320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Ei usu isegi, et ma seda ütlen aga Kalkuni kommentaar on kõige kuulatavam olnu.
    Mina ka ei usuks.Ega ikka ei ole küll.
    Giggs will tear you appart.

    Kommentaar


      Algselt postitas krissucool Vaata postitust
      Mina ka ei usuks.Ega ikka ei ole küll.
      Igal ühel oma arvamus. Minule isiklikult ei meeldi terve mängu Lembitu Kuuse fakte ja Zelinski võidukarjeid kuulatam. Tiisler on ka muidu täitsa tore.

      Kommentaar


        Võib-olla huvitab kedagi, aga Lembitu Kuuse on öelnud, et praegusel ajal elades oleks tast saanud jalgpallur või ta oleks tahtnud hakata jalgpalluriks.

        Kommentaar


          Kalkuni pettumus Prantsusmaa kaotuse pärast ja tema noorusajameenutused kaheksakümnendate Prantsusmaa koondise ägedusest olid nii siirad ja nunnud, et minu respekt tõusis mehe vastu massiliselt.

          Samas see on väga piinlik, kuidas kommenteerijad pidevalt ajavad platsil olevaid meeskondi sassi. Ma saan aru küll, et iga päev peab ühe mängu kommenteerima, aga siiski. Täna suutis Lemsalu pea 10 korda Mehhiko asemel Uruguay öelda.

          Ja nii elamine, et ETVle pole alternatiivi, on kõik kommenteerijad kuidagi talutavaks teinud. Isegi see jalgpallistuudio ei tundu enam piinlik. Kuigi see stuudios istumine võiks veidi tegusam olla, a la kuskil meeskondade taktikaid lahti seletada- A la Sommidel oli Meistrite Liiga mängude ajal väike välja kujukestega ja seal treenerid seletasid lahti, mis platsil toimumas on- see poleks ju ERRile väga suur väljaminek. Iseasi, kas Eestis leidub inimesi, kes suudavad seda huvitavalt lahti rääkida.

          Ja kõik Kuuse kritiseerijad eesotas Leemetsega võivad omavahel võistlustantsima minna.

          Kommentaar


            ahjaa, teder ja fritze stuudios olid ka suurepärased. targad mehed, tore juttu kuulata.
            Krt, tänaseid mänge ei näinud - Fritze on ilmselt Mikko Fritze aga kas Teder on kirjanik Tarmo Teder või?

            Kommentaar


              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              Krt, tänaseid mänge ei näinud - Fritze on ilmselt Mikko Fritze aga kas Teder on kirjanik Tarmo Teder või?
              just

              111111
              AILTON

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Kalkuni pettumus Prantsusmaa kaotuse pärast ja tema noorusajameenutused kaheksakümnendate Prantsusmaa koondise ägedusest olid nii siirad ja nunnud, et minu respekt tõusis mehe vastu massiliselt.
                ...
                Ja nii elamine, et ETVle pole alternatiivi, on kõik kommenteerijad kuidagi talutavaks teinud.
                Ise ka olude sunnil 100% ETV peal hetkel. Loomulikult on alati võimalik streamida netist aga see pole päris see. Ega see kriitika ei olegi nüüd pahatahtlik siin enamasti, mina loeks nende kommentaatorite asemel küll seda teemat ja prooviks saadud tagasisidet kasutada mingil määral. Mõnes mõttes on see kobamine täiesti arusaadav, nii vähe on jalgpalli meil teles, et kogemust napib neil kõigil. See on lihtsalt uskumatu kui palju võib tõeliselt hea kommentaar anda juurde mängu vaatamise elamusele! Ja see amet on tõesti palju raskem kui esmapilgul võib tunduda. Margus Luige näide samas tõestab, et ka eestlane võib väga head kommentaari teha, peab olema vaid sügav huvi ja korralik kodutöö, kodutöö on küll asi, milles kõik ETV hääled lati alt läbi jooksevad. Kuskilt paberilt või arvuti ekraanilt pikkusi või cappe lugeda ei ole kodutöö!!! Kui midagi üldse tõesti väga ette heita ETV häälte tööle siis seda, et täiesti nüri järjekindlusega loetakse neid pikkusi ja koondisemängude arvu, olles vaadanud väga palju jalgpalli väga paljudest kanalitest ja liigadest, mitte kuskil pole sellist numbrifetishit kohanud? Mingi endise korvpalli suurriigi ( ) special?

                Kommentaar


                  Võrreldes varasemate turniiridega ei ole ETV kommentaatoritel väga viga midagi. Varem oli ikka väga valus kuulata Kaljuveeri faktide puistamist ja trafaretset juttu ja ega Kuuskki eriti parem polnud - kui natukegi igavam mäng juhtus olema, siis vingus ja virises 90 minutit nagu väike laps. Tuleb Kaljuveeri tunnustada, et on taibanud ennast taandada.

                  Arvasin, et Lembitu heietused hakkavad rohkem vastu, aga õnneks lõikab Sarap õigel ajal vahele. Tundub, et üldiselt ongi kommentaaride tase tõusnud tänu sellele, et kaaskommentaatorid-eksperdid ei lase enam oma kaaslasel liiga palju jahuda.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                    Kui midagi üldse tõesti väga ette heita ETV häälte tööle siis seda, et täiesti nüri järjekindlusega loetakse neid pikkusi ja koondisemängude arvu, olles vaadanud väga palju jalgpalli väga paljudest kanalitest ja liigadest, mitte kuskil pole sellist numbrifetishit kohanud? Mingi endise korvpalli suurriigi ( ) special?
                    Seda tuleb Soome pealt ka suht palju imo. Aga kui Kaljuveeri häälega ei ole, siis nii pinda ei käi.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      indeed

                      Eile on üks moment, kus Lemps hakkas vahetusest sisse tulnud mängija elulugu rääkima... see jäi aga pooleli, kuna Sarap hakkas mängu kommenteerima.

                      Eks ta tüütu ja ebameeldiv ole, kui inimene ei taju mida ta räägib - copy-paste pole teema.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Kalkun ikka päris heaks muutunud jah viimaste aastate jooksul.
                        Loobib juba pärleid nagu Kruus.
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Sarap oleks usa - slov mängu kommenteerides nagu täiega närvis

                          Kommentaar


                            Kas keegi teine kuuleb ka nagu hiireklikid käivad vahepeal taustaks?

                            LOL. Clint Dempsey aka Climpsey

                            Kommentaar


                              Kommentaatorite tööga võib mööndustega rahule jääda (levinud nimede möödahääldus, iga kiilaka slovaki mittetundmine, mängijate ja meeskondade segi ajamine). Eksimuste parandusteks tuleks rohkem suurliigade jalgpalli jälgida, aga ETV sporditoimetuse iseloomu arvestades on koosseisulistelt kommentaaridelt seda palju nõuda. Ekspertidelt ootaks samas ses osas rohkem kompetentsi, kuid küllap pole hobitööga võimalik igapäevase ameti kõrvalt tegeleda ja nädalavahetusi pubis olemisele/striimide jälgimisele pühendada. Wikipedia ja eelvaated ei asenda siinkohal hooaja vältel oma silmaga nähtut. Margus Luik oli ses mõttes üks ütlemata suurepärane kommentaator.

                              Suur pluss Kaljuveeri mittekommenteerimise eest, enim häiris siiani see kuiva statistika idioodi järjekindlusega tampimine. Tiisler enam ei kirjelda igat olukorda ja laseb teisel mehel ka rääkida ning Zelinski, nagu ka Kalkun, on paari aastaga märgatava arenguhüppe teinud. Kuuse saab tausta arvestades täiesti rahuldavalt hakkama ja elementaarne kommenteerimisoskus on tal kogu ETV spordibandest (sh Säärits, Osila ja co) vast isegi parim.

                              Stuudiokülalistega on nii ja naa. Rääkima on kutsutud väga lahedaid kujusid (tšiili aukonsul ftw) ja ka selliseid kes erilist lisaväärtust ei anna. Ideaalis võiks olla nende kõrvale ka graafikaga illustreeritud olukordade taktikaline analüüs, kuid ju siis eelarve lihtsalt ei luba.

                              PS. Rootsi kunn ja urmar meenutavad mitte vaid selle teema põhjal tüüpseid kibestunud ning hädaldavaid inimesi mõnest Kivirähu romaanist. Hämmastav, mis paska võivad mõned mitte veel nii muldvanad inimesed ajada.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                                Ideaalis võiks olla nende kõrvale ka graafikaga illustreeritud olukordade taktikaline analüüs, kuid ju siis eelarve lihtsalt ei luba.
                                Ma olen ETV stuudiot üldiselt väga vähe vaadanud, aga avamängu ajal ju minu meelest oli neil see vidin nagu täitsa olemas, millega olukordi seisma panna ja mängijate liikumisi välja tuua? Ringitati küll üpris lambikohtade peal ja ega sealt suurt midagi targemaks ei saanud, aga ikkagi. Või oli see siiski kuskilt mujalt tulev videopilt?
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X