320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Sinu arust ei pruugi olla, aga reeglites on näed niimoodi kirjas. Otse väravalöögist, audisisseviskest või nurgalöögist palli saades suluseisu ei ole.
    Ossa rsk, ise 10 aastat vutti mänginud ja ei teagi seda, aitäh

    Kommentaar


      Kommentaatorite tegutesemine annab soovida!

      Võiks Järvela ETVs olla!

      Kommentaar


        muidugi see penalti olukord
        kas tüübid üldse mängu jälgivad?
        oli selgelt näha kätt, tüübid on vait. paar sekki läheb mööda, ning siis "oi, käsi"
        tra vaadake mängu, mitte üksteist
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Algselt postitas rauninho Vaata postitust
          Kommentaatorite tegutesemine annab soovida!

          Võiks Järvela ETVs olla!
          Miks kõigile see Järvela meeldib? Kas see, et ta karjub teeb temast parema kommentaatori kui teised?

          Kommentaar


            Algselt postitas rauninho Vaata postitust
            Kommentaatorite tegutesemine annab soovida!
            võiks kokku leppida, et kriitika on konstruktiivne, et ehk kui rahul ei ole, siis ütle kah miks ei ole. lihtsalt lahmida pole mõtet oleks ma näiteks kommentaator, siis mis ma sellise seisukohaga peale võiksin hakata?

            Kommentaar


              Ja eesti keeles pole olemas väljendit "annab soovida", vaid on "jätab soovida". Pinnud, palgid, eks ole.


              Algselt postitas JanK Vaata postitust
              Suaaarez.
              ma huvi pärast - mismoodi seda siis sinu arvates hääldama peaks?
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Tiisler ikka päris hea ja egas sellel Hr.pool elu suluseisus ka kehvem ei ole.teisi kahjuks ei ole kuulnud kuna ,etv levis oleme harva.hetkel siis teile terviseid hiiumaa rannikult
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Tiisler: "Brett Holman, Raku klubikaaslane Hollandis"

                  Kommentaar


                    Samas paberi selle infoga võiks keegi nende meeskondade järgmiste mängude ajaks siiski kommentaatoriboksi seinale kleepida, et väravavahid on tegelt Neuer ja Schwarzer, mitte Neuner ja Schwarz.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Kas mitte Suareez?
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        no jah ja mehed läksid pidevalt sassi taas, küll oli podolski schweini ja siis tagatipuks mängis juba holland austraalia eest. nagu mehiko eest mängis hispaania ju siin varasemalt. aga siiski ma ei nurise, zelinski ja tiisler on hea paar.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JanK Vaata postitust
                          Kas mitte Suareez?
                          no vot täpselt, ei ole. rõhk on a peal.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JanK Vaata postitust
                            Kas mitte Suareez?
                            ei

                            Tiisler: "Brett Holman, Raku klubikaaslane Hollandis"
                            mis sellega on?
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              sitta need kommentaatorid, need pole pinda käinud. Aga tänased stuudiokülalised Alg - Slo mängus olid kohutavalt ebameeldivad minu jaoks. Ei oska öelda milles asi, aga esimesest sekundist hakkas jubedalt vastu. Hullem kui meie foorumi dünaamiline duo Budukas & Celtic (NB! nimed muudetud).
                              Täiesti nõus. Hakkasid kohe maha tegema mingi et täiesti mõtetu mäng ja kahjuks mängivad MMil ka sellised meeskonnad. Ja siis sellised "ah siit ei tule mingit top 5 sündmust" stiilis jutud.


                              Algselt postitas JanK Vaata postitust
                              Ja peaaegu KÕIKIDE kommentaatorite hääldamisoskus on nullilähedane. Häbi.
                              Tuleb meelde üks näide Tiislerilt, kus ütles mitu korda Fulhami kohta Fulam .

                              Kommentaar


                                Algselt postitas TheGunner Vaata postitust
                                Tuleb meelde üks näide Tiislerilt, kus ütles mitu korda Fulhami kohta Fulam .
                                ja mis sa arvad kuidas korrektne on? kuidas hääldatakse sellist klubi/linna nagu Reading? tead?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X