320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

    Originally posted by mg


    ma pole sellesse teemasse enne suvenend ja võibolla on seda juba mainitud, kuid häälduste kohapealt ajas kõige rohkem närvi see et öeldi kogu aeg [nunjo] asemel [nuno].
    kusjuures kaljuveer isegi ühes mängus ütles nunjo, aga rohkem mitte
    ei tohiks üldse raske olla paar hääldust ära õppida.
    nuno pidi ju õige hääldus olema. ka Mõttus hääldas nuno mitte nunjo, seega peaks see õige hääldus olema, kuna Mõttus pidavat portugali keelt oskama.

    Kaljuveeri ma igatahes rohkem jalkat kommenteerimas ei tahaks kuulda

    Kommentaar


      Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

      Mõttuse jutt on teada kah.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

        Originally posted by saar


        Mõttuse jutt on teada kah.
        sinu jutt on ka teada. kas sul kahelauselisi postitusi ka on?

        olen ka kuulnud, et Mõttus oskab portugali keelt. häälduse kohapealt ei oska midagi kommenteerida.
        ½121½

        Kommentaar


          Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

          ei ole.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

            kuigi tegemist siin mõeldud ainult jalgpalli kommentaatoritest siis ikkagi kui keegi on OM vaadanud siis etv omad on ikka pasad küll eriti lembitu kuuse ja anu säärits,maksumaksja raha eest saame küll ikka ebaprofesionaalseid kommentaare.helar osila hetkel kõige parem aga ikkagi nüüdsest vaatan hääl maas.
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

              Tahaks lihtsalt mainida, et kuna kõik tegijad vennad on õnneks Olümpiaga seotud, siis oli eilne kommentaar päris hea.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                Algselt postitas budulojus


                kuigi tegemist siin mõeldud ainult jalgpalli kommentaatoritest siis ikkagi kui keegi on OM vaadanud siis etv omad on ikka pasad küll eriti lembitu kuuse ja anu säärits,maksumaksja raha eest saame küll ikka ebaprofesionaalseid kommentaare.helar osila hetkel kõige parem aga ikkagi nüüdsest vaatan hääl maas.
                ma ei usu sind

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                  Ahjaa veel. On nende ETV, TV3, Vikerraadio kommentaatoritega kuidas on... senikaua, kui sporti kommenteeritakse, tehakse vigu kommenteerijate poolt ja ikka on kellelgi kuulajatest ühel või teisel põhjusel midagi öelda. Nii on see juba Uba aegadest saadik (praegu küll räägitakse, et vaat küll see Uba oli ikka ainuke õige mees). Eks Inglise blocke-del ole SKY kohta ka ilmselt alatasa irisemist (v.t. fast Show Paul Whitehouse esituses). Nii, et ma katsun ise ka üsna leplik olla. Kui täna ajas mind üks asi järjekordselt üsna närvi...
                  Tuleks ära lõpetada see asi, et kui kogu kamanda on kuskil kohapeal kommenteerimas siis tuuakse mingi kuradi dilede punt asja kohapeale vedama. Miski jalgpalli finaalturniir oli kui pranssude mängu kommenteeris Lauri Leesi, mingit teist aga Martin Reimi vanaema.... no jomajoo.
                  Eile oli see Kaileen Mägi (vist), Täna aga Ainar Ruussaar- too oli vedanud sinna mingid 2 koalitsioonipoliitikut, kellega räägiti spordist üldisemalt ja seda kudas nemad omal ajal sporti tegid - no mida perset. Hea, et mul teised telekanalid käepärast olid, samal ajal oli kergejõustik otse... Ühesõnaga see \"Sport massidesse\" ira tuleks seal küll ära lõpetada ja konsentreeruda olulisele.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                    need stuudio\"spetsialistid\" on tõesti etv\'lt üks komöödia.kasvõi usa-kreeka mängu ajal kui mingi valgepäine mutt küsis kuusmaalt a la \"kreeklaste treener valis õige taktika-vahetused.kuidas kommenteerid?\" no dvaajumaaju.saaks aru kui jalkas ajab siukest asja.no ok.aga koss,kurat võtaks.enivei: nii vähe kui ma seda OM\'i vaatan,siis kui asi tallinna stuudiosse tuleb vahetan kanalit või panen telepurgi üldse kinni.
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                      Algselt postitas runno

                      Tuleks ära lõpetada see asi, et kui kogu kamanda on kuskil kohapeal kommenteerimas siis tuuakse mingi kuradi dilede punt asja kohapeale vedama. Miski jalgpalli finaalturniir oli kui pranssude mängu kommenteeris Lauri Leesi, mingit teist aga Martin Reimi vanaema.... no jomajoo.
                      Halloo!!!?? Tegemist oli klassikaga - Kristen Viikmäe vanaema proua Malle. Spordikommentaari absoluutne tipp. Eriti Uba küsimus, et kas... noh... naiste jaoks... noh... on ka värav... noh... mängu ... nagu tippsündmus. 1998.a. MM oli, muuseas.
                      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                      The Special One

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                        ma ei saa aru, miks nad ei pannud olümpiastuudiosaadet tegema ainuisikuliselt priit kuuske. ta saab väga hästi hakkama õhtuste saadetega. viletsam variant ei oleks olnud ka anu säärits kojujätmine ja tema panek seda saadet tegama. isegi praegused spordiuudiste tegijad pruuli ja seemingiteinevend oleks olnud paremad variandid kui mingid spordikauged tibid.
                        kui nad oleks tahtnud jutusaadet, siis oleks võind ju kutsuda alex lepajõed koos antti kammistega saadet tegama. neil vähemalt jutt jookseb paremini ja siis saaks nad koos arnoldoksmaadejaigasustetibidega olümpia üle arutada.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                          ilmar raag eile ainult mökitas ei tulnud talt mitte ühtegi korraliku lauset kus poleks stoppama jäänud.appi kus me elame, varsti siis edgar savisaare kord koos vitsutiga jalgpalli kommenteerimas lilliekülast.ma ei saa enam aru
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                            Algselt postitas budulojus


                            ilmar raag eile ainult mökitas ei tulnud talt mitte ühtegi korraliku lauset kus poleks stoppama jäänud.appi kus me elame, varsti siis edgar savisaare kord koos vitsutiga jalgpalli kommenteerimas lilliekülast.ma ei saa enam aru
                            ma ju ütlesin, et ma ei usu Sind, kas ostustasid Ilmar Raagi üle tema suu liigutamise järgi?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                              Säärits seebiks!Täiesti mõttetu mutike seal ETV\'s.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                                Algselt postitas 17


                                Säärits seebiks!Täiesti mõttetu mutike seal ETV\'s.

                                seni kuni ta jalkat või kossu ei kommenteeri las elab veel....või mis sa arvad?
                                ½121½

                                Kommentaar

                                Working...
                                X