistikat ette lugema, et suu jäi lahti...

                          Kommentaar


                            see kohalik ekspert une-mati, kes koos osilaga mäesuuska kommib, suudaks ka amfilaksu all oleva orava magama rääkida. täiesti kohutav.

                            e: fakk raisk, mind ei huvita, kas raskus on suuskade esimestel või tagumistel otstel.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                              see kohalik ekspert une-mati, kes koos osilaga mäesuuska kommib, suudaks ka amfilaksu all oleva orava magama rääkida. täiesti kohutav.

                              e: fakk raisk, mind ei huvita, kas raskus on suuskade esimestel või tagumistel otstel.
                              Täpselt nii. See sell ületab oma juhmi uimasusega isegi legendaarse Tarvo Villomanni. Aga noh, ega mäesuusatamises abikommentaatorite puhul suurt valikut vist pole ka.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                                see kohalik ekspert une-mati, kes koos osilaga mäesuuska kommib, suudaks ka amfilaksu all oleva orava magama rääkida. täiesti kohutav.

                                e: fakk raisk, mind ei huvita, kas raskus on suuskade esimestel või tagumistel otstel.
                                Ta räägib täpselt sama tempokalt nagu meie mäesuusataja mäest alla kulgeb
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X