320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Igaühel oma maitse. Mulle Zelinksi-Tiisler paar meeldib, samas Kuuse võib rahulikult suusatamist kommenteerida. Kuusk võik kommida

    Kommentaar


      Di Maria tahab korealase jalgevahelt sööta, aga liiga kitsas jalgevahe korealasel.

      NO KUSKOHAST SELLISED VÄLJENDID?
      slimm.ee

      Kommentaar


        Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
        Nojah, Zelinski Argetiina poolt.
        See ei tähenda, et iga Argentiina värava peale peab kõlama mingi haiglane joig.

        Kommentaar


          Algselt postitas lest68 Vaata postitust
          See ei tähenda, et iga Argentiina värava peale peab kõlama mingi haiglane joig.
          Iga värava puhul võiks kõlada üks korralik Velbaumi joig. Siis lülitaks vahepeal ETV peale ka.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Kui Korea värava lõi, siis ei olnud mingit joigu, vaid hädine "noojahhh..."
            Newton Heath 1878

            Kommentaar


              Kas alguses mitte ei öeldud,et Zelinski on argentiina poolt ja Tiisler(onssee?) siis Lõuna-Korea poolt

              Kommentaar


                Täitsa perses mis vennad stuudios. Nagu kristen viikmäe vanaema ja lauri leesi.

                Kommentaar


                  ETV inimesed võiksid siit paar hädaldajat ennast stuudiosse kutsuda.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                    Kas alguses mitte ei öeldud,et Zelinski on argentiina poolt ja Tiisler(onssee?) siis Lõuna-Korea poolt
                    kusjuures Jorh ütles kohe alguses ära, et asi aus oleks, et tema on Argentina poolt, mispeale Tiisler ütles, et seekord siis teeme nii, et mina olen Lõuna-Korea poolt ja näis mis välja tuleb.

                    Kommentaar


                      kui argentiina 3 värava lõi karjus zelinski värav ,värav ,värav. Mu ema ütles selle peale kes see teismeline kukk seal karjub.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Turban Vaata postitust
                        kui argentiina 3 värava lõi karjus zelinski värav ,värav ,värav. Mu ema ütles selle peale kes see teismeline kukk seal karjub.
                        Vahva ja verbaalselt tugev ema sul. A mis sa siis vastasid?
                        Kallis ema, see mees kes karjub seal kui kukk on Eesti koondise läbi aegade edukuselt teine väravakütt? Või mis oli su vastus?
                        Algselt postitas alehis
                        "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                        Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                        Kommentaar


                          mida te vingute koguaeg rsk
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                            Vahva ja verbaalselt tugev ema sul. A mis sa siis vastasid?
                            Kallis ema, see mees kes karjub seal kui kukk on Eesti koondise läbi aegade edukuselt teine väravakütt? Või mis oli su vastus?
                            Ma lihtsalt ütlesin see on zelinski.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                              mida te vingute koguaeg rsk
                              Mina leian ka, et mida on vinguda. Me peame olema rahul, et ETV toob meile kõik need mängud otseülekandes koju kätte. Alati saate ju hääle televiisoril maha keerata ja panna oma arvutist vuvuzelade pinina tööle ja siis ise kommenteerida palju süda lustib. Ma kujutan ette mis kisa oleks lahti läinud, kui ETV oleks teatanud, et rahapuudusel näitame ainult poolfinaale ja finaali. Kõik on ju tegelikult hästi. Me näeme oma telekanalilt, omas keeles, maailma tipp-jalgpalli. Muidugi oleks ju võinud panna Kuuse asemele Osila ja Tiisleri asemel Säärutsa. No see ka ei oleks läinud. Teevad need kes oskavad ja tahavad ja kes saavad sellega ka hakkama.
                              Algselt postitas alehis
                              "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                              Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                                Mina leian ka, et mida on vinguda. Me peame olema rahul, et ETV toob meile kõik need mängud otseülekandes koju kätte. Alati saate ju hääle televiisoril maha keerata ja panna oma arvutist vuvuzelade pinina tööle ja siis ise kommenteerida palju süda lustib. Ma kujutan ette mis kisa oleks lahti läinud, kui ETV oleks teatanud, et rahapuudusel näitame ainult poolfinaale ja finaali. Kõik on ju tegelikult hästi. Me näeme oma telekanalilt, omas keeles, maailma tipp-jalgpalli. Muidugi oleks ju võinud panna Kuuse asemele Osila ja Tiisleri asemel Säärutsa. No see ka ei oleks läinud. Teevad need kes oskavad ja tahavad ja kes saavad sellega ka hakkama.
                                Ja sellega võiks selle teema ka MM-i lõpuni lukku panna

                                Kommentaar

                                Working...
                                X