320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Meeldiv on see, et ETV kommentaatorid kasutavad väljendit: karistusalasse, mitte karistusalla, nagu soccernetist võrsunud kommentaatorid viasatis kasutavad.
    Mine *****.

    Kommentaar


      Algselt postitas dannar Vaata postitust
      Kuuse on siiani parim. Tõsiselt.
      Tasuks suusapublikule peaks Sarap koos kuusega nüüd Otepää MK- etappi kommenteerima. Protsente võiks ta muidugi Selveri hapukoore leti ees arvestada
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Kuuse: mängu tuleb 4-aastane Holden

        Kommentaar


          palun keegi võtke midagi ette selle keskmäestiku laagri mehega!

          Kommentaar


            Õu rahvas .. te seda ei märganud et Kuuse-Sarap ajasid alguses meeskonnad segi. (arvasid et rohelises on Alžeeria.) D



            Algselt postitas dannar Vaata postitust
            Kuuse on siiani parim. Tõsiselt.
            Nõus

            Kommentaar


              "Inimene harjub kõigega, isegi naisega" -- Lemps.

              Kommentaar


                Miks Sarap ütles, et väravavahi väljalöögil on suluseis võimatu? Minu arust ei ole ju.

                Kommentaar


                  Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
                  Miks Sarap ütles, et väravavahi väljalöögil on suluseis võimatu? Minu arust ei ole ju.
                  Sinu arust ei pruugi olla, aga reeglites on näed niimoodi kirjas. Otse väravalöögist, audisisseviskest või nurgalöögist palli saades suluseisu ei ole.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                    palun keegi võtke midagi ette selle keskmäestiku laagri mehega!
                    Mis tal viga on? Lemps on praeguseni väga hästi hakkama saanud.

                    Kommentaar


                      sitta need kommentaatorid, need pole pinda käinud. Aga tänased stuudiokülalised Alg - Slo mängus olid kohutavalt ebameeldivad minu jaoks. Ei oska öelda milles asi, aga esimesest sekundist hakkas jubedalt vastu. Hullem kui meie foorumi dünaamiline duo Budukas & Celtic (NB! nimed muudetud).

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        sitta need kommentaatorid, need pole pinda käinud. Aga tänased stuudiokülalised Alg - Slo mängus olid kohutavalt ebameeldivad minu jaoks. Ei oska öelda milles asi, aga esimesest sekundist hakkas jubedalt vastu. Hullem kui meie foorumi dünaamiline duo Budukas & Celtic (NB! nimed muudetud).
                        Tore teada. Ei tea milles asi, aga su jutt hakkas esimesest sekundist vastu. Läbi ei lugenud, sest vastu hakkas, noh.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Kuuse Lemps ajas niivõrd naerma.


                          Ja peaaegu KÕIKIDE kommentaatorite hääldamisoskus on nullilähedane. Häbi.
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JanK Vaata postitust
                            Ja peaaegu KÕIKIDE kommentaatorite hääldamisoskus on nullilähedane. Häbi.
                            Kahtlane. Ma olen praeguseni kõik mängud ära näinud ja pole küll midagi drastilist märganud, et peaaegu kõikide kommentaatorite hääldamisoskust nullilähedaseks saaks lugeda. Ehk tood mõned näited?

                            Kommentaar


                              Suaaarez. Lazoovic. Crõutšhh. Lampard.

                              Igast Richard Greenid jne.
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                Algselt postitas allarn Vaata postitust
                                Kahtlane. Ma olen praeguseni kõik mängud ära näinud ja pole küll midagi drastilist märganud, et peaaegu kõikide kommentaatorite hääldamisoskust nullilähedaseks saaks lugeda. Ehk tood mõned näited?
                                No hispaania ja prantsuse nimesid muidugi kohati vähe valesti hääldatakse aga see pole mingi Eesti eripära. Mäletame kõik kuidas näiteks Poomi nime inglise kommentaatorid hääldasid. Samas, muidugi kena oleks, kui nt. enne Prantsuse koondise mängu mõnele prantsuse keele oskajale helistada ja ruttu nimed üle käia - ei võta ju palju aega ja vaeva.
                                Mis Kuusesse puutub, siis torkab silma, et erinevalt Tiislerist pole ta viitsinud kodutööd teha - kuna ta pole mängijate asetust platsil endale selgeks teinud, ei oska ta ka öelda, kes parajasti palli valdab, söödab jne. Tänases mängus suutis ta seda vaid siis kui mängija number või laua nimi oli selgelt ekraanil näha. Samas Tiisler nö. tundis mehed hästi ära, justkui jälgiks igapäevaselt LAVi ja Mehhiko koondise tegemisi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X