320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Toho pele , täna sündis vist mingi pühadeime või oli see aprillinali aga AK-pühendas Eesti naiste jalgpallikoondisele terve pika lõigu.
    Sääriku mutt isiklikult võttis sõna.
    FCF Forever

    Kommentaar


      neiu säärik oli ju siis kui ta noor ja ilus oli korvpallur
      Invest In Africa

      Kommentaar


        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
        Toho pele , täna sündis vist mingi pühadeime või oli see aprillinali aga AK-pühendas Eesti naiste jalgpallikoondisele terve pika lõigu.
        Sääriku mutt isiklikult võttis sõna.
        Ju siis oli lihtsalt Sääritsa vahetus. Kuna aga iluuisutamises ja naiste kossus midagi parajasti ei toimunud, tuli lihtsalt mingi naiste spordi teemaline klipp teha.

        Kommentaar


          säärik säärikuiks,aga minu elu elamus oli kui even tudeberg kommenteeris kunagi Merepiiga nimelisi iluvõimlemisvõistlusi a la stiilis kurikad läksid lendu....
          Invest In Africa

          Kommentaar


            http://sport.err.ee/index.php?06107694 no ehk on miskit huvitavat ka.

            Kommentaar


              ETV kannab jalgpalli MM-finaalturniirilt üle 56 kohtumist

              Kommentaar


                Esimest korda, kui tavapärased uudisteminutid on huvitavad. Hea töö!

                Kommentaar


                  Tahtsin öelda, et ilmselt on asi selles, et keegi ei tea Poolast mitte sittagi, aga siis tuli meelde, et sa oled isegi mingi kraadi poole püüelnud Rzeczpospolita ja muude ajalooliste kohtade tundmisel.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                    Tahtsin öelda, et ilmselt on asi selles, et keegi ei tea Poolast mitte sittagi, aga siis tuli meelde, et sa oled isegi mingi kraadi poole püüelnud Rzeczpospolita ja muude ajalooliste kohtade tundmisel.
                    Ma pidasin silmas spordiuudiseid.

                    Kommentaar


                      Kes see neid vaatab.

                      www.soccernet.ee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                        Kes see neid vaatab.
                        Noh, siis oled sa erand 200000 spordisõbra hulgast.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                          Noh, siis oled sa erand 200000 spordisõbra hulgast.
                          Ta elab omas, soccerneti maailmas. Näiteks madalamate liigadega on nad alles eelmises aastas.

                          Kommentaar


                            Tiisleri fraas, et väljak on ka juba erutusest märg, oli naljakas minuarust...Aga võibolla polnud ka. Mulle meeldis.

                            Kommentaar


                              Kas on teada kes hakkavad MMi kommenteerima? Siis teaks kas vaadata ETV pealt või valida parem kanal vaatamiseks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas estsoccer Vaata postitust
                                Kas on teada kes hakkavad MMi kommenteerima? Siis teaks kas vaadata ETV pealt või valida parem kanal vaatamiseks.
                                vist on teada. üllatusi on ja selliseid mida te ehk oodata ei oskaks aga eks antakse teada kui õige aeg käes, mina kahjuks siinkohal nimede avaldaja ei ole, liiatigi pole lõplikult kindlat infot mul.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X