320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kalkun ja Tiisler on okei.

    Kuuse on paraku liiga tuim. Kui mängu ei vaata, siis teada ei saa, et väravaid lüüakse. 1-0 puhul Lembitu hääl ei muutunud ühtegi hertzi. Siiski peab tunnistama, et kollektiivi selge edasiminek on 08' EM'iga olemas.

    Kuusk>Kalkun/Tiisler>Osila>Kuuse>Valjupeer/Kaloss
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Kalkun ja Tiisler on okei.

      Kuuse on paraku liiga tuim. Kui mängu ei vaata, siis teada ei saa, et väravaid lüüakse. 1-0 puhul Lembitu hääl ei muutunud ühtegi hertzi. Siiski peab tunnistama, et kollektiivi selge edasiminek on 08' EM'iga olemas.

      Kuusk>Kalkun/Tiisler>Osila>Kuuse>Valjupeer/Kaloss
      Kusjuures ma midagi surfasin läpakast mängu ajal ning kui uuesti tõstsin silmad telerile, märkasin, et ongi värav löödud. Monotoonne kommentaar seda muidugi osavalt ei reetnud.

      Kommentaar


        Kuradi Kuuse, Paraguay 2-0 värava ajal olin teises toas arvutis, kuulasin kommentaari, et siis ohtliku olukorra ajal teleka ette joosta, väravaolukorrajärgne kommentaar nägi välja niimoodi: "ja nüüd, ....... (nimi) on oma 2. mm-i mängu mängimas ja on löönud paraguay kasuks värava....." see oli kuskil 20 sek pikk lause, NO KURAT kas on raske olla emotsionaalsem, kasvõi fantaseerigu värav finišiks ja lumi väljakule, kus Björndalen ja Björgen võidu suusatavad, jube masendav.
        slimm.ee

        Kommentaar


          Algselt postitas JanK Vaata postitust
          Kuradi Kuuse, Paraguay 2-0 värava ajal olin teises toas arvutis, kuulasin kommentaari, et siis ohtliku olukorra ajal teleka ette joosta, väravaolukorrajärgne kommentaar nägi välja niimoodi: "ja nüüd, ....... (nimi) on oma 2. mm-i mängu mängimas ja on löönud paraguay kasuks värava....." see oli kuskil 20 sek pikk lause, NO KURAT kas on raske olla emotsionaalsem, kasvõi fantaseerigu värav finišiks ja lumi väljakule, kus Björndalen ja Björgen võidu suusatavad, jube masendav.
          Nõustun, olin ise arvutis, mäng etv onlinest käimas, lugesin parajasti midagi, ning ega ma aru ei saanudki,et teine löödud oli, õnneks taipasin vaadata korraks mängu.. ps. Esimese magasin totaalselt maha, kuigi olin kogu 90min arvutis ja jutt jooksis taga.

          Kommentaar


            Palun, ETV - vahetage Kuuse välja. On ju kasvõi Mart Mardisalu vaba kommentaator, võtku Aivar Pohlak, taktikat seletama Janno Kivisild, milles probleem? Janno Kivisild ei ole ju TV6-a lepinguliselt seotud, või mis?
            slimm.ee

            Kommentaar


              Algselt postitas JanK Vaata postitust
              Palun, ETV - vahetage Kuuse välja. On ju kasvõi Mart Mardisalu vaba kommentaator, võtku Aivar Pohlak, taktikat seletama Janno Kivisild, milles probleem? Janno Kivisild ei ole ju TV6-a lepinguliselt seotud, või mis?
              Kivisild koondisega Balti turniiril(Pohlak ka?) ja vaevalt ETV enam poole turniiri pealt kedagi välja vahetab, pigem siis järgmine kord otsivad kellegi teise nagu Kaljuveri puhul tehti. Rääkis ju Kivisild ka "Ugri Ässades", et MMi eriti vaadata ei saa, vaja Floraga ja koondisega tegeleda.

              Kommentaar


                Tiisleri kommentaari tekib küsimus, et kas ta tõesti ei tea, et ka meie näeme pilti? Hallo, tegemist pole raadio vaid teleülekandega!

                Kuuse on muhe. Omas elemendis suusaspets!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Silver Vaata postitust
                  Tiisleri kommentaari tekib küsimus, et kas ta tõesti ei tea, et ka meie näeme pilti? Hallo, tegemist pole raadio vaid teleülekandega!
                  noh, eks see vajab harjumist muidugi, kui inimene seni ainult raadios kommenteerinud, aga võrreldes eesti-horvaatia mänguga on ta ses osas arenenud küll.

                  praegu tegi natuke kurvaks see stuudios istuv noortekoondise liige, kes arvas, et eesti küll kunagi finaalturniirile ei jõua. kurat küll, tavaline eesti värk, keegi ei julge unistada ega suuri sihte seada.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sunnik Vaata postitust
                    praegu tegi natuke kurvaks see stuudios istuv noortekoondise liige, kes arvas, et eesti küll kunagi finaalturniirile ei jõua. kurat küll, tavaline eesti värk, keegi ei julge unistada ega suuri sihte seada.
                    Ega, kui tippmängijadki valivad oma karjäärivõimalusi pigem selle järgi, et kus on soodsamad kalapüügi tingimused, siis on erinevat raske loota.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sunnik Vaata postitust
                      noh, eks see vajab harjumist muidugi, kui inimene seni ainult raadios kommenteerinud, aga võrreldes eesti-horvaatia mänguga on ta ses osas arenenud küll.

                      praegu tegi natuke kurvaks see stuudios istuv noortekoondise liige, kes arvas, et eesti küll kunagi finaalturniirile ei jõua. kurat küll, tavaline eesti värk, keegi ei julge unistada ega suuri sihte seada.
                      mispärast ta peaks hakkama miskit reimi stiilis mula suust välja ajama?
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Da Nitale.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          mispärast ta peaks hakkama miskit reimi stiilis mula suust välja ajama?
                          sa mõtled seda, et reim ütles delfi intervjuus 2012 valikturniiri kohta "Ma arvan, et rahule saaks jääda 12 punktiga. Maksimumeesmärk peaks olema teine koht ja miinimum neljas koht alagrupis." ja "Alati on lootus, muidu pole mõtet osa võttagi."? mis ta valesti ütles? lootma peabki alati, muidu võiks üldse rahvusvaheliselt tasemelt ära tulla ja siin konnatiigis omavahel palli veeretada. vahet ju pole, nõrgakesed oleme ja nõrgakesteks jääme, onja.

                          pealegi, poiss stuudios ei rääkinud 2012 aastast vaid arvas, et me ei jõua kunagi finaalturniirile, mis on minu arust küll pigem pessimistlik suhtumine. samas ma ei süüdista teda, see auahnuse puudumine pole küll midagi uut.

                          Algselt postitas Epic Vaata postitust
                          Ega, kui tippmängijadki valivad oma karjäärivõimalusi pigem selle järgi, et kus on soodsamad kalapüügi tingimused, siis on erinevat raske loota.
                          +1

                          Kommentaar


                            Algselt postitas sunnik Vaata postitust
                            sa mõtled seda, et reim ütles delfi intervjuus 2012 valikturniiri kohta "Ma arvan, et rahule saaks jääda 12 punktiga. Maksimumeesmärk peaks olema teine koht ja miinimum neljas koht alagrupis." ja "Alati on lootus, muidu pole mõtet osa võttagi."? mis ta valesti ütles? lootma peabki alati, muidu võiks üldse rahvusvaheliselt tasemelt ära tulla ja siin konnatiigis omavahel palli veeretada. vahet ju pole, nõrgakesed oleme ja nõrgakesteks jääme, onja.

                            pealegi, poiss stuudios ei rääkinud 2012 aastast vaid arvas, et me ei jõua kunagi finaalturniirile, mis on minu arust küll pigem pessimistlik suhtumine. samas ma ei süüdista teda, see auahnuse puudumine pole küll midagi uut.



                            +1
                            Jah muidugi tuleme teiseks kolme MMil osaleva meeskonnaga alagrupis. 12 punktiga juba olemegi rahul ja teised.

                            Ning ära saa valesti aru - loomulikult ma tahaks et me saaks EMile/MMile aga sorry, ma ei näe et see miskitmoodi võimalik oleks meie tingimustes.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              Jah muidugi tuleme teiseks kolme MMil osaleva meeskonnaga alagrupis. 12 punktiga juba olemegi rahul ja teised.

                              Ning ära saa valesti aru - loomulikult ma tahaks et me saaks EMile/MMile aga sorry, ma ei näe et see miskitmoodi võimalik oleks meie tingimustes.
                              12 punkti on täiesti võimalik. teiseks, reim ütles, et maksikumeesmärk on teine koht. reim ei väida, et eesti saab finaalturniirile, ta lihtsalt ütleb, et edasipääs peaks olema eesmärk ja see peabki olema. mis mõte on mängida, kui sa ei taha võita, eks. reim ei luba mitte kui midagi. lihtsalt ütleb, et lootma peab. tee vahet lubadusel ja eesmärgi.

                              ma üldiselt ei rääkinudki 2012 aastast, aga vahet pole jep, kui sa nii arvad, siis arva, vahet pole, ma ei viitsigi eriti vaielda. las ta olla nii.

                              teemasse tulles, kuuse puhul vist kõige häirivamaks ongi saanud see, et värav ei tekita temas mingit emotsiooni, lihtsalt räägib kuiva tooniga edasi. muidu pole tal häda. eks tal ole raskem end tõestada ka, sest kõigi peades juba ettekujutlus, et ta on suusatamise sünonüüm. kuuse jalgpallikommentaatorina on umbes nagu mr. t hakkaks algklassinäidendis konna mängima, üldiselt pole viga, aga harjumatu on.

                              Kommentaar


                                brasiilia ja Elevandiluuranniku mängus oli seis 3-1 , siis zelinski karjus 1-1 on seis

                                Kommentaar

                                Working...
                                X